منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت

حمل بار از دبی به ایران به طور کلی به سه روش هوایی، دریایی و زمینی صورت می‌گیرد. دبی به ایران نزدیک است و بسیاری از کالاهای اروپایی باکیفیت نیز در این شهر عرضه می‌شوند. این موضوع سبب شده تا تاجران به جای خرید مستقیم کالا از کشورهای اروپایی و آمریکایی و همینطور مشکلات تحریم، اقدام به خرید محصولات از دبی داشته باشند. از سوی دیگر تعرفه گمرکی دبی بسیار پایین است و حمل و نقل کالا نیز سریع صورت می‌گیرد.

چرا افلاک مارکت؟

کالای اصل

ارسال سریع

مشاوره رایگان

پرداخت امن

حمل بار از دبی به ایران

حمل بار از دبی به ایران با افلاک مارکت

حال سؤال اینجاست که بهترین روش حمل بار از دبی به ایران کدام است؟ برای پاسخ به این سؤال می‌بایست شرایط کالا، وزن، حجم و زمان را در نظر گرفت. حتی بودجه نیز از موارد مهمی است که به انتخاب روش مناسب برای حمل بار به ایران کمک می‌کند.

در صورتی که تیم افلاک مارکت را به منظور حمل بار از دبی به ایران انتخاب کنید یک سری مزایا برای شما خواهد داشت. در ابتدا می‌توانید مشاوره‌های لازم را دریافت کنید تا مشخص شود که کدام روش برای حمل بار بهتر است. اگر در دریافت محموله خود عجله داشته باشید و به نوعی سرعت ارسال محموله‌ها برای شما مهم باشد، پیشنهاد افلاک مارکت حمل بار هوایی از دبی به ایران است. حمل بار به روش هوایی بسیار سریع بوده و از امنیت بالایی برخوردار است اما هزینه‌های زیادی به دنبال دارد.

در صورتی که حجم کالاهای وارداتی شما بیشتر باشد می‌بایست به سراغ روش دریایی بروید. روش‌های دریایی نیز خود شامل چند زیر مجموعه هستند اما معمولاً از کانتینرهای مخصوص به این منظور استفاده می‌شود.

خوشبختانه شرایطی فراهم شده است تا بتوانید از خدمات حمل بار از دبی به ایران به صورت درب به درب استفاده کنید و هزینه و زمان زیادی در این راستا صرف نکنید.

حمل بار از دبی به ایران با افلاک مارکت-min
آشنایی با کشور امارات

آشنایی با کشور امارات

اگر هنوز نمی‌دانید حمل بار از دبی به ایران را انتخاب کنید یا نه، چه خوب است کمی از دید تجاری به کشور امارات نگاه کنید. امارات همسایه جنوبی ایران محسوب می‌شود و در کل دنیا شهرت زیادی دارد. این کشور در طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت کرده است. بسیاری از کشورها و شرکت‌های مهم در کل دنیا در حال سرمایه‌گذاری در امارات هستند. با این توصیفات مشخص است که امارات یک کشور ایده‌آل برای تجارت محسوب می‌شود.
امارات کشوری محصور در آب است. در واقع این کشور به واسطه خلیج فارس و عمان به دریا راه پیدا کرده است. از سوی دیگر امارات با عمان و عربستان مرز زمینی دارد.

 

راه ارتباط امارات با ایران از طریق دریا است، بنابراین حمل بار از دبی به ایران به صورت دریایی بیشترین طرفدار را خواهد داشت. بانک مرکزی امارات پیش‌بینی کرده است که رشد اقتصادی این کشور در سال ۲۰۲۴ در حدود ۵. ۷ درصد بیشتر می‌شود. این رقم نشان می‌دهد که وضعیت اقتصادی امارات در سال جدید رو به افزایش بوده و مشخص است که باز هم کانال‌های تجارت این کشور با قدرت بیشتری پیش می‌روند. این موضوع سبب شده تا تاجران، امارات به خصوص شهر دبی را به عنوان یکی از مقاصد بسیار ارزشمند برای خرید کالا و واردات به ایران انتخاب نمایند. البته امارات به نوبه خود یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه واردات و صادرات به کل دنیا شناخته شده است.

دبی یک سیستم بانکی بسیار ایمن دارد و خوشبختانه با ایران نیز ارتباط مستقیمی برقرار کرده است. دقت کنید که تجارت با دبی از روش‌های سریع امکان‌پذیر است مثلاً یک سری راه‌های هوایی و زمینی نیز وجود دارند که سبب می‌شوند تا بتوانید به بهترین شکل پروسه حمل بار از دبی به ایران را دنبال کنید.

دبی ، مقصد حمل و نقل بین المللی

دبی ، مقصد حمل و نقل بین المللی

دبی یکی از شهرهای پرطرفدار گردشگری محسوب می‌شود. شاید یکی از دلایلی که سبب شده تا دبی به عنوان قطب اقتصادی دنیا برای تجارت شناخته شود، وجود گردشگران زیاد و به نوعی چرخه عظیم اقتصادی این شهر باشد. شهر دبی از بزرگ‌ترین شهرهای امارات محسوب می‌شود. موقعیت جغرافیایی این شهر سبب شهرت زیاد آن شده و دبی به عنوان یکی از بنادر مهم در دنیا به شهرت رسیده است. در سال ۱۹۶۶ در این شهر چاه نفت کشف شد. این موضوع سبب شده تا دبی به یک منطقه تجاری مهم در کل مشهور شود. دقت داشته باشید که دبی تنها در حوزه نفت شهرت ندارد بلکه این شهر توانسته به واسطه سیستم توریست قدرتمند خود کارخانه‌های گسترده پوشاک و سایر اقلام را راه‌اندازی نماید. راه‌های ارتباطی دبی به ایران مثل روش‌های هوایی و دریایی سبب شده تا تاجران این شهر را برای واردات کالا انتخاب نمایند.

به طور کلی حمل بار از دبی به ایران در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است. از آنجایی که دبی به عنوان یک شهر پل نیز محسوب می‌شود تاجرانی که از کشورهای دیگر خرید می‌کنند می‌توانند به راحتی دبی را برای واردات محصولات خود انتخاب کنند.

افلاک مارکت یک مجموعه قدرتمند به منظور حمل بار از دبی به ایران محسوب می‌شود. این شرکت در دبی نیز نمایندگی و دفتر رسمی دارد.

شرایطی فراهم شده است که صفر تا صد حمل بار از دبی به ایران توسط کارشناسان افلاک مارکت و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد. تجارت با دبی برای تاجران ایرانی سودآور است. در این شهر نمایشگاه‌های تجاری زیادی برگزار می‌شوند و این نمایشگاه‌ها کمک می‌کنند تا تاجران بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. مشتریان خارجی نیز در این راستا به کسب و کار خود رونق داده‌اند. به طور کلی دولت دبی توانسته با جمع کردن تاجران بزرگ و قدرتمند در شهر خود بهترین شرایط خرید و فروش اقلام در حجم و سطح گسترده را فراهم سازد.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

چرا حمل بار از دبی پر طرف‌دار است؟

دبی از بزرگ‌ترین شهرهای تجاری دنیا محسوب می‌شود. این شهر دارای زیرساخت‌های جهانی بسیار پیشرفته است به طوری که توانسته با مدیریت عالی، کنترل خوبی بر روی قیمت‌ها داشته باشد. قدرت خرید در دبی به نسبت بسیاری از شهرهای تجاری در دنیا بیشتر است. از سوی دیگر فرودگاه‌ها و بنادر بین‌المللی و تجاری دبی نیز به صورت پیوسته و منظم در امور تجاری و اقتصادی فعالیت می‌کنند. این موارد سبب می‌شود تا دبی در راستای صادرات و واردات و همینطور تجارت با ایران بسیار ایده‌آل باشد.

چرا حمل بار از دبی پر طرف‌دار است؟-min

 وجود راه‌های ارتباطی زیادی در دبی سبب شده تا تاجران بتوانند کالاهای خود را سریع‌تر به دبی وارد نمایند و یا از دبی به کشورهای دیگر صادر کنند. دبی سالهاست که مورد حمایت تولیدکنندگان خارجی و بین‌المللی قرار گرفته است. بیشتر فعالیت‌های واردات و صادرات در دبی به واسطه شرکت‌های تجاری صورت می‌گیرد. در واقع اولین قدم برای تجارت، برقراری ارتباط با مشاوران بازرگانی دبی است.

برای این یک تجارت موفق و سودآور داشته باشید می‌بایست بهترین شرکت واسط برای حمل بار از دبی به ایران را انتخاب کنید. مثلاً افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌هایی است که با ۳۰ سال سابقه در عرصه تجارت این امر را میسر می‌سازد. به منظور انجام هر نوع تجارت در هر سطحی نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. همینطور می‌بایست بازار فروش کالای خود را پیدا کنید و در نهایت مدارک لازم به منظور واردات کالا به داخل کشور را نیز تنظیم نمایید. همه این موارد باید توسط تیم خبره و کاربلد صورت بگیرد. مثلاً می‌بایست کالاهای پرسود در ایران را بشناسید و همینطور اطلاعات کامل در خصوص کالاهای ممنوعه برای واردات از دبی به ایران داشته باشید.

هر سؤالی در راستای خرید از دبی و حمل بار از دبی به ایران دارید می‌توانید از کارشناسان افلاک مارکت بپرسید. به سؤالات شما در اسرع وقت پاسخ داده می‌شود.

حمل‌ونقل بین‌المللی از دبی به ایران-min

حمل‌ونقل بین‌المللی از دبی به ایران

موضوع از این قرار است که ایران در دایره تحریم بسیاری از کشورهای دنیا قرار گرفته است. مثلاً کسانی که تا چند سال گذشته اقدام به واردات محصولات از آمریکا به ایران به صورت مستقیم داشتند امروزه درگیر موضوع تحریم هستند. این موضوع سبب شده تا شرایط حمل و نقل بین‌المللی از دبی به ایران صورت بگیرد. یعنی دبی به عنوان یک پل ارتباطی عمل نماید.

در ابتدا محصولات مورد نظر از کشور مبدا وارد دبی شده و سپس به واسطه بهترین روش موجود پروسه حمل بار از دبی به ایران صورت می‌گیرد. در این روش دیگر مشکلات مربوط به تحریم کالا و یا سختگیری‌های گمرکی وجود ندارد. همینطور افراد درگیر هزینه‌های اضافی نمی‌شوند و به نوعی بارشان برگشت نمی‌خورد.
بسیاری از ایرانیانی که از چین خرید می‌کنند دبی را برای واردات محصول انتخاب خواهند کرد. در واقع کانال‌های ارتباطی دبی به قدری قدرتمند است که سبب می‌شوند تا واردات محصول از این منطقه به ایران به بهترین شکل صورت بگیرد بدون اینکه شخص درگیر هزینه‌های اضافی شود و مشکلات مالیاتی و ارزی برای وی ایجاد شود.

بنابراین تصور این که شخص به منظور حمل بار از دبی به ایران باید الزاماً از دبی خرید کرده باشد اشتباه است. شما می‌توانید از کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام به واردات محصولات مورد نظر خود داشته باشید و سپس دبی را به عنوان یک پل ارتباطی عالی برای حمل بار به ایران انتخاب کنید.
شاید واردات در سطح بین‌المللی کمی هزینه بر باشند اما به طور کلی این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با کمترین هزینه بهترین سود را داشته باشید.

حمل بار از دبی به ایران

حمل بار از دبی به ایران به روش‌های هوایی، دریایی و زمینی انجام می‌شود. در روش حمل هوایی، بررسی اندازه و حجم کالای خریداری شده موضوعی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند. بسیاری از افراد نوپا به دلیل نداشتن تجربه اندازه دقیق بارهای خود را محاسبه نمی‌کنند. این موضوع در نهایت سبب می‌شود که شخص مجبور به پرداخت هزینه اضافی شود. البته بررسی وزن کالا در روش ارسال هوایی مهم‌ترین پارامتر خواهد بود اما نکته دیگری که باید بدانید این است که شما به منظور کنترل هزینه می‌بایست بر روی ابعاد کالا نیز دقت داشته باشید. هرچقدر که بار ارسالی شما بزرگ‌تر و حجیم‌تر باشد به همان میزان نیز نرخ حمل هوایی بار بیشتر است. در صورتی که اطلاعات محموله با آنچه در گمرک گفته شده متفاوت باشد ممکن است بار شما ارسال نشود و یا تأخیر در ارسال وجود داشته باشد.

حمل بار از دبی به ایران

نکته دیگر در حمل بار از دبی به ایران بررسی مدارک است. به منظور حمل هوایی بار از دبی به ایران نیاز به تنظیم یک سری مدارک خاص دارید. مثلاً در این روش نیاز به فاکتور تجاری خواهید داشت. این فاکتور یک گواهی است که بین واردکننده و تأمین‌کننده رد و بدل می‌شود. به این ترتیب ارزش واقعی محموله خریداری شده در آن قید خواهد شد.

در صورتی که پرواز شما مستقیم باشد و همه مدارک نیز به طور دقیق تکمیل شده باشد محموله‌های سفارشی حداقل یک روزه به دست شما می‌رسند. اگر پرواز به شکل غیر مستقیم و چند مسیره باشد معمولاً تأخیر وجود دارد، اما باز هم روش هوایی سریع‌ترین گزینه به منظور حمل بار از دبی به ایران خواهد بود.

بهترین روش‌های حمل بار از دبی به ایران-min

بهترین روش‌های حمل بار از دبی به ایران

حمل بار از دبی به ایران به روش دریایی یکی از بهترین مواردی است که معمولاً هم از نظر هزینه مناسب بوده و هم از ایمنی بالایی برخوردار خواهد بود. مثلاً یکی از روش‌ها استفاده از لنج به جای کشتی است. نحوه بارگیری لنج از دبی نیز حائز اهمیت است. معمولاً بارگیری در لنج در بندر جبل علی انجام شده و در یکی از بنادر گناوه، دیلم، دیر و دیلوار ترخیص می‌شود. بندر گناوه موقعیت دسترسی به ۸۰۰ لنج باری را دارد که به نوبه خود یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. یعنی شما می‌توانید ۶ سهم به ارزش ۱۵۰۰ دلار را به راحتی و بدون عوارض و گمرک وارد ایران نمایید.

 

 روش‌های هوایی و زمینی نیز به منظور حمل بار از دبی به ایران وجود دارند که هر یک شرایط مخصوص به خود را خواهند داشت. یعنی شما به منظور واردات کالای خود به داخل کشور می‌بایست بررسی‌های اولیه را انجام دهید و سپس روش مناسب حمل بار را انتخاب کنید.

حمل بار هوایی از دبی

حمل بار از دبی به ایران به روش هوایی هم مطمئن است و هم سریع! حمل و نقل‌های هوایی معمولاً برای کالاهایی که سایز کوچک با ارزش بالا دارند و یا نیاز به ارسال فوری اقلام است، در نظر گرفته می‌شوند. حمل و نقل هوایی هزینه قابل توجهی به نسبت روش‌های زمینی و دریایی دارد اما به طور کلی محاسبه قیمت حمل بار هوایی از دبی به ایران بر اساس وزن کالا انجام می‌شود. در این روش یک سری محدودیت‌های ایمنی و قانونی نیز وجود دارد و شاید هر کالایی را نتوانید به روش هوایی وارد کنید. به طور کلی میزان بودجه شما، نوع بار از نظر سطح حساسیت و… بر روی نرخ نهایی تأثیرگذار است. به منظور حمل هوایی بار از دبی به ایران می‌بایست به نوع بسته‌بندی محصولات دقت داشته باشید.

محموله شما قرار است به صورت هوایی وارد خاک ایران شود. نوع بسته‌بندی کالا باید در حدی باشد که در برابر ضربه آسیب نبیند. در روش حمل بار هوایی، محموله چندین بار جابجا خواهد شد و اگر نوع بسته‌بندی مناسب نباشد در نهایت سلامت کالا به خطر خواهد افتاد.

انتخاب شرکت هواپیمایی ایرانی از موارد مهمی است که در خصوص حمل بار از دبی به ایران با هواپیما انجام می‌شود. در صورتی که هزینه و نرخ حمل هوایی برای شخص واردکننده مهم باشد بهترین گزینه انتخاب شرکت هواپیمایی داخلی است. در این روش شما مجبور به پرداخت عوارض ورود نیستید و در نهایت هزینه‌های مورد نظر کاهش می‌یابند. تیم افلاک مارکت در انتخاب بهترین شرکت هواپیمایی به شما کمک خواهد کرد.

حمل بار دریایی از دبی

تیم افلاک مارکت به عنوان یک شرکت با سابقه کاری بالا در واردات محصولات به خصوص حمل بار از دبی به ایران، در بیشتر مواقع روش دریایی را پیشنهاد می‌دهد. این روش برای کسانی که حجم بار بالایی دارند و به دنبال ارزان‌ترین کانال واردات هستند قطعاً یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود. به طور کلی ایران و دبی مرز آبی دارند و بنادر زیادی در شهرهای جنوبی ایران قرار گرفته اند که سبب می‌شوند تا پروسه واردات به آسانی انجام شود. بارگیری محموله‌ها در بندر جبل علی دبی توسط تیم‌های کاملاً متخصص انجام شده و در یکی از بنادر ایران ترخیص خواهند شد. زمان مورد نیاز برای حمل دریایی از ۳ روز آغاز شده و بر اساس شرایط کالا ممکن است یک الی دو هفته نیز به طول بیانجامد. مقصد انتخابی شخص واردکننده تأثیر زیادی بر روی زمان واردات کالا دارد.


افرادی که قصد واردات کالا با تناژ بالا یعنی بیش از یک و تیم تن از دبی به ایران دارند، روش دریایی را انتخاب می‌کنند. در این روش محاسبه هزینه بر اساس نوع قرارداد مشخص می‌شود. مثلاً فصل‌های خلوت هزینه کمتری به همراه دارند و فصل‌های شلوغ مثل ایام کریسمس این هزینه بیشتر خواهد بود. حمل بار از دبی با لنج یکی دیگر از روش‌هایی است که معمولاً هزینه مناسبی به همراه دارد. لنج‌ها سایز کوچکتری به نسبت کشتی دارند و توانایی حمل بار با ابعاد زیاد را نیز خواهند داشت. در این روش محموله‌ها و کالا به صورت قانونی و با ایمنی مشخصی به شکل استاندارد وارد ایران می‌شوند. لنج‌های باری ایران معمولاً از طریق دریای عمان و خلیج فارس جابجا خواهند شد.

حمل بار زمینی از دبی

به طور کلی حمل بار زمینی از محبوب‌ترین و کاربردی‌ترین روش‌های واردات محسوب می‌شوند اما شاید برای واردات از دبی انتخاب چندان هوشمندانه‌ای نباشد. در این روش صاحب کالا هزینه کمتری پرداخت می‌کند و همینطور امکان جابجایی کالاهای حجیم را دارد، اما دبی با ایران مرز زمینی ندارد.

حمل بار از دبی به ایران یا از طریق دریا و یا به واسطه شرکت‌های هواپیمایی صورت می‌گیرد. خطرات حمل بار از طریق جاده، مشکلات ترافیکی، حوادث احتمالی و شرایط جوی نامساعد از مواردی است که سبب شده تا حمل و نقل جاده‌ای یک روش نسبتاً منسوخ محسوب شود.

راهنمایی‌های لازم از سوی شرکت افلاک مارکت به منظور واردات کالا و انتخاب بهترین روش حمل بار از دبی به ایران در اختیار شما قرار می‌گیرد و مشکلی در این راستا نخواهد بود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مزایای حمل بار هوایی از دبی به ایران


حال که روش‌های حمل بار از دبی به ایران مشخص شد وقتش رسیده تا مزایای هر روش را با هم مورد بررسی قرار دهیم. روش هوایی سریع‌ترین انتخابی است که می‌توانید برای واردات محموله خود داشته باشید. در این روش شما در طی ۲۴ ساعت محموله خود را دریافت خواهید کرد. این روش برای کسانی که قصد واردات اقلام فاسد شدنی دارند نیز یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. نوع بسته‌بندی و ایمنی کالا در روش حمل هوایی بار از دبی به ایران کاملاً تضمین شده بوده و مشکلی وجود نخواهد داشت. دقت کنید که این روش هزینه بر است و برای کالاهایی که ابعاد بسیار بزرگی دارند و یا وزنشان از یک مقدار مشخصی بیشتر است مناسب نخواهد بود.

 بهترین سایت خرید از ترکیه سایتی است که به شما کمک کند تا بتوانید محصول مورد نظر را سریع‌ترین زمان ممکن جستجو کرده و خریداری کنید. این روش در نهایت برای کسانی که فروشگاه دارند و یا کسب و کار مشابه را دنبال می‌کنند، بسیار سودآور خواهد بود.

مزایای حمل بار هوایی از دبی به ایران-min
مزایای حمل بار دریایی از دبی به ایران-min

مزایای حمل بار دریایی از دبی به ایران

حمل بار به روش دریایی یکی از ایمن‌ترین گزینه‌های پیش روی شما به منظور واردات از دبی است. در این روش شما می‌توانید بیشترین حجم کالا را وارد کنید. محدودیت در واردات کالا به روش دریایی به ندرت دیده می‌شود. یعنی این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید به راحتی محصول مورد نظر را با بهترین کیفیت وارد کنید.

 

روش حمل دریایی یک روش مقرون به صرفه برای کسانی است که معمولاً سفارشاتی با حجم بالا دارند. در روش حمل دریایی برای محاسبه قیمت از  پارامتر حجم کالا استفاده می‌شود. در صورتی که در روش هوایی وزن کالا مورد بررسی قرار می‌گیرد. اما باید دقت داشته باشید که در روش دریایی سرعت ارسال کالا به نسبت هوایی کمتر است و معمولاً تا یک هفته زمان خواهد برد. در صورتی که از روش دریایی FCL استفاده کنید کالاهای بسته‌بندی شده به هیچ عنوان جابجا نمی‌شوند و در یک کانتینر قرار می‌گیرند بنابراین احتمال آسیب رسیدن به کالا به حداقل می‌رسد.

مزایای حمل بار زمینی از دبی به ایران

در روش حمل زمینی بار از دبی هزینه‌ها ارزان‌تر است. همینطور شرایطی فراهم شده تا بتوانید محموله‌هایی که ابعاد بزرگتری دارند را نیز بار بزنید. به این ترتیب از یک سری جهات شرایط به نفع شما خواهد بود. در واقع مجبور به پرداخت هزینه اضافی نیستید. اما این روش به نوبه خود زمان بر بوده و با خطراتی همراه است. هرچند که ایران و دبی مرز دریایی دارد و به طور کلی حمل بار زمینی از دبی به ایران روشی غیر استاندارد خواهد بود.

تیم افلاک مارکت به شما کمک می‌کنند تا بتوانید بهترین روش به منظور حمل بار را انتخاب کنید. در این شرایط می‌توانید نوع بار خود را مشخص کنید و سپس حمل بار چه از طریق دریا و چه به صورت هوایی داشته باشید. برآورد هزینه نیز برای شما صورت می‌گیرد و این موضوع سبب می‌شود تا در ابتدا برنامه‌ریزی کاملی داشته باشید. البته ناگفته نماند که برخی از محموله‌ها می‌بایست به صورت هوایی وارد کشور شوند و فرصت کافی برای واردات از طریق دریا را ندارند. بسته‌بندی محصولات در همه روش‌ها به شکل کاملاً اصولی بوده و هیچ مشکلی در این راستا دیده نمی‌شود.

مزایای حمل بار زمینی از دبی به ایران-min

مهم‌ترین نقاط حمل‌و‌نقل بین المللی در امارات

بندر رشید (راشد)

بندر رشید یا راشد یکی از مهم‌ترین بنادر مسافری و باری در دبی محسوب می‌شود. این بندر به عنوان اولین بندر تجاری امارات شناخته شده است. به طور کلی بندر راشد از قدیمی‌ترین بنادر تجاری امارات به شمار می‌آید و عملیات کانتینری و حمل و نقل محموله را بر عهده خواهد داشت. بندر رشید در ابتدا یک بندر تجاری نسبتاً کوچک بود که امروزه به واسطه تکنولوژی روز و تجهیزات پیشرفته توانسته در راستای واردات و تجارت بسیار عالی عمل نماید. این بندر کشتی‌های رو پکس، مسافری عمومی و کروز را اداره می‌کند. همینطور عملیات باری جزئی در این بندر صورت می‌گیرد. به طور کلی بند راشد یک منطقه صنعتی نیز محسوب می‌شود و یک اقامتگاه خوب برای مسافرانی است که به دبی سفر می‌کنند.

بندر جبل علی

جبل علی بندری بسیار بزرگ و مهم در دبی بوده که بخش عظیمی از تجارت این شهر را پوشش می‌دهد. این بندر سال ۱۹۷۰ ساخته شده و مهم‌ترین هدف از ساخت بندر جبل، حمل و نقل کانتینری و محموله بود. به طور کلی جبل علی به عنوان یک بندر شلوغ در دنیا شناخته شده است. این بندر در خاورمیانه نیز شهرت زیادی دارد. بخش قابل توجهی از تردد کانتینری در این منطقه انجام می‌شود و زیر ساخت‌ها و امکانات بندر جبل علی بسیار زیاد است. بندر جبل علی یک مرکز تجاری برای شرکت‌ها در سطح جهانی نیز محسوب می‌شود. این بندر شامل‌ایستگاه حمل و نقل CFS است. مثلاً یک سری واحدهای کانتینری حمل ال سی ال برای این بندر در نظر گرفته شده و ظرفیت جابجایی محموله در این بندر در شرایط فعلی به میزان ۲۲. ۴ میلیون TEU رسیده است. این بندر اسکله‌ای به طول ۵ کیلومتر داشته و بیش از ۱۵۰ بندر در کل دنیا وصل می‌شود.

حمل بار از دبی به ایران اغلب به واسطه بندر جبل علی صورت می‌گیرد و همه قوانین مربوط به بارگیری، بررسی مدارک و بسته‌بندی جعبه‌ها نیز به شکل اصولی دنبال شده است.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مدت زمان حمل بار از دبی به ایران چقدر است؟

مدت زمان حمل بار از دبی به ایران در وهله اول بستگی به روش ارسال دارد. سریع‌ترین روشی که برای حمل بار وجود دارد، ارسال به صورت هوایی است که معمولاً یک الی دو روز زمان می‌برد تا به ایران برسد. سپس بر اساس آدرس مقصد، بار به واسطه پیک‌های زمینی ایران ارسال می‌شود. در برخی شرایط دیده می‌شود که شرایط جوی هوا مساعد نیست و ارسال بار با کمی تأخیر همراه است اما این مشکل به ندرت وجود دارد.

در صورتی که حمل بار از دبی به ایران به روش دریایی را انتخاب کنید باز با توجه به نوع ارسال، یعنی کانتینری و یا لنجی مدت زمان متفاوت خواهد بود.

مثلاً مدت زمان حمل بار از دبی به ایران با کشتی معمولاً ۳ الی ۵ روز است. حال اگر شرایط بار خاص باشد ممکن است بررسی‌های بیشتری نیاز بوده و این زمان به دو هفته نیز به طول می‌انجامد. در هر صورت روش ارسال بار بر روی زمان تأثیر زیادی دارد. اگر بار نیاز به کانتینرهای یخچال دار داشته و به نوعی محصول فاسد شدنی باشد همه تلاش صورت می‌گیرد که سریع‌ترین زمان انتخاب شود.

دقت کنید که حمل بار از دبی به ایران معمولاً بر اساس نوع بار ارزیابی می‌شود. در برخی شرایط ارسال بار ممکن است با تأخیر ۳۰ روزه نیز همراه باشد. بارهای مشکوک که نیاز به بازرسی‌های متعدد دارند در این گروه قرار می‌گیرند.

خوشبختانه تیم افلاک مارکت توانسته است به صفر تا صد امور حمل بار از دبی به ایران اشراف کامل داشته باشد. از یاد نبرید که شما به منظور انتخاب بهترین روش برای ارسال بار می‌بایست نوع بار را بررسی کنید.

هزینه حمل بار از دبی به ایران چقدر است؟

برای شما شرایطی در نظر گرفته‌ایم تا بتوانید به صورت آنلاین استعلام نرخ حمل بار از تیم افلاک مارکت داشته باشید. به این ترتیب بر اساس بودجه خود بهترین تصمیم‌گیری را خواهید داشت. یک سری از اقلام در ارسال نیاز به بسته‌بندی با عایق‌های مخصوصی دارند. این موضوع سبب می‌شود تا هزینه ارسال افزایش یابد. گاه نیاز به ارسال بار در مدت زمان فوری بوده که به نوبه خود سبب بیشتر شدن هزینه‌ها می‌شود. از سوی دیگر عواملی نیز بر روی هزینه نهایی تأثیرگذار هستند که می‌بایست به طور دقیق بررسی شوند. همه اقلام از نظر نوع حمل شرایط یکسانی ندارند. برخی از محموله‌ها پرخطر و برخی کم خطر هستند بنابراین بسیار مهم است که بتوانید شرایطی ایجاد کنید تا حمل بار به شکل اصولی و درجه یک دنبال شود.

مدل قرارداد بر روی هزینه حمل بار از دبی به ایران تأثیرگذار است. در صورتی که قرارداد شما از نوع FOB باشد هزینه حمل از کارخانه یا انبار در دبی متفاوت خواهد بود. اگر قرارداد خود را از نوع EX WORKs تنظیم کنید بیشترین ریسک و هزینه متوجه شما خواهد شد.

عوامل تاثیر گذار روی هزینه حمل بار از دبی به ایران

مدل حمل بار یعنی انتخاب یکی از دو روش دریایی و هوایی خود یکی از پارامترهای مهم بر تعیین هزینه آن خواهد بود.

وزن و حجم کالا دومین پارامتر مهمی است که بر هزینه حمل بار از دبی به ایران تأثیر می‌گذارد. نوع کالا و نوع قرارداد خرید از دیگر موارد پر اهمیت محسوب می‌شوند. دقت داشته باشید که کالای مورد نظری که خریداری می‌کنید باید از نظر کیفیت در شرایط خوبی باشد. شما باید بتوانید اقلام مورد نظر را بر اساس بسته‌بندی و قیمتی که دارند خریداری کنید. همینطور بسیار مهم است تا کالاهای خریداری شده را با قیمت مناسب وارد کنید. ارسال کالا از دبی به ایران به روش دریایی کمی زمان بر است اما هزینه آن مناسب‌تر از روش هوایی محاسبه می‌شود.

برای محاسبه هزینه حمل بار به روش دریایی دو زیر شاخه کانتینری و فله‌ای مدنظر قرار گرفته است. در روش کانتینری بسته به اینکه یک کانتینر کامل را رزرو کنید و یا بخشی از کانتینر را برای بار خود انتخاب کنید هزینه‌ها متفاوت خواهند بود. در صورتی که حجم بار شما کم باشد می‌توانید روش LCL را انتخاب کنید این روش به نوبه خود شرایطی ایجاد می‌کند که از نظر هزینه کانتینر با شخص دیگری شریک باشید.
روش حمل فله‌ای به طور کلی به منظور حمل و نقل فله‌ای بر اساس تناژ متفاوت انتخاب می‌شود. در این روش نوع کالا و هزینه آن متفاوت است. دقت داشته باشید که ارسال کالا از دبی به ایران به روش فله‌ای مناسب و قابل قبول خواهد بود و یک انتخاب عالی و درجه یک است.

شرکت حمل بار از دبی به ایران-min

شرکت حمل بار از دبی به ایران

به منظور حمل بار از دبی به ایران می‌بایست بهترین شرکت را انتخاب کنید. شرکت‌های مختلفی به عنوان واسط در این راستا فعالیت می‌کنند. شرکتی که انتخاب می‌کنید می‌بایست از نظر تجربه کاری شرایط مناسبی داشته باشد. از سوی دیگر بسیار مهم است که سعی کنید حمل بار از دبی را به شکل کاملاً اصولی انجام دهید تا درگیر موارد قانونی نشوید.

شرکت واسط به کمک تیم حرفه‌ای خود می‌تواند بهترین تصمیم‌گیری در راستای انتخاب روش مناسب حمل بار از دبی به ایران را داشته باشد.

ویژگی‌های شرکت حمل بار از دبی به ایران

نظم و تضمین حمل بار از دبی به ایران یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های شرکت واسط محسوب می‌شود. در واقع قراردادی که با شرکت بسته می‌شود گویای توافقی است که بین خریدار و فروشنده وجود دارد. دقت داشته باشید که شما می‌بایست بتوانید شرکتی را انتخاب کنید که شرایط حمل بار به بهترین شکل را داشته باشد و همینطور بر روی هزینه‌ها نیز نظارت کند.

تیم افلاک مارکت با دقت به جدیدترین قوانین حمل بار از دبی به ایران توانسته نظم و عملکرد عالی خود را به کل دنیا ثابت نماید. از سوی دیگر بسیار مهم است تا حمل بار به شکل اصولی صورت بگیرد و شرایط خوبی در نظر گرفته شود.

شرکت معتمد برای حمل بار از دبی به تهران

خرید از دبی و یا هر کشور دیگری در حجم بالا نیاز به بودجه زیادی دارد بنابراین تاجران به دنبال شرکتی هستند که بهترین شرایط حمل بار را فراهم سازند.

 از سوی دیگر بودجه‌ای که تاجران به منظور حمل بار از دبی به ایران در نظر می‌گیرند نیز مشخص بوده و نباید در این راستا سود شخصی در نظر گرفته شود. حمل بار از دبی به تهران توسط تیم افلاک مارکت با تضمین کامل بوده و عملیات بسته‌بندی، امور به گمرک و همینطور سایر موارد با دقت بالایی صورت می‌گیرد. در بهترین شرایط شما می‌توانید حمل بار از دبی با هزینه‌های مناسب داشته باشید.

افلاک مارکت تخصصی‌ترین شرکت حمل بار از دبی به ایران

انجام امور تحویل کالا، بسته‌بندی اصولی، بارگیری دقیق و همینطور انتخاب بهترین شرکت هوایی و دریایی از موارد مهمی است که باید توسط شرکت واسط انتخاب شود. افلاک مارکت از تخصصی‌ترین شرکت‌هایی است که برای حمل بار از دبی فعالیت می‌کند. تسلط به قوانین امور گمرکی از مواردی است که کمتر کسی به آن توجه می‌کند اما حقیقت این است که شما به عنوان فردی که قصد دارد واردات به ایران داشته باشد می‌بایست شرکتی را انتخاب کنید که خیالتان از هر نظر جمع باشد.

تیم حرفه‌ای افلاک مارکت توانسته‌اند به واسطه تکنولوژی روز بهترین سیستم حمل بار از دبی به ایران را به شما پیشنهاد دهند. به این ترتیب می‌توانید مرسوله مورد نظر خود را در سریع‌ترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید.

افلاک مارکت تخصصی‌ترین شرکت حمل بار از دبی به ایران-min

چرا افلاک مارکت برای حمل کالا از دبی به ایران؟

تخصص

تخصص در هر کاری حرف اول را می‌زند. به هر حال امورات گمرکی در واردات بسیار پیچیده هستند و تیمی که برای این کار استخدام شده‌اند باید تخصص کافی به جدیدترین قوانین مربوطه داشته باشند.

پشتیبانی

تیم افلاک مارکت شرایطی در نظر گرفته است تا بتوانید اقدام به پیگیری سفارشات خود داشته باشید. شما هم از طریق تماس تلفنی و هم به صورت آنلاین می‌توانید از مرسولات خود پشتیبانی دقیقی داشته باشید.

تعرفه مناسب

در مجموعه افلاک مارکت بهترین روش‌های حمل بار از دبی به ایران با کمترین قیمت مشخص شده است. یعنی شرایطی فراهم شده تا به هیچ عنوان قرارداد با هزینه بالا برای شما محاسبه نشود.

حمل و نقل سریع

در صورتی که حمل بار از دبی به ایران به روش هوایی را انتخاب کنید در کمتر از ۴۸ ساعت می‌توانید بار خود را وارد خاک ایران نمایید. تیم افلاک مارکت با بسیاری از شرکت‌های حمل و نقل در ارتباط است و توانسته به شکل کاملاً حرفه‌ای شرایط ارسال سریع مرسولات را فراهم سازد.

دارای دفتر در دبی و تهران

افلاک مارکت در دبی و تهران نمایندگی دارد این یعنی خرید از دبی برای ایرانیان به راحتی آب خوردن خواهد بود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مراحل حمل و نقل کالا از دبی به ایران؟

استعلام قیمت و مشاوره

اولین قدم به منظور واردات کالا، دریافت مشاوره پیش از ثبت سفارش است. به هر حال شما می‌بایست بهترین تأمین‌کنندگان کالا را بشناسید. همینطور شرایطی در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید اقلامی که شامل تخفیفات فصلی می‌شوند را به راحتی شناسایی کنید.

انتخاب بهترین روش

از آنجایی که حمل بار از دبی به ایران به روش‌های مختلفی صورت می‌گیرد این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت تا بهترین روش که هم زمان سریع‌تری را پوشش دهد و هم هزینه کمتری به همراه داشته باشد، انتخاب شود.

ثبت سفارش

ثبت سفارش از طریق تیم افلاک مارکت به راحتی صورت می‌گیرد. کافیست لینک خرید از مارکت‌های خارجی را از طریق واتساپ و یا سایت به کارشناسان مربوطه اعلام کنید. به این ترتیب شرایطی فراهم می‌شود تا ثبت سفارش به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد.

انجام فرایند توسط افلاک مارکت

خرید کالا، بسته‌بندی، واریز وجه بر اساس ارز کشور مقصد، بارگیری، پیگیری مرسوله، ترخیص از گمرک و... همگی بخش مهمی از خدمات افلاک مارکت خواهد بود.

چه کالاهایی توسط افلاک مارکت از دبی وارد می‌شود؟

شاید برای شما هم جای سؤال باشد که واردات چه محصولاتی با سود بالایی همراه است. یک بررسی کلی از سوی افلاک مارکت صورت گرفته و مشخص شده است که دبی به طور کلی در صادرات نفت حرف اول را می‌زند. در حال حاضر تمرکز ما بر روی واردات اقلام غیر نفتی است. تجارت طلا در دبی بسیار سودآور است. در واقع پس از نفت، طلا بیشترین سودآوری را برای تاجران دارد. دبی به شهر طلا شهرت دارد و به طور کلی بسیاری از تاجران به دنبال خرید طلا با قیمت مناسب از دبی هستند. سرمایه‌گذاری بر روی طلا برای تاجرانی که به طور کلی در لاین سرمایه‌گذاری بودجه اولیه بالایی دارند بسیار عالی خواهد بود. دقت کنید که تجارت از این شهر به ایران بسیار متنوع در نظر گرفته شده است.

مثلاً تجارت زعفران در شهر دبی نیز از موارد سودآور به شمار می‌آید. البته شاید واردات زعفران به ایران با هزینه بالایی همراه باشد.

 این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا انواع پوشاک، کفش، لوازم منزل، محصولات چوبی و یا سایر اقلام را با قیمت مناسب خریداری کنید و از تیم افلاک مارکت بخواهید تا حمل بار از دبی به ایران با منصفانه‌ترین قیمت را برای شما فراهم سازند. یک سری اقلام هر ساله به عنوان محصولات ممنوعه اعلام می‌شوند که در بخش دیگری در موردشان صحبت خواهد شد. به جز اقلام ممنوعه شما مجاز به واردات هر نوع محصول دیگری از دبی به ایران هستید بنابراین جای نگرانی وجود ندارد.

کالاهای ممنوعه از دبی به ایران

به منظور واردات محصولات مختلف از دبی به ایران چه خوب است اطلاعات کامل در مورد یک سری اقلام ممنوعه داشته باشید. گمرک امارات در خصوص اقلام ممنوعه برای تجارت لیستی تهیه کرده است و البته که قوانین سفت و سختی نیز در نظر دارد. مواد مخدر، محتوای دزدی، ارز تقلبی و اقلام مربوط به جادوگری و قمار به طور کلی برای صادرات و واردات ممنوع هستند. حال یک سری اقلام وجود دارند که با اخذ مجوز از مراجع قانونی می‌توانید اقدام به واردات آن‌ها نمایید. مثلاً محصولات کشاورزی در این دسته قرار می‌گیرند. شما می‌توانید پس از دریافت مجوز از وزارت تغییر اقلیم و محیط زیست اقدام به واردات انواع بذر، نهال و… نمایید. برای اخذ این مجوزها تیم افلاک مارکت به شما کمک خواهند کرد.

واردات دارو از دبی به ایران پروسه‌ای بسیار پیچیده است. در ابتدا نیاز به اخذ مجوز از وزارت بهداشت دارید. البته که دارو را نمی‌توان به صورت شخصی وارد کرد. یعنی واردات دارو می‌بایست توسط شرکت‌های دارویی صورت بگیرد. یک سری محصولات گیاهی مثل تنباکو، خشخاش و برگ بیتل و همینطور داروهای گیاهی نیز در امارات غیر قانونی محسوب می‌شوند و به نوعی واردات این محصولات قاچاق تلقی می‌شود.

در مورد حمل بار از دبی به ایران در صورتی که قصد شما واردات اقلام غذایی باشد محدودیت حجم و وزن در نظر گرفته می‌شود که می‌بایست به این موضوع دقت کنید. مثلاً شما تنها مجاز به واردات ۲۰ لیتر نوشیدنی هستید. به شما اجازه واردات ۲۰ کیلوگرم ماست و یا ۵۰ لیتر روغن داده می‌شود. این محدودیت‌ها کمک می‌کند تا چرخه اقتصاد دبی همیشه فعال بوده و برای افراد بیشتری سودآور باشد. شما باید پیش از ثبت سفارش سوالات خود را بپرسید و سپس بهترین تصمیم را بگیرید.

ترخیص کالا از گمرک دبی با هزینه مناسب با افلاک مارکت

ترخیص کالا از گمرک اگر با رعایت قوانین و تخصص کافی صورت نگیرد، از نظر هزینه بسیار گران خواهد بود. بسیاری از تاجران به واسطه هزینه‌های گزافی که در راستای ترخیص کالا از گمرک دبی پرداخت می‌کنند به کل از تجارت فاصله گرفته‌اند. تیم افلاک مارکت با تسلط کامل به قوانین گمرکی شرایطی فراهم ساخته است تا درگیر هزینه‌های اضافی نشوید. همینطور موقعیتی برای شما فراهم می‌شود تا بتوانید با بودجه‌ای که در دسترس دارید بهترین روش حمل بار از دبی به ایران را انتخاب کنید.

با افلاک مارکت حمل بار از دبی به تهران-min

با افلاک مارکت حمل بار از دبی به تهران

خوشبختانه تیم افلاک مارکت مشاوره‌های کاملاً تخصصی پیش از خرید در اختیار شما قرار می‌دهد. یعنی شما می‌توانید به صورت کاملاً دقیق در مورد زمان حمل بار از دبی به ایران، شرایطی که می‌بایست رعایت شود و همینطور هزینه‌ها اطلاعات کامل داشته باشید. حتی زمان مناسب حمل بار برای کاهش هزینه‌ها نیز به شما اعلام می‌شود. بنابراین هیچ نوع هزینه اضافی و یا تأخیر در ارسال بار نخواهید داشت.

ویژگی‌های شرکت حمل بار از دبی به ایران-min

ویژگی‌های شرکت حمل بار از دبی به ایران

شرکتی که برای حمل بار از دبی به ایران انتخاب می‌شود باید تخصص کافی در این راستا داشته باشد. شرکت‌های واسط می‌بایست قرارداد طولانی مدت با بنادر و همینطور شرکت‌های هواپیمایی داشته باشند تا پروسه حمل بار از دبی به ایران با کمترین تأخیر صورت بگیرد. مثلاً افلاک مارکت به واسطه اعتبار خود توانسته با شرکت‌های قدرتمند حمل و نقل بین‌المللی در ارتباط باشد. این موضوع سبب می‌شود تا حمل بار به واسطه این تیم بدون کوچک‌ترین مشکلی دنبال شود.

ارسال بسته پستی از دبی به ایران

برخی از افراد سؤال می‌کنند که حمل بار از دبی به ایران از طریق پست هم امکان‌پذیر است؟ بله چنین شرایطی برای برخی از اقلام وجود دارد. اما اداره پست دبی یک سری محدودیت‌ها در این زمینه در نظر گرفته است. از سوی دیگر هزینه پست بسیاری از اقلام به نسبت حمل هوایی و دریایی بیشتر است. در صورتی که قصد شما ارسال پستی اقلام است باید بدانید که شرایط ارسال کالا تا حجم و وزن مشخصی برای شما فراهم شده و این روش برای اقلام با ابعاد بزرگ و وزن بالا مجاز نخواهد بود.

ارسال بسته پستی از دبی به ایران-min
عوارض گمرکی در دبی چه قدر است؟-min

عوارض گمرکی در دبی چه قدر است؟

طبق بررسی‌های صورت گرفته در سال ۲۰۲۴، تعرفه گمرکی دبی به میزان ۵ درصد ارزش کالاهای وارد شده است. از سوی دیگر حق گمرکی در گمرکات دبی نیز ۱۰ درصد برآورد شده است. دقت داشته باشید که عوارض گمرکی در این منطقه بر اساس نوع کالا متفاوت خواهد بود. گاه دیده شده که یک سری از اقلام با هزینه عوارض بالایی همراه هستند و برای یک سری اقلام دیگر هزینه‌ها با تخفیف ویژه‌ای در نظر گرفته می‌شوند. در هر صورت بهتر است در ابتدا در خصوص نرخ جدید عوارض گمرکی از تیم افلاک مارکت استعلام لازم را داشته باشید و سپس ثبت سفارش خود را قطعی کنید.

  • حمل بین المللی بار
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. 

مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در تهران و دبی-min

بله. شما می‌توانید لینک محصول مورد نظر را در هر ساعت از شبانه روز در واتساپ و یا تلگرام برای تیم افلاک مارکت ارسال کنید.

 بله. شما می‌توانید در ابتدا موجودی محصولات را از انبار گرفته و سپس ثبت سفارش عمده داشته باشید.

 همه محصولات شامل خرید عمده نمی‌شوند و این موضوع بستگی به تعداد اقلام موجود در انبار و همینطور فصل خرید دارد.

 تخفیفات فصلی معمولاً مربوط به سایت‌های ترکیه ای بوده و در آخر هر فصل اجرا می‌شوند.

 خیر. شما می‌توانید هزینه‌ها را با کارت بانکی ایران پرداخت نمایید.

 شرایطی فراهم شده است تا کالایی که از آن ناراضی هستید مرجوع شود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت