منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت

حمل هوایی بار از دبی به ایران به دو روش درب به درب و فرودگاه به فرودگاه برای شما فراهم شده است. تاجران و حتی افراد عادی می‌توانند به راحتی از مارکت‌های خارجی در دبی خرید داشته باشند و به کمک تیم حرفه‌ای افلاک مارکت خرید خود را به ثبت برسانند. دقت کنید که حمل بار درب به درب یکی از راحت‌ترین و البته کامل‌ترین خدمات حمل و نقل هوایی محسوب می‌شود. در این روش همه مراحل خرید، جمع‌آوری بار و تحویل به مقصد توسط تیم واسط انجام می‌شود. شما این امکان را خواهید داشت تا بتوانید به راحتی کالای مورد نظر خود را با قیمت مناسب خریداری کنید. در واقع افرادی که قصد دارند خریدی بدون دردسر داشته باشند و در کمترین زمان ممکن بار خود را از دبی به تهران ارسال کنند این روش را انتخاب می‌کنند.

حمل هوایی بار از دبی به ایران

حمل بار از دبی به ایران با افلاک مارکت

روش دیگری که معمولاً با هزینه نسبتاً کمتری همراه است حمل هوایی بار از دبی به ایران به صورت  “فرودگاه به فرودگاه ” است. این روش برای کسانی که معمولاً خریدشان به دفعات بیشتری است، یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. در این روش شرکت حمل و نقل هوایی فقط مسئولیت حمل بار را برعهده می‌گیرد. سایر مراحل مثل بسته‌بندی، بیمه، گمرک، ترخیص و حتی حمل داخلی و تحویل بار بر عهده شخص مشتری یا نماینده او خواهد بود. در واقع اگر دوست دارید هزینه‌های حمل و نقل خود را کاهش دهید و البته که به سایر مراحل تحویل بار آگاه هستید، این روش برای شما بهترین گزینه محسوب می‌شود. شرکت افلاک مارکت صفر تا صد پروسه حمل بار هوایی از دبی به ایران را برعهده می‌گیرد.

حمل بار از دبی به ایران با افلاک مارکت
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

چرا حمل بار از دبی به ایران محبوب است؟

چرا حمل بار از دبی به ایران محبوب است؟

حقیقت این است که خرید از دبی مانند ترکیه روز به روز گسترده‌تر از قبل است. شرکت‌های تولیدی بسیار گسترده‌ای در دبی مشغول به فعالیت هستند و مارکت‌ها روز به روز شرایط بهتری را فراهم می‌سازند. این موضوع سبب شده تا افراد به راحتی این امکان را داشته باشند که خرید خود را از دبی به ثبت برسانند. دبی یکی از مناطق بسیار پیشرفته در دنیا محسوب می‌شود. در واقع هر آنچه که شما نیاز داشته باشید به راحتی در این کشور در اختیار شما قرار می‌گیرد. دیگر نیاز به خرید از چین و یا کشورهای دورتر نیست و به نوعی می‌توانید هزینه‌های حمل و نقل را کاهش دهید. شاید یکی از مهم‌ترین دلایلی که سبب شده بسیاری از تاجران، دبی را برای خرید اجناس خود انتخاب کنند، فروشگاه‌های لوکس و محصولات با کیفیت و همینطور فاصله جغرافیایی کم این شهر تا ایران باشد.

یکی دیگر از دلایل محبوبیت حمل هوایی بار از دبی به ایران این است که معمولاً بارها در دبی به بهترین شکل ممکن بسته‌بندی می‌شوند. حتی بارهای خطرناک که ممکن است دچار شکستگی شوند هم به شکل اصولی و بر اساس قوانین موجود بسته‌بندی خواهند شد. این روال کمک می‌کند تا همه چیز طبق قانون پیش برود.

برچسب‌گذاری مناسب برای بارها نیز از دیگر مزایای حمل بار هوایی از دبی به ایران محسوب می‌شود. هیچ باری گم نمی‌شود و حتی به اشتباه ارسال نخواهد شد. بررسی بارها از نظر صحت و سلامت مهم‌ترین اصولی است که در فروشگاه‌های دبی دیده می‌شود. تضمین کیفیت بارها نیز سبب می‌شود تا شما یک خرید درجه یک وایده‌آل داشته باشید. از یاد نبرید که تیم افلاک مارکت از همان ابتدای کار در کنار شما خواهند بود.

حمل بار هوایی از دبی به ایران

حمل بار هوایی از دبی به ایران

شرایط حمل هوایی بار از دبی به ایران به این صورت است که در ابتدا کالای مورد نظر بر اساس نوع، بسته‌بندی می‌شود. بسته‌بندی و برچسب‌گذاری مناسب سبب می‌شود تا کالا بدون هیچ مشکلی و طبق برنامه‌ریزی صحیح تحویل مشتری شود. در گام بعدی نوبت به انتقال بار به فرودگاه در دبی است. انتخاب بهترین فرودگاه با شرایط زمانی مناسب و البته هزینه مقرون به صرفه یکی از خدمات مهم تیم افلاک مارکت محسوب می‌شود. پس از تخلیه و بارگیری هواپیما، مجوزهای لازم برای پرواز دریافت شده و به نوعی همه چیز طبق اصول پیش می‌رود.

سیستم حمل هوایی بار از دبی به ایران به این صورت است که پس از فرود هواپیما در فرودگاه، بارها تخلیه می‌شوند و روش‌های حمل و نقل زمینی در سریع‌ترین زمان ممکن وارد عملیات شده تا اقلامی که خریداری کرده‌اید سریعاً به دست شما برسند. اگر سیستم حمل بار هوایی از دبی به ایران از نوع فرودگاه به فرودگاه را انتخاب کرده باشید، بار مربوطه در فرودگاه به شما تحویل داده شده و شرکت واسط دیگر مسئولیتی نسبت به نقل و انتقال شهری آن ندارد.

در سیستم حمل بار هوایی از دبی به ایران درب به درب، بار به صورت کاملاً دقیق و طبق آدرس درب منزل به شما تحویل داده می‌شود. خدمات پست بین‌المللی در دبی با ایران همکاری کرده است و این موضوع سبب می‌شود تا اخذ مجوزهای لازم به منظور حمل هوایی بار از دبی به ایران به راحتی صورت بگیرد و دردسرهای حمل زمینی یا دریایی وجود نداشته باشد. البته شما می‌توانید به راحتی روش حمل بار مورد نظر خود را نیز اعلام کنید.

مزیت‌های حمل بار هوایی از دبی به ایران

این روزها که روابط تجاری توسعه یافته است، تقاضا برای محصولات بیشتر شده و حمل هوایی بار از دبی به ایران در سال‌های اخیر با رشد زیادی همراه است. دلایل مختلفی وجود دارند که تاجران ایرانی روش هوایی را ترجیح می‌دهند:

مزیت‌های حمل بار هوایی از دبی به ایران

مسافت کم امارات و ایران

یکی از مزایای انتخاب حمل بار هوایی از دبی به ایران، فاصله نزدیک این دو منطقه به هم است. نزدیکی جغرافیایی سبب می‌شود تا حمل هوایی سریع‌ترین روش محسوب شود. از سوی دیگر در این روش شما می‌توانید هزینه‌ها را کاهش دهید و سودآوری بیشتری داشته باشید.

افزایش تنوع محصولات

حمل هوایی بار از دبی به ایران این روزها با بیشترین سطح تنوع همراه است. یعنی شما این امکان را دارید که هر نوع وسیله اعم از تجهیزات الکترونیکی تا مواد غذایی و همینطور محصولات فناوری را به راحتی از طریق هواپیما حمل کنید. تاجران به واسطه حمل هوایی بار از دبی سودآوری بهتری خواهند داشت.

نقش مهم فرودگاه‌ها

فرودگاه‌های بین‌المللی ایران و دبی نقش مهمی در رشد حمل هوایی بار دارند. در واقع خدمات بهینه و تسهیلات حمل و نقل مدرن سبب شده تا این فرودگاه‌ها بهترین گزینه محسوب شوند.

تحولات فناورانه

یک سری تکنولوژی‌های جدید در فرآیند حمل هوایی وجود دارند که کمک می‌کنند تا یکی از بهترین روش‌های تجارت محسوب شوند. ردیابی دقیق و وجود یک سری سیستم‌های هوشمند پیشرفته در حمل هوایی بار از دبی به ایران سبب می‌شود تا سرعت و امنیت بیشتر ایجاد شود. در واقع یک سری انبارهای هوشمند و خدمات پیشرفته وجود دارند که در نهایت به بهبود سیستم‌های حمل و نقل کمک زیادی می‌کنند.

معایب حمل بار دبی به ایران به روش هوایی

در روش حمل هوایی بار از دبی به ایران یک سری چالش‌ها نیز وجود دارد که اطلاع از آن خالی از لطف نیست. به هر حال در برخی از فصول سال مثلاً پاییز و زمستان، اختلالات هوایی وجود دارد. شرایط نامطلوب جوی ممکن است سبب بهم خوردن برنامه‌ریزی دقیق در ارسال مرسوله‌ها شود. البته تیم افلاک مارکت دقت بالایی در این راستا داشته و شما را از شرایط جوی باخبر می‌سازند. یعنی این امکان را خواهید داشت که به راحتی بتوانید محصولات مورد نظر خود را طبق زمان‌بندی مناسبی دریافت کنید.

نکته دیگر ترافیک هوایی است که معمولاً به واسطه افزایش حجم حمل و نقل هوایی صورت می‌گیرد. افزایش ترافیک هوایی سبب می‌شود که تأخیر در تحویل بار ایجاد شود و البته که این موضوع در نهایت قابل پیگیری خواهد بود. هواپیما نیز مانند هر وسیله نقلیه دیگری ممکن است دچار نقص فنی شود و به همین دلیل پرواز با تأخیر صورت بگیرد.

به هر حال مهم‌ترین هدف در حمل هوایی بار از دبی به ایران، ارسال سالم و تضمین شده اقلام است و همه تلاش صورت می‌گیرد تا مشکلات فنی سریعاً برطرف شوند.

در برخی شرایط یک سری تدابیر امنیتی از سوی سیستم حمل هوایی بار دیده می‌شود. این موضوع ممکن است در نهایت هزینه‌های ارسال را کمی بیشتر کند. البته این حساسیت‌ها تنها شامل برخی از اقلام بوده و شاید حتی تنها مربوط به اقلام غیر مجاز برای تجارت باشد. تیم افلاک مارکت به واسطه رویکردهای مدرن و سیستم بهینه‌سازی قدرتمند خود توانسته چالش‌های مربوط به حمل هوایی بار از دبی به ایران را به حداقل برساند و مسیر را تا حد زیادی هموارتر کند. دقت داشته باشید که شما به منظور دریافت امکانات بهتر در راستای خرید از مارکت‌های خارجی باید بتوانید همه جوانب را به طور دقیق و اصولی ارزیابی کنید.

حمل‌ونقل بین‌المللی کالاهای مجاز برای ارسال از دبی به ایران

کالاهای مجاز برای ارسال از دبی به ایران

در صورتی که به تازگی وارد دنیای تجارت شده‌اید و قصد دارید بهترین اقلام را از دبی وارد کنید می‌بایست اطلاعات کامل و کافی در مورد کالاهای مجاز و غیر مجاز داشته باشید. اما آنچه که بسیار مهم است واردات اقلام سودآور به داخل کشور خواهد بود. موبایل و لپ تاپ یکی از اقلام مجاز و بسیار سودآور محسوب می‌شوند که در چند سال اخیر بسیار مورد توجه تاجران قرار گرفته‌اند. اگر بودجه شما کم است می‌توانید در ابتدا از لوازم جانبی موبایل شروع کنید و سپس دایره اقلام خریداری شده را بیشتر نمایید.

شما مجاز به واردات انواع لوازم آرایشی و بهداشتی هستید. می‌دانیم که کشور ایران رتبه بالایی به منظور استفاده از لوازم آرایشی و بهداشتی کسب کرده است. همینطور این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا انواع پارچه و پوشاک را وارد کنید. دبی به عنوان یکی از مناطق بی‌نظیر در تولید پوشاک و لوازم آرایشی است و توانسته در این راستا رتبه بالایی کسب نماید. کسانی که قصد واردات در حجم بالا دارند می‌توانند به سراغ آهن و فولاد بروند. همینطور شرایط برای واردات دوربین‌های دیجیتال و سایر اقلام مشابه نیز وجود دارد. شما می‌توانید محصولاتی با کیفیت مشابه را با قیمت مناسب خریداری کنید.

تیم افلاک مارکت صفر تا صد حمل هوایی بار از دبی به ایران در خصوص اقلام مجاز را برعهده می‌گیرد و هیچ مشکلی در این راستا وجود نخواهد داشت.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

حمل بار کالاهای غیر مجاز به روش هوایی

در صورتی که قصد شما خرید از دبی و ارسال آن به ایران است باید بدانید که کدام اقلام ممنوع هستند و برای شما مشکلات ساز خواهند بود. شما به عنوان یک تاجران یا یک شخص عادی اجازه خرید و واردات هیچ نوع مواد اشتعال‌زا و منفجره را ندارید. تحت هیچ شرایطی به شما اجازه واردات مواد مخدر، انواع مشروبات الکلی و همینطور ابزار آلات قمار داده نمی‌شود. در جدیدترین قوانین خرید از مارکت‌های خارجی دیده شده که شخص اجازه خرید ارز و پول نقد نداشته و همینطور به شما اجازه واردات انواع اسلحه‌های سرد و گرم داده نمی‌شود.

حمل بار کالاهای غیر مجاز به روش هوایی

ایرانیان به هیچ عنوان نمی‌توانند اقدام به خرید و واردات مجله و یا سایر آثار هنری که با ارزش‌های اسلامی در تضاد است، نمایند. در نهایت امکان واردات آیتم‌هایی که در جادوگری استفاده می‌شوند و یا انواع سنگ‌های قیمتی و جواهرات، الماس و برلیان را نیز نخواهید داشت.

برخی از افراد سؤال می‌کنند آیا شرایط واردات از دبی با سرمایه کم وجود دارد یا خیر؟ با توجه به هزینه حمل بار هوایی از دبی به ایران شاید نتوان با سرمایه بسیار کم اقدام به واردات محصول از این شهر به ایران کرد اما اگر بتوانید سرمایه اولیه خوبی داشته باشید قطعاً به سود مناسبی خواهید رسید. یک نکته مهمی که باید بدانید این است که به طور کلی سرمایه کم بیشتر به منظور واردات پوشاک و سایر محصولات مشابه مورد استفاده قرار می‌گیرد و کمتر دیده می‌شود که افراد بتوانند با سرمایه‌های محدود اقلام گران قیمت وارد کنند. البته انتخاب یک شرکت واسط خبره کمک می‌کند تا هزینه‌ها به حداقل برسند و در نهایت بتوانید بهترین اقلام را وارد کنید.

مزیت حمل و نقل هوایی نسبت به روش دریایی

مزیت حمل و نقل هوایی نسبت به روش دریایی

یکی از مهم‌ترین مزایای حمل هوایی بار از دبی به ایران به نسبت روش دریایی، سخت‌گیری کمتر و نبود تحریم‌ها و محدودیت هاست. حقیقت این است که تحریم‌های اقتصادی که علیه ایران صورت گرفته است سبب شده تا بسیاری از کشورها نتوانند با ایران داد و ستد داشته باشند و این موضوع در نهایت سبب می‌شود تا کالاهای خریداری شده شرایط ارسال به ایران را نداشته باشند. دبی به عنوان یک مرکز واسطه توانسته محدودیت‌های موجود را به حداقل برسد. حال اگر شما قصد خرید از مارکت‌های دبی داشته باشد به راحتی می‌توانید حمل بار هوایی از دبی به ایران را انتخاب کنید. حقیقت این است که این روش به نسبت حمل دریایی با محدودیت‌های کمتری همراه است و محصول مورد نظر سریع‌تر به دست شما می‌رسد.

در حمل دریایی معمولاً یک سری محدودیت‌های مهم وجود دارد که در نهایت سبب می‌شود تا نتوانید به خواسته خود به طور کامل دسترسی داشته باشید. شاید وجود تحریم‌ها در روش دریایی سبب شوند تا بسیاری از محصولات به کشور مبدا بازگردند. البته سرعت بالای حمل بار به روش هوایی و خطرات کمتر آن به نسبت روش دریایی نیز از فاکتورهای مهمی است که سبب شده تا تیم افلاک مارکت بتوانند این روش را انتخاب کنند. از یاد نبرید که شما به عنوان فردی که قصد دارد خرید از مارکت‌های دبی داشته باشد می‌بایست بتوانید یک سری شرایط را به طور دقیق بررسی کنید و سپس ثبت سفارش داشته باشید. سیستم حمل هوایی از دبی به ایران به نسبت گذشته با شرایط عالی همراه است و این موضوع سبب ارزش بیشتر این سیستم می‌شود.

مزیت حمل و نقل هوایی نسبت به روش زمینی

شبکه‌های هوایی به نسبت روش‌های زمینی از نظر حمل بار شرایط بهتری دارند. فرودگاه‌های دبی به عنوان یک هاب هوایی به شمار می‌آیند و شامل شبکه‌های پروازی بسیار وسیع هستند. از سوی دیگر حمل هوایی بار از دبی به ایران به روش مستقیم انجام می‌شود در صورتی که در روش زمینی، معمولاًایست بازرسی‌های متعددی وجود دارند که سبب می‌شود که معمولاً تأخیر در ارسال وجود داشته باشد و حتی ممکن است برخی از محصولات با مشکلات تحریم روبرو شوند. به طور کلی شبکه پروازی گسترده دبی به تاجران ایرانی این امکان را می‌دهد تا بتوانند محدودیت‌ها و تحریم‌ها را دور بزنند.

سیستم حمل و نقل زمینی از دبی به ایران هنوز به شکل سنتی و قدیمی دنبال می‌شود. سیستم‌های حمل و نقل معمولاً با مشکلات زیادی روبرو هستند و تکنولوژی کمتری در این مسیر دیده می‌شود. این در حالی است که از تکنولوژی‌های مدرن مثل هوش مصنوعی و… در فرودگاه‌های دبی استفاده می‌شود تا پروسه حمل بار هوایی از دبی به ایران به شکل‌ایده‌آل بهینه‌سازی شود. این تکنولوژی‌ها به طور کلی سبب می‌شوند تا اطلاعات دقیقی در مورد بارها جمع‌آوری شوند و در نهایت هیچ نوع خطایی اعم از اشتباه فرستادن بار و یا گم شدن محصول ایجاد نخواهد شد.

در حمل هوایی بار از دبی به ایران به نسبت روش زمینی، سرعت و کارایی بالا است و مشکلاتی اعم از تصادفات جاده‌ای و شرایط جوی بد نیز وجود نخواهد داشت. همه این موارد یعنی شما به واسطه حمل بار هوایی از دبی به ایران که توسط تیم افلاک مارکت انجام می‌شود می‌توانید با هزینه‌های مناسب بهترین شرایط را برای خود فراهم سازید.

تعرفه قیمت حمل بار هوایی از دبی به ایران

در بخش بعد فاکتورهای مهم تعیین هزینه حمل هوایی بار از دبی به ایران بررسی خواهد شد اما یکی از شاخص‌های مهمی که روی قیمت حمل بار هوایی تأثیر می‌گذارد نوع قرارداد با فروشنده است. شاید بهتر باشد این موضوع را کمی تخصصی‌تر توضیح دهیم، تا متوجه شوید که حتی نوع قرارداد شما می‌تواند برایتان سودآور باشد و یا در مقابل ضرر ایجاد کند. با توجه به نوع قراردادی که بسته می‌شود، هزینه حمل و نقل هوایی متفاوت خواهد بود. یک سری قوانین حمل و نقل بین‌المللی با عنوان INCOTERMS وجود دارد که شرایطی برای خریدار و فروشنده اعلام می‌کنند. در قوانین INCOTERMS مشخص شده است که کدام بخش از هزینه‌ها مربوط به حمل کالا بوده و کدام بخش به فروشنده اختصاص می‌یابد.

یک نوع قرارداد به اسم اف سی‌ای وجود دارد. در این قرارداد کل هزینه حمل هوایی کالا مثلاً هزینه‌های مربوط به فرودگاه دبی، گمرک و بارگیری از کارخانه بر عهده فروشنده است. در چنین شرایطی شما به عنوان خریدار سود خوبی خواهید کرد. پیدا کردن این نوع فروشنده کار دشواری است. در چنین شرایطی تیم افلاک مارکت به شما کمک می‌کند تا فروشنده‌هایی که حاضر به عقد قرارداد اف سی‌ای هستند را بشناسید.

قرارداد دیگری با عنوان EX Works وجود دارد که دقیقاً پروسه برعکس FCA را دنبال می‌کنند. در چنین شرایطی همه هزینه‌ها مربوط به شخص خریدار است. مشخص است که اگر این نوع قرارداد را قبول کنید هزینه‌های بیشتری برای شما محاسبه می‌شود و در نهایت تعرفه حمل هوایی بار از دبی به ایران نیز دستخوش تغییر خواهد بود. همانطور که متوجه شدید مشخص شدن تعرفه‌ها بر اساس شرایط بار و نوع حمل و نقل و حتی قراردادی که بسته می‌شود، ارزیابی خواهد شد.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

عوامل تأثیرگذار روی قیمت حمل بار از دبی به ایران به روش هوایی

در خصوص هزینه حمل هوایی بار از دبی به ایران سؤالات زیادی پرسیده شده است. به طور کلی فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه نقش دارند اما ۸ فاکتور اصلی یعنی وزن کالا، نوع آن، شرکت حمل و نقل، بسته‌بندی، انبارداری، مدل قرارداد با فروشنده، داخلی یا خارجی بودن خطوط هوایی و فاصله مبدا تا مقصد بسیار پر اهمیت هستند.

وزن کالا یکی از مهم‌ترین فاکتورهای تعیین هزینه حمل هوایی بار از دبی به ایران محسوب می‌شود. منظور از وزن کالا، محاسبه وزن حجمی و جرمی بار است. وزن جرمی معمولاً به واسطه ترازوی دیجیتال و یا باسکول ارزیابی شده و وزن حجمی نیز طبق یک فرمول مشخص محاسبه می‌شود. دقت کنید که تعیین هزینه بر اساس عدد بیشتر خواهد بود.

عوامل تأثیرگذار روی قیمت حمل بار از دبی به ایران به روش هوایی

شاید منظور از نوع کالا در محاسبه وزن محصول را متوجه نشوید. دقت کنید که برخی از کالاها به عنوان کالای خطرناک محسوب می‌شوند و امکان حمل این مدل کالا به واسطه هواپیما وجود ندارد. اما یک سری از کالاها خطرناک هستند اما ممنوعیت حمل ندارند. این سبک کالاها می‌بایست به شکل ویژه بسته‌بندی شوند. برای حمل این کالاها می‌بایست هزینه‌های بیشتری پرداخت شود. بسته‌بندی اقلام به واسطه کارتن، قفسه‌های چوبی، سلفون، نایلون و… بر اساس نوع کالا انجام می‌شود. بنابراین بسیار مهم است که نوع بسته‌بندی بر اساس نوع اقلام و به بهترین شکل انجام شود.

شرکت هواپیمایی که برای حمل هوایی بار از دبی به ایران انتخاب می‌شود در تعیین هزینه نهایی بسیار تأثیرگذار است. تیم افلاک مارکت با ۳۰ سال سابقه کار در راستای خرید از مارکت‌های خارجی و همینطور حمل بار به کشور ایران، با بهترین شرکت حمل و نقل هوایی قرارداد دارد. این موضوع سبب شده تا نیاز به پرداخت هزینه اضافی برای حمل بار نداشته باشید.

مدت زمان حمل هوایی از دبی به ایران

مدت زمان حمل هوایی از دبی به ایران

خوشبختانه کشور امارات به ایران نزدیک است و به نوعی کشور همسایه محسوب می‌شود. حمل هوایی کالا از دبی به ایران معمولاً در زمان مشخصی انجام می‌شود. یعنی برای این کار بیش از یک روز طول نمی‌کشد. اما یک سری شرایط خاص نیز وجود دارد. مثلاً ممکن است که مستقیم یا غیر مستقیم بودن پرواز سبب طولانی‌تر شدن مدت زمان حمل هوایی بار از دبی به ایران باشد. پروازهایی که به صورت غیر مستقیم انجام می‌شوند به واسطه توقف در مسیر، مدت زمان بیشتری به خود اختصاص می‌دهند.

یک سری عوامل دیگر نیز در تعیین مدت زمان حمل هوایی بار از دبی به ایران تأثیرگذار است. اینکه بار شما از کدام قسمت دبی قرار است به کدام شهر ایران ارسال شود بسیار مهم است. گاه فاصله مبدا تا مقصد بسیار طولانی است و موقعیت باربری شهرها نیز با یک سری سخت‌گیری‌ها همراه است. این موضوع نیز روی مدت زمان ارسال کالا تأثیر می‌گذارد. البته طولانی بودن فاصله مبدا و مقصد حتی بر روی هزینه نیز تأثیر می‌گذارد و یک موضوع بسیار مهم است.

خطوط هواپیمایی داخلی و خارجی نیز از نظر مدت زمان و هزینه با هم تفاوت دارند. به منظور کاهش زمان و هزینه‌های حمل هوایی بار از دبی به ایران پیشنهاد افلاک مارکت این است که خطوط هواپیمایی داخلی جایگزین خطوط هوایی خارجی شوند. خوشبختانه در این راستا کارشناسان حرفه‌ای افلاک مارکت توانسته‌اند بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشند و در نهایت همه جوانب را در نظر می‌گیرند. مدت زمان انبارداری نیز بر روی هزینه و زمان تأثیرگذار هستند و به طور کلی تعداد روزهایی که کالا در انبار قرار می‌گیرد سبب تغییر در هزینه‌ها خواهد شد. این موضوع نیز قابلیت پیگیری دارد.

عوارض گمرکی حمل بار از دبی به ایران

کاملاً مشخص است که عوارض گمرک در دبی برای اقلام مختلف با هم فرق دارد. تعرفه‌ها بر اساس نوع کالا، میزان کالا و همینطور حجم آن‌ها مشخص می‌شوند. تعرفه گمرکی در گمرکات دبی به میزان ۵ درصد از ارزش کالا محاسبه می‌شود. اگر ارزش کالای وارداتی بسیار بالا باشد حق گمرکی تا ۱۰ درصد افزایش پیدا می‌کند. دقت کنید که هزینه بیمه، کاملاً جداگانه محاسبه خواهد شد و این موضوع می‌بایست از سوی افراد به دقت بررسی شود. عوارض گمرکی شامل یک سری تأییدیه‌ها و همینطور بازرسی‌های گمرک است و به نوبه خود بخش مهمی از اصول تجارت را شامل می‌شود. دبی از شهرهای مهم دنیا بوده و تاجران ایرانی بسیاری از اقلام بازرگانی خود را از دبی وارد ایران می‌کنند.

در مورد واردات طلا از دبی به ایران نیز سؤالات زیادی شده است. شاید به گوشتان رسیده باشد که دبی مشهور به شهر طلا است. شهری که سال‌ها در بین تاجران طلا به عنوان یک مقصد عالی تجارت محسوب می‌شود. بازار طلا در دبی بسیار رونق دارد. قوانین دبی در راستای صادرات طلا به سایر کشورها به نسبت گذشته آسان‌تر شده و این موضوع نشان می‌دهد که دبی به نوبه خود می‌تواند یک مرجع صادرات درجه یک محسوب شود. سود واردات طلا از دبی به میزان قابل توجهی است. نکته مهم این است که شما برای واردات طلای خام مثل شمش و… نیاز به اخذ مجوزهای گمرکی و همینطور مجوز بانک مرکزی دارید. واردکنندگان طلا از سایر هزینه‌های واردات معاف هستند. برای واردات طلا از دبی می‌بایست بهترین شرکت تجاری را انتخاب کنید تا هیچ مشکلی در ارسال مرسوله وجود نداشته باشد.

شرکت معتبر برای حمل بار از دبی به ایران

همانطور که تا به اینجا صحبت شد، حمل هوایی بار از دبی به ایران در سال‌های اخیر بسیار مورد توجه قرار گرفته است بنابراین انتخاب یک شرکت معتبر به منظور بسته‌بندی و حمل بار از اهمیت بالایی برخوردار است. شرکت‌های مختلفی در راستای تجارت اقلام مختلف فعالیت می‌کنند اما یافتن بهترین شرکت نیاز به رعایت یک سری فاکتورهای مهم دارد. شرکت واسطه برای واردات اقلام از دبی به ایران در وهله اول باید سابقه کاری و تجربه بالایی داشته باشد. شرکت‌های نوپا معمولاً به قوانین تجارت تسلط کامل ندارند و این امر سبب می‌شود تا مشکلات زیادی به منظور واردات کالا ایجاد شود. دقت کنید که شرکت‌های معتبر تجاری و واردکننده می‌بایست بتوانند بهترین زمان خرید را مشخص کنند. این شرکت‌ها باید با سرویس‌های حمل و نقل معتبر قرارداد داشته باشند و در نهایت نیاز است تا همه اقلام بر اساس نوع و درجه حساسیت بسته‌بندی شوند.

به منظور حمل بار از دبی به ایران می‌بایست یکی از روش‌های هوایی، دریایی و یا زمینی انتخاب شود. معمولاً حمل هوایی بار از دبی به ایران بهترین گزینه محسوب می‌شود. همه اقلام پیش از ارسال می‌بایست بیمه شوند. در واقع به منظور ترخیص کالا در گمرک نیاز به بیمه نامه خواهید داشت. زمانی که بار شما به یکی از گمرکات ایران ارسال شود پروسه ترخیص آغاز می‌شود.

به منظور ترخیص کالا از گمرک در دبی می‌بایست همه قوانین گمرکی مشخص شده باشد. برای ترخیص نیاز به یک سری مدارک اعم از فاکتور، پکینگ لیست، بیمه نامه و بارنامه خواهد بود. همینطور نیاز به گواهی مبداً و سایر اسناد حمل خواهد بود. شرکت افلاک مارکت در همه مراحل در کنار شما است.

افلاک مارکت شرکت حمل هوایی بار از دبی به ایران

افلاک مارکت به عنوان یک شرکت واسط به منظور خرید از مارکت‌های خارجی فعالیت می‌کند. این شرکت بیش از ۳۰ سال سابقه کار در این زمینه داشته و مشخص است که به صفر تا صد پروسه واردات و حمل هوایی بار از دبی به ایران اشراف کامل دارد.

سفر به دبی و خرید اجناس برای شخص بسیار زمانبر و البته هزینه بر خواهد بود. از سوی دیگر بسیاری از افراد به شرایط حمل و نقل، بسته‌بندی و قوانین مربوط به واردات اقلام آگاه نیستند. قوانین گمرکی در راستای واردات محصولات هر ساله تغییر می‌کند. همه این موارد یعنی شما برای واردات یک محصول باید به یک شرکت واسط اعتماد کنید. خوشبختانه وجود کارشناسان خبره در افلاک مارکت سبب شده تا افراد بتوانند به راحتی اقدام به خرید داشته باشند. از سوی دیگر این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا مرسوله خود را پیگیری کنید و از زمان ارسال و حمل آن نیز اطلاعات کامل داشته باشید. شرکت افلاک مارکت با بسیاری از شرکت‌های حمل و نقل در ارتباط است و شرایطی فراهم شده تا افراد بتوانند به راحتی محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند.

 

تخصیص ارز، حواله و خرید کالا از مهم‌ترین خدمات تیم افلاک مارکت محسوب می‌شود. در این مرحله، دولت یکی از ارزهای دولتی، نیمایی، آزاد و… از محل صادرات را برای کالای شما در نظر می‌گیرد. به کمک این ارز پروسه حمل هوایی بار از دبی به ایران به درستی صورت گرفته و مشکلی در این راستا نخواهد بود. تخصیص ارز و پیگیری‌های مربوط به این بخش می‌بایست توسط کارشناسان خبره صورت بگیرد در غیر این صورت مشکلات زیادی ایجاد می‌شود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مزیت حمل کالا هوایی از دبی به ایران با افلاک

برای اینکه به شما ثابت کنیم چرا انتخاب تیم افلاک مارکت یک تصمیم عالی و درجه یک به منظور حمل هوایی بار از دبی به ایران است یک سری ویژگی‌های مهم و مزایای این شرکت را توضیح می‌دهیم:

دارای دفتر در دبی و تهران

افلاک مارکت در دبی و تهران نمایندگی دارد این یعنی خرید از دبی برای ایرانیان به راحتی آب خوردن خواهد بود.

تعرفه پایین خدمات حمل بار تهران به دبی

از آنجایی که افلاک مارکت در دبی نمایندگی دارد، کنترل بسیار عالی بر روی هزینه‌ها صورت گرفته است. در واقع هزینه‌های مربوط به بارگیری و حمل، بیمه کالا، اخذ مجوزهای مربوطه و ثبت سفارش پایین و کاملاً منصفانه در نظر گرفته شده است. حتی هزینه‌های مربوط به ترخیص و امور اداری و تشریفاتی گمرک ایران و هزینه‌های مربوط به مالیات در نهایت حمل هوایی بار از دبی به ایران نیز کاملاً مقرون به صرفه خواهد بود.

بیش از 30 سال سابقه

سابقه کاری بالای افلاک مارکت خود یک تضمین است. ما به خوبی با پستی و بلندی‌های این خدمت آشنایی داریم.

ارسال سریع بار از دبی به ایران

افلاک مارکت، حمل هوایی بار از دبی به ایران را انتخاب کرده است. در بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم حرفه‌ای افلاک مارکت مشخص شده است که به طور کلی روش هوایی هم از نظر زمان و هم از نظر هزینه یک انتخاب کاملاً هوشمندانه محسوب می‌شود.

پشتیبانی و مشاوره تخصصی

دریافت مشاوره تخصصی به صورت ۲۴ ساعته انجام می‌شود.

مراحل حمل هوایی بار از دبی به ایران با افلاک

مشاوره

اولین مرحله برای خرید از دبی تعیین نمودن کالا است. در واقع نیاز است تا مشاوره‌های لازم در این راستا صورت بگیرد. برای واردات برخی از اقلام می‌بایست یک سری قوانین و مقررات به دقت پشت سر گذاشته شوند. حتی نیاز است تا عملیات سورسینگ یا یافتن تأمین‌کننده نیز با دقت بالایی صورت بگیرد. خوشبختانه تیم افلاک مارکت با توجه به تجربه ۳۰ ساله خود توانسته شرایطی فراهم سازد تا افراد بتوانند بهترین تأمین‌کنندگان را شناسایی نمایند. کیفیت کالایی که خریداری می‌کنید می‌بایست تضمین شده باشد. این موضوع یکی از موارد مهمی است که معمولاً از سوی خریدار و یا کارشناسان شرکت واسط پیگیری می‌شود.

استعلام قیمت

پس از پیدا کردن تأمین‌کنندگان نوبت به مذاکره برای بررسی قیمت و تصمیم‌گیری برای قیمت نهایی خواهد بود. دقت کنید که قیمت کالا در دبی توسط تأمین‌کنندگان مشخص می‌شود. حال اگر شما قصد خرید عمده داشته باشید شرایط مذاکره برای اجرای طرح تخفیف انجام می‌شود. حتی نیاز به انجام یک سری مذاکرات در راستای انتخاب روش حمل کالا و نحوه پرداخت به فروشنده خواهد بود. در این مرحله می‌بایست توافق دو طرفه صورت بگیرد تا مشکلی ایجاد نشود.

ثبت سفارش

سومین مرحله که در نهایت مرحله ماقبل حمل هوایی بار از دبی به ایران محسوب می‌شود مربوط به ثبت سفارش کالا و اخذ مجوز است. پس از مذاکره و توافق، نوبت به ثبت کالا در سامانه وزارت صنعت و معدن و تجارت خواهد بود. برای ثبت سفارش نیاز به پیش فاکتور خواهید داشت. مثلاً اجازه ثبت سفارش کالای ممنوعه به شما داده نمی‌شود.

حمل توسط افلاک مارکت

در نهایت عملیات حمل بار هوایی از دبی به ایران توسط تیم افلاک با تضمین کامل انجام می‌شود.

هزینه حمل بار از دبی به ایران چقدر است؟

در صورتی که قصد شما خرید از مارکت‌های خارجی است و نمی‌دانید شرایط حمل و نقل را به چه صورت دنبال کنید کافیست بهترین تیم واسط را انتخاب کنید. به این ترتیب پروسه حمل بار از دبی به ایران به راحتی و با بودجه مناسب انجام می‌شود. از یاد نبرید که اگر در این زمینه سهل انگاری داشته باشید در نهایت مشکلات زیادی پیش روی شما قرار می‌گیرد. یعنی شما می‌بایست بتوانید به همه امور مربوط به واردات کالا و گمرک اشراف کامل داشته باشید. یک نکته بسیار مهم دیگر که باید بدانید این است که معمولاً بسیاری از مارکت‌های خارجی تلاش خود را می‌کنند تا بهترین محصولات را در اختیار شما قرار دهند. البته نوع محصول بر اساس کیفیتی که دارد درجه‌بندی می‌شود. قیمت‌گذاری‌ها نیز بر همین اساس خواهد بود. کافیست بهترین تیم کارشناسی را بشناسید و سپس اقدام به ثبت سفارش داشته باشید.

 

 یکی از نکات بسیار مهم در خرید افلاک از مارکت‌های خارجی این است که بتوانید سرمایه اولیه کافی داشته باشید. هرچه سرمایه شما بیشتر باشد در نهایت شرایط برای تخفیف‌های فصلی بیشتر خواهد بود. شما می‌توانید خرید خود را به بهترین شکل ممکن به ثبت برسانید. البته نوع خرید نیز بسیار مهم است. این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا محصولی خریداری کنید که جنس خوبی داشته باشد و از نظر ساختار نیز بسیار عالی و درجه یک باشد. افلاک مارکت به واسطه کارشناسان خبره خود کمک می‌کند که در ابتدا محصول مورد نظر را به طور دقیق شناسایی کنید و سپس ثبت سفارش داشته باشید. اگر سؤالی دارید و یا فکر می‌کنید خرید برایتان دشوار است کافیست لینک خرید محصول را در اختیار کارشناسان افلاک مارکت ارائه دهید. به این ترتیب دیگر نیازی به حضور شما نخواهد بود و روال به طور دقیق طی می‌شود.

شرکت حمل بار هوایی از دبی به ایران

شرکت حمل بار هوایی از دبی به ایران

به منظور حمل هوایی بار از دبی به ایران می‌بایست بهترین شرکت را انتخاب کنید. شرکت‌های مختلفی به عنوان واسط در این راستا فعالیت می‌کنند. شرکتی که انتخاب می‌کنید می‌بایست از نظر تجربه کاری شرایط مناسبی داشته باشد. از سوی دیگر بسیار مهم است که سعی کنید ارسال هوایی بار از دبی را به شکل کاملاً اصولی انجام دهید تا درگیر موارد قانونی نشوید.

شرکت واسط به کمک تیم حرفه‌ای خود می‌تواند بهترین تصمیم‌گیری در راستای انتخاب روش مناسب حمل هوایی کالا از دبی به ایران را داشته باشد.

افلاک مارکت تخصصی‌ترین شرکت حمل بار از دبی به ایران

انجام امور تحویل کالا، بسته‌بندی اصولی، بارگیری دقیق و همینطور انتخاب بهترین شرکت هوایی و دریایی از موارد مهمی است که باید توسط شرکت واسط انتخاب شود. افلاک مارکت از تخصصی‌ترین شرکت‌هایی است که برای حمل بار از دبی فعالیت می‌کند. تسلط به قوانین امور گمرکی از مواردی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند اما حقیقت این است که شما به عنوان فردی که قصد دارد واردات به ایران داشته باشد می‌بایست شرکتی را انتخاب کنید که خیالتان از هر نظر جمع باشد.

تیم حرفه‌ای افلاک مارکت توانسته‌اند به واسطه تکنولوژی روز بهترین سیستم حمل بار از دبی به ایران را به شما پیشنهاد دهند. به این ترتیب می‌توانید مرسوله مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

افلاک مارکت تخصصی‌ترین شرکت حمل بار از دبی به ایران
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت

افلاک مارکت کجاست؟

افلاک مارکت دارای دو شعبه و دفتر در تهران و دبی است، که می‌توان به راحتی و به آسانی به هر یک از این دفاتر برای اخذ قرار داد انتقال بار از دبی به ایران اقدام کنید.

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. 

مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در تهران و دبی
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت