معرفی بهترین راه‌های ارسال بار از دبی به ایران

کارشناس شماره 1 2024/06/23

بی‌شک، اطلاع از راه‌های ارسال بار از دبی به ایران، یکی از موضوعات مورد علاقه وارد کنندگان ایرانی است. دانستن این موضوع به آن‌ها کمک می‌کند تا مناسب‌ترین روش ارسال محموله‌های خود را  انتخاب کنند. خوب است بدانید، حمل کالا از دبی به ایران، باعث سودآوری مالی و گسترش تجارت بازرگانان ایرانی می‌شود. از همین رو، شاهد افزایش تعداد افراد علاقه‌مند به واردات محصولات خریداری شده از دبی هستیم. در واقع واردات کالا از دبی، یک روش مطمئن و زیرکانه برای دور زدن تحریم‌ها به شمار می‌رود.

برای تسهیل امور مربوط به حمل‌ونقل کالا در سطح جهانی، انتخاب بهترین شیوه ارسال امری مهم می‌باشد. شرکت «افلاک مارکت»، در جهت ترخیص و واردات و صادرات کالا فعالیت کرده و در این زمینه به علاقه‌مندان مشاوره ارائه می‌دهد. در ادامه این متن، ضمن معرفی بهترین راه ارسال با از امارات به ایران به برخی از مهم‌ترین فعالیت‌های افلاک مارکت خواهیم پرداخت.

راه‌های ارسال بار از دبی به ایران

پست هوایی و دریایی از جمله روش‌های ارسال بار از دبی به ایران می‌باشد. محل بارگیری در پست هوایی فرودگاه دبی است. در روش حمل بار به روش دریایی نیز می‌توان از طریق بندر جبل علی اقدام کرد. هر یک از این روش‌ها دارای محاسن و معایبی هستند که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد. مطالعه این متن، مناسب‌ترین روش حمل بار را از دبی به شما معرفی می‌کند. چنانچه می‌خواهید با توجه به شرایط بار خود یکی از بهترین روش‌های حمل بار را انتخاب کنید، می‌توانید از کارشناسان شرکت افلاک مارکت توضیحات مفصل‌تری بخواهید.

روش دریایی؛ یکی از راه‌های ارسال بار از دبی به ایران

روش دریایی یکی از راه‌های ارسال بار از دبی به ایران است. اگر می‌خواهید بار خود را از طریق کشتی به ایران منتقل کنید، باید بدانید که این روش زمان‌بر می‌باشد. همچنین شرایط جابجایی بار نیز برای تجار، دارای محدودیت‌هایی است. ناگفته نماند، شما باید با توجه به نوع و حجم باری که دارید، کشتی مناسبی را انتخاب کنید. لذا پیشنهاد می‌کنیم قبل از هر اقدامی با شرکت افلاک مارکت تماس گرفته و درباره زمان ارسال، شرایط جابجایی بار و قیمت‌ها از آن‌ها مشاوره بخواهید. افلاک مارکت با توجه به تجربه‌ای که در این حوزه دارد، این تضمین را به بازرگانان ایرانی می‌دهد تا بار آن‌ها در ایمن‌ترین شرایط به خاک ایران منتقل شود.

مزایای حمل بار با کشتی

روش حمل بار با کشتی که بسیار مورد توجه و علاقه بازرگانان ایرانی قرار گرفته است، دارای معایب و مزایایی است. از جمله محاسن ارسال بار با کشتی، قیمت مناسب و ارزان آن می‌باشد. اگر بحث قیمت‌ها برای شما اهمیت دارد، می‌توانید از این روش استفاده کنید. همچنین بازرگانانی که وزن و حجم بارهای‌شان زیاد است، می‌توانند این روش را انتخاب نمایند. خوب است بدانید، حمل بار با کشتی باید در کانتینرهای بیست یا چهل فوتی انجام شود. یکی دیگر از دلایلی که باعث شده است تا هزینه حمل بار با کشتی مقرون به صرفه‌تر اعلام گردد، تفاوت قیمت و نوع سوختی است که کشتی با هواپیما دارد. در ضمن، اگر مقدار حجم بار ارسالی شما کم و به صورت خرده‌بار باشد، امکان اجاره کردن قسمتی از کانتینر امکان‌پذیر است.

معایب حمل بار با کشتی

همان‌طور که عنوان شد، یکی از راه‌های ارسال بار از دبی به ایران استفاده از کشتی است. استفاده از کشتی برای حمل محموله، دارای چند نقطه ضعف می‌باشد. در این روش، بار در نسبت با پست هوایی، دیرتر به مقصد خواهد رسید. در ضمن ترخیص کالا در گمرک‌های جنوبی ایران مراحل سخت و پیچیده‌تری نسبت به فرودگاه دارد. در حمل بار توسط کشتی، باید شرایط نامساعد دریا و طوفان را نیز در نظر بگیرید. خوشبختانه با بیمه کردن محصولات، شرکت بیمه قسمتی از خسارت‌های ناشی از طوفان‌زدگی و حوادث دیگر را پرداخت خواهد کرد. در این خصوص می‌توانید به صورت مفصل از کارشناسان شرکت افلاک مارکت راهنمایی بخواهید.

بررسی راه‌های ارسال بار از دبی به ایران از طریق پست هوایی

در ادامه به بررسی راه‌های ارسال بار از دبی به ایران از طریق پست هوایی می‌پردازیم. محموله‌هایی که به روش پست هوایی از دبی به خاک ایران وارد می‌شوند، اغلب در فرودگاه بین‌المللی در تهران فرود می‌آیند. این روش یک مسیر امن و رایج برای ارسال محموله‌های تجاری به ایران می‌باشد. این شیوه ارسال بار، دارای معایب و مزایایی است که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد.

مزایای ارسال بار از دبی به ایران به روش هوایی

ارسال بار به روش هوایی بسیار سریع‌تر از دیگر روش‌های حمل بار می‌باشد. حمل بار از این طریق تنها به دو روز زمان نیاز دارد. چنانچه قصد دارید، محموله در اسرع وقت و با تشریفات کمتر گمرکی به دستتان برسد، استفاده از این روش پیشنهاد می‌شود. مزیت دیگری که می‌توان برای پست هوایی در نظر گرفت، ایمنی آن است. بسته‌های پستی در ایمن‌ترین شرایط و با بسته‌بندی استاندارد بارگیری شده و به موقع از هواپیما تخلیه می‌شود. خوب است بدانید، یکی از تعهدات شرکت افلاک مارکت در خصوص مشتریانش، بسته‌بندی ایمن و استاندارد کالا می‌باشد.

معایب ارسال بار از دبی به ایران به روش هوایی

ارسال بار به روش هوایی دارای معایبی نیز است. در این روش هزینه‌های حمل بار، به مراتب از حمل محموله با کشتی و زمینی گران‌تر ارزیابی می‌شود. همچنین اگر محصولات خریداری شده شما، دارای وزن و حجم بالایی باشند (بیشتر از پانصد کیلوگرم) تعرفه و هزینه بیشتری بر شما تحمیل خواهد شد. از طرفی، حمل بار از نظر وزن و حجم با پست هوایی برای شما محدودیت‌هایی در بر خواهد داشت. کارشناسان حوزه حمل‌ونقل، معتقدند اگر حجم بار خریداری شده شما در سطح وسیعی است، بهتر است از روش حمل بار دریایی کمک بگیرید.

معرفی 10 سایت خرید پوشاک در ترکیه

دبی بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل بین‌المللی خاورمیانه

دبی بزرگ‌ترین مرکز حمل و نقل بین‌المللی خاورمیانه است. دلیل این امر، زیرساخت‌های مدرن، آینده رو به رشد امارات متحده عربی می‌باشد. ضمن اینکه این شهر به دلیل جذابیت‌های گردشگری که دارد، مورد توجه بازرگانان بین‌المللی نیز قرار گرفته است. وجود پیشرفته‌ترین تکنولوژی‌ها، سرویس‌های اطلاعاتی و سیستم اطلاعاتی با به‌روزترین استانداردهای بین‌المللی مطابقت دارند. همین امر باعث شده است، از این شهر به عنوان قوی‌ترین قطب برای تجارت و حمل‌ونقل بین‌المللی نامبرده شود. همچنین، قوانین ثبت شرکت‌های تجاری در این شهر فرایند آسانی دارند. کارشناسان حوزه اقتصاد، برای کسب‌وکارها در این شهر شروعی آسان و ادامه موفقیت‌آمیزی پیش‌بینی می‌کنند.

کالاهای مجاز برای ارسال به روش دریایی

شناخت کالاهای مجاز برای ارسال به روش دریایی از دیگر مباحث مهم در حوزه حمل‌ونقل بین‌المللی می‌باشد. حمل بار با کشتی این امکان را در اختیار بازرگانان می‌گذارد تا بتوانند حجم وسیعی از کالاها را جابه‌جا کنند. محموله‌های صنعتی، مواد اولیه و خام، فراورده‌های نفتی، اتومبیل، کالاهای فله‌ای (شامل فله خشک مانند غلات و شکر) از جمله کالاهایی هستند که می‌توان با روش دریایی به مقصد حمل کرد. همچنین، مواد معدنی، انواع سنگ‌ها و کلوخه‌های معدنی، انواع مواد فله مایع مانند نفت، روغن نباتی و … نیز با کشتی بارگیری می‌شوند. الوار، دام زنده، مواد منجمد و یخچالی و … قابلیت بارگیری با کشتی را دارا هستند. حمل مواد خطرناک نیز با رعایت قوانین و دستورالعمل‌های ویژه، امکان‌پذیر می‌باشد. حمل این مواد در بسته‌بندی‌های مخصوص و با نظارت کامل بر بارگیری، حمل و تخلیه توسط متخصصین این حوزه صورت می‌گیرد.

کالاهای ممنوعه در ارسال به روش دریایی

راه‌های ارسال بار از دبی به ایران نیاز به بررسی دقیق دارند چرا که هر محصولی را نمی‌توان با پست هوایی یا دریایی و حتی زمینی ارسال کرد. همان‌طور که اشاره شد، مواد خطرناک نیز تحت شرایط خاصی امکان جابجایی با کشتی را دارا هستند. با این همه برخی مواد وجود دارند که در لیست سیاه و ممنوعه حمل با کشتی قرار می‌گیرند. این مواد عبارت هستند از: مواد منفجره، گازهای آتش‌زا و سمی، مایعات قابل اشتعال، جامدات خودسوز. همچنین، جامداتی که هنگام مواجه با رطوبت خطرساز می‌شوند، مواد قابل اکسیده شدن، مواد سمی و عفونی نیز می‌توانند جزو لیست کالاهای ممنوعه حمل با کشتی قرار گیرند. مواد رادیو اکتیو و کالاهای اسیدی و خورنده نیز می‌توانند در بین این فهرست مشاهده شوند. قدر مسلم انواع مواد مخدر، مشروبات الکلی و کلیه لوازم و محصولاتی که با شئونات اسلامی مغایرت دارند، در بین این لیست قرار می‌گیرند.

کالاهای مجاز برای ارسال به روش هوایی

قبل از هر چیزی خوب است بدانید، برای ارسال بار به روش هوایی باید کارت بازرگانی معتبر در اختیار داشته باشید. بار کارگو یا تجاری دارای عوارض گمرکی هستند. مهم‌ترین شیوه ارسال محموله‌های تجاری، حمل‌ونقل دریایی است. با این همه کم نیستند افرادی که می‌خواهند از طریق پست هوایی کالاهای خود را به مقصد برسانند. حال باید دید چه کالاهایی را می‌توان با کمک این روش، از مرزهای ایران عبور داد. معمولاً کالاهای نمایشگاهی، موادی که قابلیت فاسد شدن دارند و کالاهای قیمتی و با ارزش با کمک هواپیما حمل می‌شوند. همچنین شما می‌توانید حیوانات زنده را از طریق پست هوایی از کشوری به کشوری دیگر ارسال نمایید. حمل فرد متوفی نیز جزو موارد خاصی است که می‌توان با کمک هواپیما آن را نقل و انتقال داد. در واقع ارسال هوایی تابوت تنها راه موجه و منطقی است که به بازماندگان پیشنهاد می‌شود.

کالاهای ممنوعه در ارسال به روش هوایی

برخی محصولات می‌توانند در پروسه حمل‌ونقل، ایمنی پرواز را به خطر بیندازند. کالاهای ممنوعه در ارسال به روش هوایی عبارت هستند از: مواد قابل اشتعال نظیر الکل، مواد آرایشی مایع، انواع شامپوها، ادکلن و عطریات. همچنین، هر نوع وسیله نظامی، تمامی فلزات و سنگ‌های قیمتی مانند طلا، سکه، نقره و اشیاء عتیقه نیز در شمار کالاهای ممنوعه قرار می‌گیرند.

معرفی 10 سایت خرید پوشاک در ترکیه

عوامل تأثیر گذار بر انتخاب راه‌های ارسال بار از دبی به ایران کدام‌ها هستند؟

فاکتورهای مختلفی وجود دارند که می‌توانند بر انتخاب راه‌های ارسال بار از دبی به ایران تأثیر بگذارند. اگر بهترین روش را برای ارسال کالای خود انتخاب کنید، پنجاه درصد مشکلات شما در این حوزه حل شده تلقی خواهد شد. بدین معنا که شما کاملاً بر مسیرهای حمل‌ونقل و مراحل آن اشراف خواهید داشت. همچنین انتخاب بهترین روش ارسال بار به شما کمک خواهد کرد تا بدانید، چه هنگام محصول به ایران خواهد رسید. همچنین انتخاب مناسب‌ترین روش باعث می‌گردد تا مقدمات و فرایند عبور از گمرک، به راحتی انجام شود. همچنین از این طریق، اطلاعات کاملی درباره هزینه‌ها خواهید داشت. اجازه بدهید با یک مثال این موضوع را توضیح بدهیم. فرض کنید، شما برای شرکت یا فروشگاه خود محصولاتی را از دبی تهیه‌کرده‌اید. این کالاها، حجم چندانی ندارند و نیاز است که هر چه سریع‌تر فروشگاه خود را راه اندازی کنید. در این صورت بهترین روش ارسال بار، پست هوایی خواهد بود.

اگر مدت زمان زیادی در اختیار دارید، می‌توانید به جای روش هوایی از حمل بار توسط کشتی کمک بگیرید. خوشبختانه شما می‌توانید به صورت خرده بار نیز محصولات خریداری شده را با روش دریایی به مقصد ارسال نمایید. در این صورت شما می‌توانید درخواست ال سی ال بدهید. در این روش، شما تنها بخشی از یک کانتینر را اجاره خواهید کرد. همچنین روش دریایی نسبت به پست هوایی بسیار هزینه کمی داشته اما در برابر از مراحل پیچیده‌تری در زمینه ترخیص کالا در گمرک برخوردار است. با این همه بسیاری از فروشندگان و تجار ایرانی، ترجیح می‌دهند برای تامین کالاهای فروشگاه‌ها و شرکت‌هایشان از این روش استفاده کنند. حمل بار با کشتی بهترین گزینه برای حمل انواع پوشاک، لوازم دیجیتالی، بهداشتی و آرایشی و همچنین مواد غذایی است.

محدودیت زمانی در راه‌های ارسال بار از دبی به ایران

یکی دیگر از نکاتی که باید به آن در زمینه انتخاب بهترین راه‌های ارسال بار از دبی به ایران توجه داشت، محدودیت زمانی است. مسلماً حمل هوایی محصولات خریداری شده از دبی، در مدت زمان بسیار کمی صورت می‌گیرد. این مدت زمان بیشتر از یک روز طول نمی‌کشد. البته این امکان وجود دارد مدت زمان ارسال بار، به مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز نیز بستگی داشته باشد. اگر پرواز به صورت غیر مستقیم باشد، ممکن است مدت زمان ارسال محصول کمی طولانی‌تر شود. حمل محموله با لنج یا کشتی نیز به عوامل متعددی بستگی دارد. اگر شرایط آب و هوایی، مساعد باشد می‌توان امیدوار بود که کشتی ظرف مدت زمان کمی به ایران برسد. البته در نظر داشته باشید، به جز آب و هوا، فصول مختلف سال و مراحل گمرکی نیز می‌توانند در زود یا دیر رسیدن محموله نقش داشته باشند.

در مناسبت‌هایی چون عید نوروز و تعطیلات مذهبی که ترافیک دریایی زیاد است، ممکن است حمل محموله با کشتی افزایش پیدا کند. ازدحام بندر نیز یکی دیگر از مواردی است که می‌تواند باعث ایجاد محدودیت زمانی در ارسال بار شود. پیشنهاد می‌شود حتماً از بنادری کمک بگیرید که دارای ازدحام و شلوغی کمتری هستند. همان‌طور که اشاره شد، مراحل گمرکی نیز می‌توانند مانعی برای زود رسیدن بار به ایران در نظر گرفته شوند. مراحل گمرک می‌توانند شامل ترتیب محموله‌های وارداتی، صدور آن‌ها از گمرک، تعرفه‌ها و محدودیت‌های دیگر باشند. در هر صورت، مدت زمان رسیدن مرسولات دریایی بین سه تا ده روز تخمین زده می‌شوند. اگر مقصد بار شما از دبی به بندرعباس باشد، این مدت زمان به سه تا پنج روز کاهش پیدا می‌کند. ارسال بار از دبی به گناوه و کیش نیز به ترتیب پنج تا ده روز زمان می‌برد.

هزینه ارسال محموله‌های وارداتی از دبی به ایران

هزینه ارسال محموله‌های وارداتی از دبی به ایران بستگی به روشی دارد که شما برای حمل کالا انتخاب می‌کنید. همان‌طور که اشاره شد، پست هوایی کالا، به مراتب نسبت به دیگر روش‌ها هزینه بیشتری را طلب می‌کند. فاصله محل سکونت شما با فرودگاه یا بندر بین‌المللی نیز بر روی تعرفه‌ها اثر می‌گذارد. همچنین، تاثیر وزن و حجم کالا، شرایط آب و هوایی، نوع کالا و بسته‌بندی نیز می‌توانند، قیمت حمل‌ونقل محصولات وارداتی را کم یا زیاد نمایند. ناگفته نماند، جابجایی خرده بار از دبی به ایران در مقایسه با محموله‌های سنگین، هزینه خیلی کمتری دارد. شرکت افلاک مارکت علاوه بر فعالیت در حوزه جابجایی مرسولات مختلف، درباره هزینه کالاهای ارسالی به ایران نیز به مشتریان خود مشاوره ارائه می‌دهد. مشاوران این شرکت، همچنین درباره ترانزیت یا ترانشیپ کالا، اخذ مجوزات لازم، دریافت پته گمرکی و برگ سبز و … شما را راهنمایی خواهند کرد.

توضیحی پیرامون عوارض گمرکی در دبی

در ادامه مبحث، راه‌های ارسال بار از دبی به ایران خوب است توضیحی درباره عوارض گمرکی در دبی ارائه دهیم. بر اساس شاخص‌های مرکز جهانی آی ام دی، امارات متحده عربی جایگاه نخست شاخص رویه‌های گمرکی را در اختیار دارد. این برتری به دلیل سیاست‌هایی است که این کشور در حوزه گمرک اتخاذ کرده است. امارات در بین شصت و سه کشور دنیا به دلیل نحوه خدمات واردات و صادرات در کشورهای گوناگون حائز مقام اول می‌باشد. تعرفه گمرک در دبی برای هر محصولی با محصولی دیگر متفاوت است.

با این همه، تعرفه عوارض و گمرک دبی مساوی است با 5 درصد ارزش کالا. اگر می‌خواهید در زمینه محاسبه تعرفه گمرک دبی اطلاعات خوبی به دست آورید، می‌توانید به هلدینگ‌های تجاری و شرکت‌هایی که در این کشور فعال هستند، مراجعه کنید. شرکتی مانند افلاک مارکت با کلیه قوانین و قواعد بازرگانی در امارات و دبی آشنا بوده و محاسبه تعرفه گمرکی دبی جهت کالاهای مختلف را بر عهده می‌گیرد. اگر می‌خواهید با کلیه مراحل واردات و صادرات کالا از دبی وقوف کامل پیدا کنید، حتماً با کارشناسان این شرکت در تماس باشید. فقط کافی است به کارشناسان و متخصصان افلاک مارکت اعتماد کرده و امور بازرگانی و گمرکی تجارت خود را به آن‌ها بسپارید! با راهنمایی‌ها و مشاوره تیم حرفه‌ای افلاک مارکت به سرعت خواهید توانست در کوتاه‌ترین زمان ممکن به سودهای کلان دست پیدا کنید.

درباره عوارض گمرکی ایران چه می‌دانید؟

عوارض گمرکی ایران دربردارنده کلیه حقوق گمرکی، سود تجاری و دیگر وجوهاتی است که گمرک به صورت قانونی می‌تواند از بازرگانان دریافت نماید. ضمن اینکه هزینه‌های دیگری نیز به وسیله تاجران کالا و خدمات باید به عوارض گمرک ایران پرداخت شود. از جمله، هزینه برگ سبز گمرکی، مالیات صادرات و واردات یا مالیات ارزش افزوده و عوارض هلال احمر، تعرفه‌هایی هستند که وارد کنندگان ملزم به پرداخت آن‌ها می‌باشند. همچنین مالیات صادرات و واردات ارزش افزوده، هزینه بیمه کالا و حمل‌ونقل آن نیز مواردی هستند که در عوارض گمرکی در ایران لحاظ می‌شوند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر پیرامون میزان هزینه‌ها، حقوق گمرکی و چگونگی پرداخت آن‌ها می‌توانید از کارشناسان شرکت افلاک مارکت کمک بگیرید. مشاوران حقوقی این شرکت کلیه سوالات شما را در این زمینه پاسخ خواهند گفت.

معرفی 5 سایت برند لباس در ترکیه

مراحل ارسال بار از دبی به ایران

مراحل ارسال بار از دبی به ایران دارای پنج مرحله است. این مراحل عبارت هستند از: انتخاب شرکت حمل‌ونقل، بسته‌بندی محصول، تحویل بسته‌ها به شرکت حمل‌ونقل، پیگیری و ردیابی و تحویل بسته به مقصد. اولین گامی که شما پس از خرید محصول بر می‌دارید، انتخاب یک شرکت حمل‌ونقل قوی و موثق است. شرکت انتخابی شما باید در زمینه حمل‌ونقل و تجارت بین‌المللی مسبوق به سابقه و دارای تجربه بالایی باشد. سپس در مرحله دوم لازم است، محصولات خود را بسته‌بندی کرده و برچسب گذاری نمایید. سپس از محکم بودن بسته‌های خود اطمینان حاصل کنید. بسته‌بندی کالا باید به‌گونه‌ای باشد که در برابر نم، ضربات احتمالی و … دچار آسیب و خرابی نشوند. در مرحله سوم، بار آماده است تا به شرکت حمل‌ونقل مورد نظر فرستاده شود (البته شما می‌توانید وظیفه بسته‌بندی کالا را به شرکت مورد نظر خود بسپارید.)

شرکت‌های معتبر با تمامی راه‌های ارسال بار از دبی به ایران وقوف کامل دارند. با توجه به نوع بار، ظرفیت بار و غیره بهترین نوع حمل کالا را به شما پیشنهاد می‌دهند. سپس کارشناسان شرکت مراحل بعدی را برای انتقال بار به ایران به عهده می‌گیرند. تنها کاری که شما از این مرحله به بعد باید انجام دهید، پیگیری و ردیابی محصول در مراحل مختلف سفر تجاری است. در نهایت بسته‌های ارسالی شما پس از طی مراحل گمرکی به ترخیص‌کار یا شخص شما تحویل داده خواهد شد.

افلاک مارکت برای ارسال بار از دبی به ایران

همان‌طور که در چند جای این متن به آن اشاره شد، شرکت افلاک مارکت در زمینه ارسال بار از دبی به ایران به مشتریان خود مشاوره ارائه می‌دهد. شما می‌توانید با مشاوره از کارشناسان و مشاوران این گروه، بهترین راه را برای ارسال مرسوله‌های خود را انتخاب کنید. حمل‌ونقل هرگونه کالا از دیگر کشورها به خاک ایران با کمک این شرکت امکان پذیر است. در حقیقت افلاک مارکت، این فرصت را برای شما مهیا می‌کند تا شما بتوانید هر نوع محصولی را در هر اندازه‌ای از کشورهای دیگر خریداری نمایید. فرقی نمی‌کند آن کالا اسباب و اثاثیه منزل و شرکت باشد یا دارو و مواد خوراکی. افلاک مارکت، محصولات شما را در اسرع وقت و با قیمت‌های منطقی از شرکت خارجی مورد نظر خریداری کرده و به دست شما می‌رساند.

خوب است بدانید، کلیه مشاوره‌های ارائه شده در این مجموعه رایگان می‌باشند. شرکت افلاک مارکت با توجه به تنوع خدماتی که ارائه می‌دهد، تجربه منحصر به فردی را در حوزه خرید و فروش موفق بین‌المللی برای مشتریان خود رقم می‌زند. ناگفته نماند، این شرکت معتبر بین‌المللی در دو شهر تهران و دبی نمایندگی داشته و خریدی خوش و خاطره انگیز را از کلیه فروشگاه‌های معتبر دنیا برایتان فراهم خواهد ساخت. اگر به هر دلیلی قادر به خرید از فروشگاه‌هایی چون آمازون، علی بابا و دیگر فروشگاهی معتبر دنیا نیستید، کافی است از تجربه و مهارت کارشناسان افلاک مارکت کمک بگیرید. از دیگر خدمات ارائه شده توسط این مجموعه خوش‌نام بین‌المللی، ارسال محصولات و کالاهای ایرانی به سایر نقاط جهان می‌باشد. شما می‌توانید به راحتی ارسال محصولات و کالاهای خود را چه به صورت خرده بار و چه به صورت عمده به این مجموعه توانمند بسپارید.

هزینه‌های تمام شده خدمات در افلاک مارکت

در ادامه مبحث راه‌های ارسال بار از دبی به ایران، به یک نکته کلیدی در زمینه خدمات ارائه شده توسط افلاک مارکت اشاره می‌کنیم. این مجموعه، بالغ بر سی سال است که در زمینه انتقال مرسولات مختلف از ایران به دیگر کشورها و برعکس فعالیت دارد. عدم وجود واسطه بین مشتری و این گروه، باعث شده است تا هزینه و نرخ خدمات در نسبت با دیگر شرکت‌ها بسیار منطقی و حتی منعطف‌تر ارزیابی شود. همان‌طور که اشاره شد، وجود دو نمایندگی معتبر در تهران و دبی نشان از اصالت و رسمی بودن افلاک مارکت است.

جمع بندی

در این مقاله که تحت عنوان راه‌های ارسال بار از دبی به ایران تنظیم شده بود، سرفصل‌های متعددی مورد نقد و بررسی قرار گرفت. اگر قصد دارید، محصولات خریداری شده خود را از دبی به ایران ارسال کنید، باید مراحل مختلفی را پشت سر بگذارید. طی کردن این مراحل، بدون همراهی و مشاوره افرادی کارآمد و متخصص در این حوزه امکان پذیر نمی‌باشد. شما باید در وهله اول لیست مواد ممنوعه و مجاز کالاهای مختلف را بدانید. همان‌طور که در این متن به آن اشاره شد، هر کالایی را نمی‌توان به ایران وارد کرد. ضمن اینکه نحوه ارسال بار با کشتی و هواپیما با هم اختلاف‌هایی دارند.

 این متن، ضمن بررسی مزایا و معایب هر یک از این روش‌ها به مخاطب این صفحه کمک می‌کند تا بهترین روش را برای ارسال محموله‌های خریداری شده انتخاب نماید. اگر با ما همراه شده باشید، درباره یکی از بهترین شرکت‌های حمل‌ونقل بین‌المللی نیز توضیحاتی ارائه دادیم. افلاک مارکت با تجربه سی ساله خود در خدمت مشتریان عزیز در این حوزه می‌باشد. شما می‌توانید در زمینه خرید محصول از شرکت‌های معتبر دنیا، ارسال آن‌ها به ایران و غیره از کارشناسان مجرب افلاک مارکت راهنمایی و مشاوره بخواهید.

سؤالات متداول

در مطالب بالا به صورت کامل شما را با سایت فروش لباس در ترکیه آشنا کردیم. حالا در این بخش قصد داریم چند سوال متداول و رایج را طرح کنیم و به آن‌ها پاسخ دهیم؛ بنابراین همراه ما باشید.

سایت‌هایی مختلفی در زمینه فروش لباس فعالیت می‌کنند که هر کدام ویژگی‌های گوناگونی را به خود اختصاص داده‌اند؛ اما اگر به دنبال بهترین سایت فروشگاه اینترنتی لباس در ترکیه هستید باید به میگروس، مورهیپو، اِویدا و… اشاره داشته باشیم.

به طور کلی برای خرید از فروشگاه اینترنتی لباس در ترکیه دو روش مختلف وجود دارند که شامل مستقیم و غیرمستقیم هستند. انتخاب هر یک از این روش‌ها به شرایط شما بستگی دارد.

اگر قصد دارید به صورت مستقیم از فروشگاه اینترنتی لباس در ترکیه خرید انجام دهید، باید از شرایط مختلفی بهره‌مند باشید. آدرس بین‌المللی و شماره حساب خارجی از جمله این پیش‌نیازها هستند.

بدون شک افلاک مارکت بهترین مجموعه‌ای به شمار می‌رود که می‌توانید از آن در راستای خرید غیرمستقیم بهره ببرید. کافی است لینک محصول را از سایت اصلی کپی کرده و سپس فرم ثبت سفارش را تکمیل کنید.

برای خرید غیرمستقیم از سایت فروش لباس در ترکیه می‌توانید به مجموعه افلاک مارکت مراجعه کنید. این سایت واسطه از مزایای گوناگونی برخوردار است که از جمله آن‌ها می‌توانیم به تضمین اصالت و کیفیت کالا اشاره کنیم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.