منو

خرید از هرجای دنیا تنها در 4 مرحله!

order-chart

برای ثبت سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید.

با افلاک مارکت، جهانی خرید کن!

خرید از هرجای دنیا و تحویل در ایران

خرید از هرجای دنیا و تحویل در ایران

آیا شما هم به دنبال خرید از آمازون هستید؟

حتماً می‌دانید که این فروشگاه اینترنتی محبوب، به خاطر اعلام تحریم‌های اقتصادی اعمال شده بر علیه ایران، به کشور عزیزمان خدمت نمی‌دهد. در چنین شرایطی شما باید به دنبال استفاده از شرکت‌های سوم شخص و تیم‌های شناخته شده ای همچون مجموعه افلاک مارکت باشید. این مجموعه مطرح هم کارشناسان خبره ای دارد و هم با استفاده از تکنیک‌های به روز و نوین ارسال کالا، محصولات مورد نیازتان را در سریع‌ترین زمان ممکن به سمت ایران ارسال می‌کند.  

چرا افلاک مارکت؟

کالای اصل

ارسال سریع

مشاوره رایگان

پرداخت امن

خرید از آمازون

خرید از آمازون با افلاک مارکت

خرید از آمازون امارات ، یکی از پر طرفدار ترین روش‌های ثبت سفارش اینترنتی کالا به حساب می‌آید که مزایای گسترده ای را در خود جای داده است. پروسه خرید از فروشگاه‌های اینترنتی همچون آمازون، نسبتاً ساده و سر راست است. شما وارد این فروشگاه می‌شوید، کالای مد نظرتان را انتخاب می‌کنید و با پرداخت هزینه، آن را درب منزل تحویل می‌گیرید.

برای خرید از آمازون در داخل ایران، شما همواره باید به دنبال استفاده از فروشگاه‌های سوم شخص فعال در این زمینه باشید. امروزه مراکز عرضه کننده زیادی در این زمینه فعالیت نموده و خدماتشان را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. شرکت‌های شناخته شده ای همچون افلاک مارکت، با داشتن سابقه ای درخشان در زمینه ارائه خدماتی همچون خرید کالاهای بین المللی، یک گزینه عالی برای ثبت سفارش به حساب می‌آیند.

خرید از آمازون با افلاک مارکت
مزیت خرید از آمازون

مزیت خرید از آمازون

قبل از معرفی روش‌های مختلف خرید از Amazon بیایید به معرفی مزایای خرید از فروشگاه آمازون بپردازیم. افلاک مارکت هموراه سعی دارد با ارائه سرویس خرید از سایت آمازون برای کاربران ایرانی این مزایا را به نحوه احسنت عرضه کند. تا هموطنان عزیز بتوانند با خیالی آسوده و امنیت خاطر خرید از سایت آمازون، بزرگ‌ترین فروشگاه آنلاین جهان را انجام دهند. فروشگاه اینترنتی آمازون همواره محصولات با کیفیت، اورجینال و خوش قیمتی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این فروشگاه سابقه ای درخشان داشته و همه تلاش خود را به کار می‌گیرد تا کیفیت خدماتش را بالا ببرد.

با استفاده از خدمت خرید از فروشگاه آمازون، کاربران می‌توانند از هر جای دنیا سفارششان را ثبت نمایند. آمازون تضمین سلامت کالا را در اختیار شما قرار داده و با استفاده از آن شما می‌توانید نسبت به خرید کالاهای با کیفیت و خوش قیمت اقدام نمایید. لازم به ذکر است که فروشگاه آمازون هیچ محدودیتی برای کالاهای عرضه شده خود در نظر نگرفته است. در نهایت، قیمت کالاهای مختلف در آمازون به صورت رقابتی و میان فروشندگان مختلف مشخص می‌شود. این مسئله به کاهش قیمت و افزایش میزان بازدهی کمک کرده است. فروشگاه آمازون مزایای دیگری را نیز در خود جای داده است اما موارد مذکور، از جمله مهم‌ترین ها به حساب می‌آیند.

خرید مستقیم از آمازون

خرید مستقیم از آمازون

خرید مستقیم از آمازون می‌تواند یک دریچه جدید را روی کاربران باز کند. دریچه‌ای که شما را به یک فروشگاه اینترنتی بزرگ با چند میلیون کالای عرضه شده مختلف هدایت می‌کند. فروشگاه افلاک مارکت با داشتن سابقه ای طولانی و درخشان در زمینه خرید و ثبت سفارش مستقیم از فروشگاه آمازون، به شما کمک می‌کند تا محصولات مورد نیاز خود را در بازارهای بین المللی پیدا کنید.  

از لباس و پوشاک گرفته تا وسایل الکترونیکی و اسباب بازی‌های مختلف، فقط چند مورد از کالاهایی به حساب می‌آیند که توسط فروشگاه آمازون در اختیار مشتریان و کاربران قرار می‌گیرند. با خرید از افلاک مارکت، شما در حال خرید مستقیم از آمازون هستید. برای خرید مستقیم از آمازون، بهترین راه موجود در جلوی پای شما به استفاده از خدمات افلاک مارکت اشاره دارد.

سایت خرید از آمازون

امروزه سایت‌های زیادی در دسته بندی سایت خرید از آمازون قرار گرفته و این خدمت را در اختیار کاربران قرار می‌دهند. سایت خرید از آمازون به مراکزی گفته می‌شود که همچون یک واسطه، به کاربران محدود اجازه می‌دهند تا نسبت به ثبت سفارش از فروشگاه آمازون اقدام نمایند. افلاک مارکت بهترین واسطه ایرانی فعال در این زمینه به حساب می‌آید که همواره خدماتش را با تضمین ارائه می‌کند. افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین سایت‌های تخصصی خرید از آمازون، همواره به کاربران اجازه می‌دهد تا بدون نگرانی در مورد کیفیت نهایی کالاهای تهیه شده و سلامتی آن، محصولات مورد نیازشان را درب منزل دریافت نمایند.

سایت خرید از آمازون
سایت سفارش از آمازون

سایت سفارش از آمازون

سایت سفارش از آمازون یک واسطه فوق العاده به حساب می‌آید. این واسطه برای کسانی که امکان خرید از آمازون را ندارند مورد استفاده قرار می‌گیرد. سایت‌هایی همچون افلاک مارکت به گونه ای طراحی شده اند تا به صورت هوشمند بازار آمازون را مورد بررسی قرار دهند و بر همان اساس هم نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایند. افلاک مارکت یکی از بهترین سایت‌های ایرانی فعال در زمینه سفارش از آمازون به حساب می‌آید که هم سابقه درخشانی دارد و هم خدماتش را با تضمین ارائه می‌کند.  

سفارش کالا از آمازون با افلاک

حتماً برای شما هم اتفاق افتاده که به دنبال یک کالای خاص بوده اید و آن را در ایران نیافته اید. یا گاهی اوقات به دنبال یک کالای خاص بوده اید اما هزینه ای که باید برای تهیه آن پرداخت کنید، از قیمت دلاری آن بیشتر بوده است. در این شرایط راه حل چیست؟ افلاک مارکت یک گزینه فوق العاده برای ثبت سفارش کالا از  آمازون به حساب می‌آید. با افلاک مارکت و خدماتش، شما می‌توانید محدودیت‌های بین المللی را دور بزنید و بدون نیاز به خروج از ایران، کالای مد نظرتان را درب منزل دریافت کنید.

سفارش کالا از آمازون با افلاک
خرید اینترنتی ارزان از آمازون

خرید اینترنتی ارزان از آمازون

آیا شما هم به دنبال خرید از آمازون در بهترین حالت ممکن هستید؟

همانطور که گفته شد لزوماً باید خدمات بهترین تیم‌های سوم شخص فعال در این زمینه را به کار گیرید. خیلی از اوقات کاربران مقدار قابل توجهی از وقت با ارزش خود را صرف جستجو میان فروشگاه‌های اینترنتی فعال در این زمینه کرده تا شاید بهترین مرکز عرضه و واسطه را پیدا نمایند.

این کار نه تنها به شدت وقتگیر است، بلکه لزوماً بهترین فروشگاه را به شما معرفی نمی‌کند. پس برای خرید از فروشگاه‌های ویژه ای همچون آمازون، شما می‌توانید خدمات افلاک مارکت را به کار گیرید. افلاک مارکت با داشتن سابقه‌ای درخشان در این زمینه و عرضه انواع کالای با کیفیت همراه با تعرفه‌ای مناسب، خدماتش را با تضمین در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

خرید از فروشگاه آمازون با واسطه با افلاک

با توجه به اینکه امکان خرید از آمازون امارات در ایران وجود ندارد، برای دنبال کردن این پروسه شما باید از تیم‌های واسطه و فروشگاه‌های سوم شخص استفاده کنید. با استفاده از خدمات تیم‌های سوم شخص فعال در این زمینه، شما می‌توانید به مزایای متنوعی دسترسی پیدا نمایید. افلاک مارکت یک گزینه فوق العاده در این زمینه به حساب می‌آید. این فروشگاه یک راه حل تضمینی، سریع و ایده آل را در اختیار شما قرار خواهد داد. پس اگر شما هم به دنبال سفارش کالاهای متنوع از آمازون هستید، می‌توانید هم اکنون خدمات افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید.

افلاک مارکت در سریع‌ترین زمان ممکن کالای مد نظر شما را تامین کرده و آن را به سمت آدرس شما ارسال می‌کند. خرید از آمازون با واسطه افلاک مارکت، شما هم سرعت ارسال را افزایش می‌دهید و هم روی هزینه پرداختی خود تاثیر می‌گذارید. افلاک مارکت یک واسطه حرفه‌ای میان کاربران ایرانی و آمازون به حساب می‌آید که همواره خدمات خود را با ضمانت‌های مورد نیاز در اختیار مشتریان گرامی قرار می‌دهد.

خرید از فروشگاه آمازون با واسطه با افلاک
خرید اینترنتی از آمازون با افلاک مارکت

خرید اینترنتی از آمازون با افلاک مارکت

تحویل سفارش از آمازون، خواسته‌ای است که کاربران بین المللی بدون هیچ چالشی به آن می‌رسند. متاسفانه ایرانیان نمی‌توانند نسبت به خرید از فروشگاه آمازون اقدام نمایند. چرا که تهیه کالاهای مختلف با استفاده از فروشگاه آمازون برای کاربران ایرانی غیر ممکن است.

اگر شما بتوانید به هر نحوی پرداخت بین المللی را انجام دهید، خود آمازون به ایران ارسال ندارد. جدا از این مسئله، برای تحویل شما باید پروسه‌های پیچیده گمرکی را پشت سر بگذارید. افلاک مارکت بدون هیچ چالشی این امکان را در ایران فراهم نموده است. افلاک مارکت به عنوان یک سایت واسطه خرید از آمازون و تحویل سفارش از آمازون در ایران می‌تواند با خیالی آسوده و با بهترین کیفیت و قیمت این کار را برای هم وطنان عزیز انجام دهد.

چرا خرید از آمازون با افلاک مارکت ؟

کاربران برای استفاده از خدمات تیم‌های واسطه و سوم شخص برای خرید از آمازون، همواره با نگرانی‌های قابل درکی مواجه می‌شوند. هیچکس دوست ندارد خدمات مجموعه‌ای را مورد استفاده قرار دهد که ضمانت ارسال کالا نداشته یا کالای خراب را به مشتریانش تحویل می‌دهد. خوشبختانه این مشکلات در مجموعه افلاک مارکت دیده نمی‌شوند! مجموعه ما یک شرکت کاملاً معتبر و قانونی به حساب می‌آید که همه مجوزهای مورد نیاز را از نهادهای مربوطه دریافت کرده است.

خرید از آمازون با کمک افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا هر کالایی که دوست داشتید را در سریع‌ترین زمان ممکن تحویل بگیرید. ارائه قیمت پایین و سرعت ارسال بالا به افلاک مارکت اجازه داده تا میان کاربران ایرانی، محبوبیت زیادی کسب کند. معمولاً زمان انتظار برای ثبت سفارش و دریافت کالا با استفاده از آمازون کمی بالا است اما کارشناسان تعلیم دیده افلاک مارکت همواره تکنیک‌های به روز بسته بندی و ارسال را مورد استفاده قرار می‌دهند تا زمان انتظار شما را به حداقل برسانند. خرید از سایت آمازون با افلاک مارکت، به سادگی آب خوردن است!

چرا خرید از آمازون با افلاک مارکت ؟
افلاک مارکت کجاست؟

افلاک مارکت کجاست؟

حتماً شما هم از خود می‌پرسید که به صورت دقیق، افلاک مارکت کجاست و ما چگونه می‌توانیم خدماتش را مورد استفاده قرار دهیم؟

همانطور که گفته شد، افلاک مارکت یکی از شناخته شده‌ترین تیم‌های ایران فعال در زمینه خرید کالا از آمازون ودیگر فروشگاه‌های معتبر دنیا به حساب می‌آید. مسلماً برای تهیه کالاهای مختلف از فروشگاه آمازون و ارسال آنها به ایران، این مجموعه باید در خارج از کشور هم دفتر و شعبه رسمی داشته باشد.

در حال حاضر افلاک مارکت دو شعبه اصلی دارد. شعبه اول این مجموعه در ایران و شعبه دوم آن در دبی است. شما می‌توانید برای ثبت سفارش به هر کدام از این دفاتر مراجعه نمایید و درخواستتان را ثبت کنید. البته که برای ثبت سفارش، شما نیازی به مراجعه حضوری نخواهید داشت! کارشناسان حرفه ای و با سابقه افلاک مارکت با ایجاد سرویس‌های پرداخت و مدیریت سفارش آنلاین، آماده ارائه خدمات به کاربران و رفع نیازهایشان در این زمینه هستند.

  • با افلاک مارکت از هر فروشگاهی خرید کنید.
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. 

مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در ایران و دبی
خرید از آمازون از ایران

خرید از amazon از ایران

در قسمت‌های قبل‌تر هم به این مسئله مهم اشاره کردیم که در حال حاضر، امکان خرید از آمازون به صورت مستقیم در ایران وجود ندارد. ایران جزو کشورهایی است که آمازون به آنها خدمت نمی‌دهد و همین مسئله هم باعث شده تا کاربران برای دنبال کردن این پروسه با مشکلات و چالش‌های گسترده ای مواجه شوند. فروشگاه‌های شناخته شده و مطرحی همچون مجموعه افلاک مارکت با داشتن سابقه‌ای درخشان در زمینه تهیه کالا از آمازون و ارسال آن به ایران، آماده خدمت رسانی به کاربران و رفع نیازهایشان می‌باشد. پس برای خرید از آمازون، شما می‌توانید هم اکنون خدمات فروشگاه افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید.

خرید از آمازون و ارسال به ایران

بسیاری از افراد محصول مورد نظر خود را در آمازون پیدا کرده و قصد خرید آن را دارند امان دغدغه اصلی آن‌ها حمل مناسب آن و در واقع ارسال خرید از آمازون به ایران است. به نظر شما این پروسه چگونه صورت می‌گیرد؟ هم قوانین و محدودیت‌های گمرک ایران سختگیرانه هستند و هم پروسه ارسال کالا از سایر کشورها به مقصد ایران، کمی گمراه کننده می‌باشد. با خرید از فلاک مارکت شما هم از محدودیت‌های گمرکی جلوگیری می‌کنید و هم کالاهای مورد نیاز خود را به صورت تک یا عمده درب منزل دریافت خواهید کرد. همکاری با افلاک مارکت فرصت‌های تجاری جدیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

سفارش از آمازون از ایران

تا اینجا چندین نکته مهم برای سفارش از آمازون در داخل ایران را مورد بررسی قرار دادیم. شما به عنوان یک کاربر ایرانی، برای خرید از آمازون لزوماً باید خدمات تیم‌های سوم شخص فعال در این زمینه همچون فروشگاه افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید. افلاک مارکت با دریافت کارمزد پایینی آماده ارائه خدمات به کاربران می‌باشد. برای سفارش از آمازون با افلاک مارکت فقط کافی است وارد سایت این فروشگاه شوید، کالای مد نظرتان را انتخاب نمایید و سفارش را ثبت کنید. با دنبال کردن این چند مرحله ساده شما می‌توانید در بهترین حالت ممکن نسبت به خرید از آمازون اقدام نمایید.  

خرید از آمازون و ارسال به ایران

تحویل سفارش از آمازون، خواسته ای است که کاربران بین المللی بدون هیچ چالشی به آن می‌رسند. متاسفانه ایرانیان نمی‌توانند نسبت به خرید از آمازون اقدام نمایند. چرا که تهیه کالاهای مختلف با استفاده از فروشگاه آمازون برای کاربران ایرانی غیر ممکن است.. افلاک مارکت به عنوان یک سایت واسطه خرید از آمازون و تحویل سفارش از آمازون در ایران می‌تواند با خیالی آسوده و با بهترین کیفیت و قیمت این کار را برای هم وطنان عزیز انجام دهد. افلاک مارکت هم سابقه ای درخشان در این زمینه داشته و هم کارنامه خوبی را با خود حمل می‌کند. افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین سایت‌های فعال در زمینه تحویل سفارش از آمازون، کالاهای درخواستی شما را در سریع‌ترین زمان ممکن و درب منزل در اختیارتان قرار می‌دهد. پس برای کسب بازدهی مطلوب شما می‌توانید هم اکنون با کارشناسان این مجموعه تماس بگیرید.

برای خرید از آمازون در تهران، شما فقط باید چندین مرحله ساده را دنبال نمایید. در اولین مرحله شما باید به سراغ فروشگاه آمازون بروید و کالای مد نظرتان را پیدا کنید. زمانی که کالای مد نظر شما پیدا شد، شما باید به سراغ تیم‌های واسطه ای همچون افلاک مارکت بروید و سفارشتان را ثبت نمایید. افلاک مارکت در سریع‌ترین زمان ممکن کالا را به سمت شما ارسال می‌کند. جالب است بدانید که خدمات فروشگاه افلاک مارکت همواره با تضمین ارائه شده و در اختیار کاربران قرار می‌گیرد. پس شما می‌توانید هم اکنون و با خیال راحت سفارش خود را ثبت نمایید.

تیم‌های سوم شخصی که به عنوان واسطه در زمینه خرید از سایت آمازون فعالیت می‌نمایند، همواره تعرفه ای را برای ارائه خدمات خود در نظر می‌گیرند. این تعرفه ثابت نیست. کشوری که شرکت مد نظر شما در آن نمایندگی دارد و سابقه فعالیتی اش از جمله متغیرهای مهمی به حساب می‌آیند که پروسه خرید از آمازون را تحت تاثیر خود قرار می‌دهند. افلاک مارکت با حذف واسطه‌ها و تیم‌های اضافی، هزینه‌های مربوط به تهیه کالا از آمازون را تا حد قابل توجهی کاهش داده است. پس برای خرید کالا از آمازون و سایر فروشگاه‌های اینترنتی بین المللی، شما می‌توانید هم اکنون خدمات افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید.

برای خرید آسان از آمازون شرکت‌های سوم شخص راهکارهای زیادی در نظر گرفته اند. خرید از آمازون در داخل ایران با استفاده از کارشناسان افلاک مارکت، روند ساده ای دارد. برای خرید از این فروشگاه شما باید کالای مد نظرتان را در داخل آمازون بیابید، لینک آن را در اختیار کارشناسان افلاک مارکت قرار دهید و هزینه نهایی را با خیال راحت پرداخت نمایید. با این کار، پروسه خرید از آمازون با سرعتی بالا طی خواهد شد. البته که این روند اصلاً دشوار نبوده و پیچیدگی‌های زیادی را نیز به همراه ندارد. پس همه افراد می‌توانند نسبت به دنبال کردن آن اقدام نمایند.

آیا شما به دنبال خرید جنس از آمازون هستید؟ آیا برای پر کردن فروشگاه خود به خرید عمده از آمازون نیاز دارید؟ در این شرایط استفاده از خدمات کلی و جامع مجموعه افلاک مارکت همواره چالش‌های قرار گرفته سر راهتان را نابود می‌کند. برای خرید جنس از فروشگاه‌هایی همچون آمازون، فقط کافی است خدمات تیم‌های مطرح و محبوبی همچون افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید. با این کار، شما می‌توانید کالاهای مورد نیاز خود را به صورت تک یا عمده تهیه نمایید.

روند خرید از آمازون اصلاً پیچیده نیست! کاربران برای دنبال کردن این پروسه، فقط به چند کلیک ساده نیاز دارند. آنها باید آمازون را باز کنند، کالای مد نظر خود را انتخاب نمایند و آن با افزودن به سبد خرید و پرداخت هزینه، درب منزل تحویل بگیرند. با خرید از افلاک مارکت، یک مرحله دیگر یعنی یافتن کالا در افلاک مارکت هم به این پروسه اضافه می‌شود.

خیلی از کاربران ایرانی بر این باور هستند که فروشگاه آمازون مراکز خرید حضوری را نیز در خود جای داده است. این تفکر اشتباه می‌باشد! آمازون یک فروشگاه اینترنتی بزرگ به حساب می‌آید که نمایندگی‌های زیادی در سراسر جهان دارد. با خرید از افلاک مارکت، شما می‌توانید سفارش خود را از طریق هر نمایندگی که به شما نزدیک‌تر بود، ثبت کنید. جالب است بدانید که افلاک مارکت بدون آسیب فیزیکی به بسته بندی، کالای مورد نیازتان را تامین کرده و آن را برای شما ارسال می‌نماید.

در حال حاضر فروشگاه آمازون قابلیت خرید قسطی را به صورت مستقیم در اختیار کاربرانش قرار نمی‌دهد. پس برای خرید اقساطی از آمازون، شما مجدداً باید به سراغ مراکز سوم شخص مطرحی همچون افلاک مارکت روید. افلاک مارکت یک واسطه حرفه ای و خوش نام فعال در زمینه تامین کالا از آمازون به حساب می‌آید. تماس با کارشناسان حرفه ای افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا تجهیزات مورد نیازتان را به صورت قسطی تهیه نمایید.

اگر شما هم به دنبال خرید از سایت آمازون هستید و نمی‌دانید که این پروسه چه چالش‌هایی را سر راه شما قرار می‌دهد، با خیال راحت می‌توانید خدمات تیم‌های واسطه ای همچون افلاک مارکت را مورد استفاده قرار دهید. افلاک مارکت با داشتن سابقه ای طولانی و کارنامه ای درخشان در زمینه خرید کالاهای مختلف از آمازون و ارسال آنها به ایران، آماده رفع نیاز کاربران می‌باشد. پس شما می‌توانید هم اکنون خدمات افلاک مارکت را به کار گیرید.

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت