منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

ارسال بار دریایی به کانادا

ارسال بار دریایی به کانادا یکی از محبوب‌ترین و پر استفاده‌ترین روش‌های دنبال کردن این پروسه به حساب می‌آید. با ارسال بار دریایی، شما هم هزینه‌های خود را کاهش می‌دهید و هم با پشتیبانی خوبی این پروسه را پشت سر می‌گذارد.

چرا افلاک مارکت؟

کالای اصل

ارسال سریع

مشاوره رایگان

پرداخت امن

ارسال بار دریایی به کانادا

افلاک مارکت برای ارسال بار دریایی به کانادا

افلاک مارکت یکی از قدیمی‌ترین و مطرح‌ترین شرکت‌های سوم شخص فعال در زمینه حمل دریایی بار به کانادا به حساب می‌آید که مزایای زیادی را در خود جای داده است. با استفاده از افلاک مارکت شما هم هزینه‌های خود را کاهش می‌دهید و هم طی مدت زمان کوتاهی این پروسه را به اتمام می‌رسانید.

ارسال بار دریایی به کانادا با افلاک مارکت

تفاوت فریت بار هوایی و ارسال بار با کشتی

به نظر شما ارسال بار دریایی به کانادا با فریت هوایی چه تفاوت‌هایی دارد؟ فریت هوایی از نظر زمانی و سرعت بهینه‌تر می‌باشد ولی اگر بخواهیم از نظر هزینه این دو روش را مقایسه کنیم، قطعاً ارسال دریایی برنده می‌باشد. پس اگر شما هم به دنبال استفاده از یک روش ارزان قیمت هستید، می‌توانید تکنیک‌های انتقال دریایی را به کار گیرید.

خدمات افلاک در ارسال بار دریایی به کانادا

افلاک مارکت از جمله شرکت‌های قدیمی و حرفه‌ای به حساب می‌آید که خدمات خود را با تضمین در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. با استفاده از این مجموعه شما به راحتی می‌توانید نسبت به ارسال بار دریایی به کانادا اقدام نمایید. جالب است بدانید که خدمات این پلتفرم همگی با تضمین در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند.

ارسال لوازم منزل

افلاک مارکت خدماتش را در دسته بندی‌های متنوعی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. ارسال لوازم منزل به کانادا از طریق دریا یکی از همین موارد به حساب می‌آید. با این روش، شما می‌توانید لوازم منزل خود را طی مدت زمان کوتاهی به کانادا بفرستید.

ارسال بار تجاری

ارسال بار تجاری به کانادا دومین خدمت مهم و کلیدی این شرکت به حساب می‌آید. با استفاده از این مجموعه شما به راحتی می‌توانید بارهای تجاری مختلفی را به سمت کشور کانادا ارسال نمایید.

ارسال لوازم شرکت و نمایشگاهی

گاهی اوقات شرکت‌های مختلف به دنبال حضور در نمایشگاه‌ها یا ایجاد شعبه جدید هستند. در این شرایط، آنها با استفاده از افلاک مارکت می‌توانند نسبت به ارسال لوازم ضروری خود اقدام نمایند. به خاطر داشته باشید که این پروسه مزایای زیادی را به همراه دارد.

ارسال مواد غذایی

با اینکه ارسال مواد غذایی به کانادا در خیلی از مواقع پروسه‌ای چالش برانگیز می‌باشد ولی، کارشناسان افلاک مارکت با داشتن سابقه‌ای طولانی در این زمینه آماده خدمت رسانی به مشتریان و رفع نیازهایشان می‌باشند.

خدمات ویژه افلاک مارکت در حمل دریایی به کانادا

به خاطر داشته باشید که ارسال بار دریایی به کانادا از طریق افلاک مارکت می‌تواند مزایای زیادی را برای شما به همراه داشته باشد. این مجموعه یک سری خدمات ویژه داشته و همواره خدماتش را با تضمین در اختیار مشتریان قرار خواهد داد.

تعرفه مناسب

تعرفه مناسب یکی از اولین ویژگی‌های کلیدی افلاک مارکت به حساب می‌آید. با استفاده از این شرکت معتبر و حرفه‌ای شما می‌توانید هزینه‌های مورد نیاز خود برای ارسال بار به کشور کانادا را تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

رهگیری آنلاین

با ارسال بار دریایی به کانادا از طریق افلاک مارکت، قابلیت رهگیری هم در اختیار شما قرار می‌گیرد. رهگیری آنلاین به شما اجازه می‌دهد تا موقعیت مکانی دقیق مرسوله‌های خود را بیابید. به خاطر داشته باشید که این پروسه روند ارسال و دریافت بار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

حمل و نقل سریع

حمل و نقل سریع از جمله دیگر ویژگی‌های کلیدی شرکت افلاک مارکت به حساب می‌آید. افلاک مارکت با داشتن سابقه فعالیت طولانی، همواره بهترین و سریع‌ترین روش‌های ارسال بار را مورد استفاده قرار می‌دهد.

دارای دفتر در دبی و تهران

در نهایت به خاطر داشته باشید که این شرکت در دبی و تهران دفتر حرفه‌ای داشته و همواره خدماتش را با ضمانت‌های مورد نیاز، در اختیار مشتریان می‌گذارد. پس برای ارسال اثاثیه منزل به کانادا، شما می‌توانید هم اکنون خدمات آن را به کار گیرید.

خدمات ویژه افلاک مارکت در حمل دریایی به کانادا
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

روش‌های حمل بار دریایی به کانادا

دو روش اصلی را می‌توان برای ارسال بار دریایی به کانادا مورد استفاده قرار داد: FCL و LCL. بیایید هر کدام از این روش‌ها، مزایا و معایبشان را به صورت دقیق مورد بررسی قرار دهیم.

حمل فول بار FCL

FCL از جمله روش‌های مطرحی به حساب می‌آید که معمولاً توسط شرکت‌ها به کار می‌رود. زمانی که شما از یک کانتینر کامل برای حمل بارهای خود استفاده کنید، این روش را به کار گرفته‌اید.

حمل خرده بار LCL

روش LCL از جمله دیگر تکنیک‌های مطرح به کار رفته برای حمل دریایی بار به کانادا به حساب می‌آید. در این روش شما برای پر کردن یک کانتینر وسیله ندارید و در نتیجه، باید با سایر افراد وسایل خود را در یک کانتینر قرار دهید.

اطلاعات مهم در روش ارسال دریایی بار به کانادا

یک سری اطلاعات کلیدی هستند که هنگام استفاده از خدمات افلاک مارکت برای ارسال بار دریایی به کانادا، شما باید آنها را مد نظر خود قرار دهید. این اطلاعات روی هزینه و سرعت ارسال موثر خواهند بود.

وزن بار

در اولین مرحله حمل بار دریایی به کانادا شما باید وزن بار را مورد بررسی قرار دهید. قطعاً هرچه بار مد نظر شما سنگین‌تر شود، پروسه انتقال آن پیچیده‌تر و زمانبرتر می‌شود.

حجم بار

حجم بار دومین متغیری است که شما باید به آن توجه داشته باشید. افزایش حجم بار می‌تواند نیاز شما به استفاده از چند کانتینر مختلف را بیشتر کند

نوع بار ارسالی

نوع بار ارسالی به کانادا می‌تواند روی پروسه دریافت مجوز یا پرداخت عوارض موثر باشد. بالاخره یک سری از کالاها ممنوعه بوده و شما نمی‌توانید آنها را منتقل نمایید.

هزینه ارسال بار دریایی به کانادا

با اینکه افلاک مارکت همواره پایین‌ترین تعرفه را برای ارسال بار دریایی به کانادا در نظر می‌گیرد، گاهی اوقات هزینه‌های این پروسه کاربران را نگران می‌کنند. به نظر شما چه عواملی روی هزینه ارسال بار به کانادا موثر هستند؟

موارد تاثیر گذار روی قیمت ارسال بار به کانادا با کشتی

در حال حاضر نمی‌توان هزینه ارسال بار دریایی به کانادا را به صورت عمومی مشخص نمود. در عوض، شما می‌توانید به عوامل موثر روی هزینه‌های دنبال کردن این پروسه توجه داشته باشید. این عوامل هزینه‌های پرداختی‌تان را کم و زیاد می‌نمایند.

حجم و وزن بار

البته که حجم و وزن بار فقط روی روند ارسال بار دریایی به کانادا موثر نیست! این مسئله می‌تواند هزینه‌هایتان را نیز تغییر دهد.

هزینه‌های مربوط به امور اداری

امور اداری هم می‌توانند هزینه‌های مورد نیاز برای ارسال بار به کانادا را تغییر دهند. تماس با کارشناسان افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا این مسئله را نیز بررسی نمایید.

بسته‌بندی وانبارداری

به خاطر داشته باشید که افلاک مارکت همواره از روش‌های خاصی برای کاهش هزینه انبار داری استفاده می‌کند ولی همچنان این عامل روی هزینه ارسال بار دریایی به کانادا موثر است.

ترخیص بار در مقصد

در نهایت، برای ترخیص بار در شهر مقصد هم شما باید هزینه‌ای را پرداخت نمایید. برای بررسی این عوامل در ارسال بار دریایی به کانادا، بهتر است هم اکنون با کارشناسان افلاک مارکت تماس بگیرید.

هزینه حمل کانتینرها به مقصد بندرعباس

هزینه حمل کانتینرها به مقصد بندر عباس را نیز شما باید مد نظر خود قرار دهید. به خاطر داشته باشید که فاصله مکانی شما با بندر عباس، روی هزینه‌هایتان موثر خواهد بود.

نوع حمل FCL یا LCL

شما همواره باید تحت نظارت افلاک مارکت نسبت به انتخاب نوع حمل بار دریایی به کانادا اقدام نمایید. قطعاً تعرفه FCL و LCL یکسان نمی‌باشد.

حمل بار با کشتی با توجه به مقصد نهایی بار

مقصد شما در کانادا کجا است؟ برای ارسال بار دریایی به کانادا شما باید مقصد خود را به صورت دقیق مشاهده نمایید تا هزینه‌تان معلوم شود.

ترخیص بار در مقصد

در نهایت، برای ترخیص بار در شهر مقصد هم شما باید هزینه‌ای را پرداخت نمایید. برای بررسی این عوامل در ارسال بار دریایی به کانادا، بهتر است هم اکنون با کارشناسان افلاک مارکت تماس بگیرید.

اطلاعات لازم برای حمل بار با کشتی به کانادا

به نظر شما چه اطلاعاتی می‌توانند پروسه حمل بار با کشتی به کانادا را تحت تاثیر خود قرار دهند؟ اطلاعاتی همچون مقصد، مبدا و شیوه حمل از جمله مواردی‌اند که شما باید به آنها توجه کنید.

محل بارگیری

محل بارگیری در ایران همیشه ثابت نیست. انتخاب بهترین محل بارگیری با کمک افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا سرعت انتقال را کنترل کنید.

مقصد بار

برای ارسال بار دریایی به کانادا، شما باید مقصد خود را به صورت دقیق مشخص نمایید. درج دقیق آدرس مقصد، می‌تواند مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

شیوه حمل

روش‌های مختلفی را می‌توان برای حمل بار به کار گرفت. به صورت کلی، ارسال بار دریایی به کانادا می‌تواند از طریق راه‌های متنوعی انجام شود.

حجم و وزن

البته که حجم و وزن بار دریایی همیشه ثابت نیست ولی جهت کسب بازدهی مطلوب، شما باید این دو فاکتور را به صورت دقیق محاسبه نمایید.

تعداد کانتینر

کانتینرهایی که شما در حال استفاده از آنها هستید هم روی هزینه ارسال بار دریایی به کانادا موثر هستند پس جهت کسب بازدهی مطلوب شما باید به این مسئله توجه کنید.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

کالاهای مجاز و غیر مجاز در ارسال بار به کانادا با کشتی

تقریباً امکان ارسال انواع بار به کانادا از طریق کشتی وجود دارد. از لوازم خانگی گرفته تا تجهیزات صنعتی. اگر شما به دنبال بررسی ممنوعیت کالای مد نظر خود هستید، می‌توانید هم اکنون با کارشناسان افلاک مارکت تماس بگیرید.

یک سری کالاهای خاص هستند که برای ارسال بار دریایی به کانادا مشکلات گسترده‌ای را ایجاد می‌نمایند. این کالاها را نمی‌توان به کانادا ارسال نمود.

دارو

دارو یکی از همین مواد خاص به حساب می‌آید. برای ارسال دارو به کانادا، شما باید به متغیرهای گسترده‌ای توجه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید هم اکنون با افلاک مارکت تماس بگیرید.

محصولات مصرفی

محصولات مصرفی را نیز نمی‌توان به راحتی با استفاده از روش دریایی به کانادا منتقل نمود. البته، افلاک مارکت به شما کمک می‌کند تا در صورت امکان، مجوزهای ضروری را بگیرید.

حیوانات و گیاهان

از جمله دیگر محصولاتی که امکان انتقالشان به کانادا وجود ندارد، باید به حیوانات و گیاهان اشاره نمود.

کالاهای دفاعی و استراتژیک

برای ارسال بار دریایی به کانادا، شما باید مطمئن شوید که بارتان حاوی تجهیزات دفاعی و امنیتی نمی‌باشد. عدم توجه به این مسئله می‌تواند مشکلات قانونی برایتان ایجاد نماید.

مالکیت معنوی و موارد فرهنگی

قانون کپی رایت در کانادا جدی گرفته می‌شود. برای ارسال بار دریایی به کانادا شما باید مطمئن شوید که قانون کپی رایت را به خوبی رعایت می‌نمایید.

تنباکو و متفرقات

دخانیات و تنباکو را فقط با دریافت مجوز می‌توان به کانادا منتقل نمود. پس اگر شما هم به دنبال کردن این پروسه علاقه‌مند هستید، می‌توانید هم اکنون با افلاک مارکت تماس بگیرید.

سلاح گرم

برای ارسال بار دریایی به کانادا، شما باید مطمئن شوید که بارتان حاوی سلاح گرم نیست. این مسئله هم از نظر ایران و هم از نظر کانادا، اهمیت زیادی دارد.

مراحل ارسال بار از ایران به کانادا با کشتی

آیا شما هم به استفاده از خدمات افلاک مارکت برای ارسال بار دریایی به کانادا علاقه‌مند هستید؟ در این صورت باید چند مرحله ساده را پشت سر بگذارید.

تماس و دریافت مشاوره

در اولین مرحله شما با کارشناسان حرفه‌ای افلاک مارکت جهت دریافت مشاوره تخصصی، تماس می‌گیرید. این مرحله روی بازدهی‌تان موثر خواهد بود.

انتخاب روش ارسال

پس از آن، شما با کمک افلاک مارکت روش ارسال بار دریایی به کانادا را انتخاب می‌نمایید. این روش روی سرعت و هزینه موثر می‌باشد.

عقد قرار داد و پرداخت هزینه

پس از انتقال روش ارسال بار دریایی به کانادا، شما باید قرارداد بنویسید. عقد قرارداد و پرداخت هزینه می‌تواند پروسه انتقال را شروع کند.

بسته بندی

کارشناسان افلاک مارکت مرسوله شما را دریافت نموده و آن را بسته بندی می‌نمایند. البته شما می‌توانید خودتان هم بسته بندی کنید ولی این پروسه تخصصی است.

بارگیری و ارسال به مبدا

پس از بسته بندی، نوبت به بارگیری در بندر عباس می‌رسد. این پروسه هم به دانش فنی زیادی نیاز داشته و طی آن شما حتماً باید از افلاک مارکت استفاده نمایید.

انجام امور گمرکی

پس از بارگیری، کارشناسان افلاک مارکت امور گمرکی را انجام داده و بار شما را برای ارسال آماده می‌نمایند.

بارگیری بار ارسالی به کشتی

در مرحله بعد ارسال بار دریایی به کانادا، کارشناسان موظف هستند تا نسبت به بارگیری و ارسال با کشتی اقدام نمایند.

بیمه نامه بین‌المللی

افلاک مارکت ترجیح می‌دهد با استفاده از بیمه نامه بین‌المللی، جلوی بروز خسارت را تا حد قابل توجهی بگیرد.

صدور بارنامه دریایی

در نهایت بارنامه دریایی صادر شده و افلاک مارکت مرسوله شما را به کشور کانادا ارسال می‌نماید. این مراحل اهمیت زیادی خواهند داشت.

نکات کلیدی اینکوترمز

نکات کلیدی اینکوترمز چیست؟ انواع عقد قرار داد

یکی از مواردی که هنگام ارسال بار دریایی به کانادا مطرح می‌شود، به Incoterms اشاره دارد. این عبارت به اصطلاحات بین‌المللی بازرگانی مربوط بوده و روند نگارش قرارداد را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

EXW

این قرارداد که برای ارسال بار دریایی به کانادا مورد استفاده قرار می‌گیرد، می‌تواند محل تحویل و سرعت آن را متحول سازد.

FOB

قرارداد FOB از جمله دیگر موارد محبوب در جهان به حساب می‌آید. در این قرارداد، شما تا هزینه عرشه را حساب می‌کنید و سایر موارد توسط گیرنده مشخص می‌شود.

مدت زمان حمل بار با کشتی به کانادا

به صورت عمومی، زمان ارسال بار دریایی به کانادا می‌تواند بین 1 ماه تا 40 روز باشد. همه چی به شرایط جوی بستگی دارد.

بنادر مهم کانادا در حمل بار

یک سری از بنادر برای ارسال بار دریایی به کانادا، اهمیت زیادی دارند. آشنایی با آنها، پروسه ارسال و انتقال را متحول می‌کند.

بندر تورنتو یکی از همین موارد به حساب می‌آید که مزایای زیادی را در خود جای داده است. این بندر به شما اجازه می‌دهد تا بارتان را به صورت مستقیم وارد این شهر کنید.

ارسال بار دریایی به تورنتو

با افلاک مارکت شما به راحتی می‌توانید انواع بسته را با خیال راحت به مناطق خاصی همچون تورنتو ارسال نمایید.

اگر شما به دنبال انتقال بار به مونترال هستید، باید هنگام ارسال بار دریایی به کانادا همین بندر را مشخص نمایید.

ارسال بار دریایی مونترال

افلاک مارکت از جمله شرکت‌هایی است که به کاربران خود اجازه ارسال بار دریایی به مونترال را نیز می‌دهد.

بندر ونکوور از جمله دیگر بنادری به حساب می‌آید که با کمک افلاک مارکت شما می‌توانید به آن بارهای مختلفی را ارسال کنید.

ارسال بار دریایی به ونکوور

شاید در نگاه اول ارسال بار دریایی به کانادا و ونکوور غیر ممکن به نظر برسد ولی افلاک مارکت با سرعت بالایی این پروسه را طی می‌کند.

بندر هالیفاکس یکی از بنادر استان نووا به حساب می‌آید که به عنوان دومین لنگرگاه طبیعی بزرگ در سراسر جهان شناخته می‌شود.

حمل بار دریایی به هالیفاکس

هالیفاکس از جمله بنادر مهم کانادا به حساب می‌آید که شما می‌توانید روش‌های ارسال دریایی را برای آن به کار گیرید.

شرکت معتبر حمل دریایی بار به کانادا

علاقه مندان به ارسال بار دریایی به کانادا حتماً باید خدمات شرکت‌های معتبر و حرفه‌ای همچون افلاک مارکت را به کار گیرند.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

ویژگی‌های افلاک مارکت برای ارسال بار به کانادا

آیا شما هم به دنبال استفاده از افلاک مارکت برای ارسال بار دریایی به کانادا هستید؟ در این صورت باید چند نکته مهم را مد نظر خود قرار دهید. به خاطر داشته باشید که این مجموعه ویژگی‌های مثبت زیادی داشته و افراد با خیال راحت می‌توانند خدماتش را مورد استفاده قرار دهند.

تخصص

افلاک مارکت از جمله شرکت‌های متخصص و حرفه‌ای به حساب می‌آید که برای سالیان طولانی در این زمینه فعالیت نموده است. داشتن بیش از 30 سال سابقه کار به افلاک مارکت اجازه داده تا به عنوان یکی از برترین شرکت‌های سوم شخص فعال در زمینه انتقال بار شناخته شود.

پشتیبانی

افلاک مارکت پشتیبانی مطلوبی را نیز در اختیار شما می‌گذارد. خدمات پشتیبانی این شرکت حرفه‌ای و شناخته شده، بدون هزینه‌های جانبی در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. پس اگر پشتیبانی و خدمات پس از فروش برای شما اهمیت زیادی دارند، افلاک مارکت گزینه خوبی برایتان است.

تعرفه مناسب

فقط کافی است افلاک مارکت را با سایر شرکت‌های فعال در این زمینه مقایسه کنید. متوجه می‌شوید که تعرفه در نظر گرفته شده برای افلاک مارکت یکی معقولانه‌تر از سایر شرکت‌های فعال در این زمینه می‌باشد. افلاک مارکت با حذف واسطه‌ها و فعالیت به صورت تکی توانسته تعرفه‌اش را پایین بیاورد.

حمل و نقل سریع

ارسال بار دریایی به کانادا از طریق افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا به حمل و نقل سریع هم دسترسی داشته باشید. سیستم لجستیک شرکت افلاک مارکت در سریع‌ترین زمان ممکن تجهیزات ضروری را از شما تحویل گرفته و آنها را به بندرهای مختلف ایران منتقل می‌نماید.

دارای دفتر در دبی و تهران

آخرین مورد از ویژگی‌های کلیدی افلاک مارکت برای ارسال بار دریایی به کانادا به دفاتر این شرکت مربوط است. شرکت افلاک مارکت با افتتاح یک دفتر جدید در دبی، توانسته هزینه‌های مشتریان خود را کاهش دهد.

نحوه اطمینان خاطر در ارسال بار به کانادا

هنگام ارسال بار دریایی به کانادا، همه ما نگران سلامتی بار و خسارت وارد شده به آنها هستیم. بدون استفاده از یک سری تکنیک‌های خاص، احتمال آسیب دیدن بار بالا می‌رود.

تجربه ارسال و فریت بار به کانادا

در ابتدا شما باید به دنبال استفاده از شرکت‌های مطرحی باشید که سابقه‌ای طولانی و درخشان در زمینه ارسال بار به کانادا دارند. شرکت افلاک مارکت با داشتن کادری حرفه‌ای و سابقه فعالیت طولانی، گزینه خوبی برای فریت بار به کانادا می‌باشد.

بیمه

دومین راهکار مطرح شده برای کاهش احتمال آسیب دیدن مرسوله به بیمه اشاره دارد. برای دریافت مشاوره شما می‌توانید هم اکنون با افلاک مارکت تماس بگیرید.

بسته بندی مناسب

در نهایت، آخرین راهکار مطرح شده برای آسودگی خاطر هنگام فریت بار به کانادا، به بسته بندی مناسب اشاره دارد. استفاده از بسته بندی اصولی تحت نظر کارشناسان افلاک مارکت، جلوی بروز مشکل در طولانی مدت را می‌گیرد.

  • حمل بین المللی بار
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در ایران و دبی

برای مشخص شدن هزینه ارسال دریایی شما باید با کارشناسان افلاک مارکت تماس بگیرید.

بله. افلاک مارکت همواره پایین‌ترین قیمت را ارائه می‌کند.

کالاهای فاسد شدنی و خاص را نمی‌توان با کشتی فرستاد.

برای خیلی از بارها شما نیازی به مجوزهای جانبی ندارید.

فیش واریزی، پکینگ لیست و مشخصات اولیه.

کارشناسان حرفه‌ای افلاک مارکت با بررسی روش ارسال شما، بهترین روش‌های بسته بندی همراه با پایین‌ترین قیمت را به کار می‌گیرند.

شما می‌توانید بارتان را به صورت آنلاین رهگیری کنید.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت