منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مهم‌ترین سایت‌های خرید از ترکیه-min

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت

دبی از بزرگ‌ترین شهرهای تجاری دنیا محسوب می‌شود و حمل بار به دبی به نسبت سالهای گذشته بیشتر شده است. این شهر دارای زیرساخت‌های جهانی بسیار پیشرفته است به طوری که توانسته با مدیریت عالی، کنترل خوبی بر روی قیمت‌ها داشته باشد. قدرت خرید در دبی به نسبت بسیاری از شهرهای تجاری در دنیا بیشتر است. از سوی دیگر فرودگاه‌ها و بنادر بین‌المللی و تجاری دبی نیز به صورت پیوسته و منظم در امور تجاری و اقتصادی فعالیت می‌کنند. این موارد سبب می‌شود تا دبی در راستای صادرات و واردات و همینطور تجارت با ایران بسیار ایده‌آل باشد.

چرا افلاک مارکت؟

کالای اصل

ارسال سریع

مشاوره رایگان

پرداخت امن

حمل بار به دبی از ایران

ارسال بار به امارات با افلاک مارکت

دبی از بزرگ‌ترین شهرهای تجاری دنیا محسوب می‌شود و حمل بار به دبی به نسبت سالهای گذشته بیشتر شده است. این شهر دارای زیرساخت‌های جهانی بسیار پیشرفته است به طوری که توانسته با مدیریت عالی، کنترل خوبی بر روی قیمت‌ها داشته باشد. قدرت خرید در دبی به نسبت بسیاری از شهرهای تجاری در دنیا بیشتر است. از سوی دیگر فرودگاه‌ها و بنادر بین‌المللی و تجاری دبی نیز به صورت پیوسته و منظم در امور تجاری و اقتصادی فعالیت می‌کنند. این موارد سبب می‌شود تا دبی در راستای صادرات و واردات و همینطور تجارت با ایران بسیار ایده‌آل باشد.

خرید از ترکیه با افلاک مارکت-min

 وجود راه‌های ارتباطی زیادی در دبی سبب شده تا تاجران بتوانند کالاهای خود را سریع‌تر به دبی وارد نمایند و یا از دبی به کشورهای دیگر صادر کنند. دبی سالهاست که مورد حمایت تولیدکنندگان خارجی و بین‌المللی قرار گرفته است. بیشتر فعالیت‌های واردات و صادرات در دبی به واسطه شرکت‌های تجاری صورت می‌گیرد. در واقع اولین قدم برای تجارت، برقراری ارتباط با مشاوران بازرگانی دبی است.

برای اینکه یک تجارت موفق و سودآور داشته باشید می‌بایست بهترین شرکت واسط برای ارسال بار به دبی را انتخاب کنید. مثلاً افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌هایی است که با ۳۰ سال سابقه در عرصه تجارت این امر را میسر می‌سازد. به منظور انجام هر نوع تجارت در هر سطحی نیاز به کارت بازرگانی خواهید داشت. همینطور می‌بایست بازار فروش کالای خود را پیدا کنید و در نهایت مدارک لازم به منظور واردات کالا به داخل کشور را نیز تنظیم نمایید. همه این موارد باید توسط تیم خبره و کاربلد صورت بگیرد. مثلاً می‌بایست کالاهای پرسود در ایران را بشناسید و همینطور اطلاعات کامل در خصوص کالاهای ممنوعه برای واردات از دبی به ایران داشته باشید.

هر سؤالی در راستای خرید از دبی و حمل بار به دبی دارید می‌توانید از کارشناسان افلاک مارکت بپرسید. به سؤالات شما در اسرع وقت پاسخ داده می‌شود.

ثبت سفارش خرید از ترکیه-min

فریت بار به امارات

فریت بار یکی از روش‌های ارسال بار به دبی است. در این روش اقلام به صورت بسته‌بندی شده و بدون توجه به اندازه و وزن به واسطه یک وسیله حمل و نقل سریع ارسال می‌شود. فریت بار به بسیاری از کشورها از طریق خودروی باری انجام می‌شود اما چون دبی شهری در میانه جنوبی خاوری آسیا است و مرز هوایی و دریایی با ایران دارد معمولاً فریت بار به دبی به واسطه پرترددترین فرودگاه جهان یعنی فرودگاه بین‌المللی دبی انجام می‌شود. بنادر دبی نیز در این راستا همکاری می‌کنند.

امارات کشوری محصور در آب است. در واقع این کشور به واسطه خلیج فارس و عمان به دریا راه پیدا کرده است. از سوی دیگر امارات با عمان و عربستان مرز زمینی دارد.

مزیت خرید محصول و جنس از ترکیه-min

افلاک مارکت، حمل بین المللی به دبی

موضوع از این قرار است که ایران در دایره تحریم بسیاری از کشورهای دنیا قرار گرفته است. مثلاً کسانی که تا چند سال گذشته اقدام به واردات محصولات از آمریکا به ایران به صورت مستقیم داشتند امروزه درگیر موضوع تحریم هستند. این موضوع سبب شده دبی به عنوان یک پل ارتباطی عمل نماید.

در ابتدا محصولات مورد نظر از شهر مبدا وارد بندر یا فرودگاه شده و سپس به واسطه بهترین روش موجود پروسه حمل بار به دبی صورت می‌گیرد. در این روش دیگر مشکلات مربوط به تحریم کالا و یا سختگیری‌های گمرکی وجود ندارد. همینطور افراد درگیر هزینه‌های اضافی نمی‌شوند و به نوعی بارشان برگشت نمی‌خورد.
بسیاری از ایرانیانی که از چین خرید می‌کنند دبی را برای واردات محصول انتخاب خواهند کرد. در واقع کانال‌های ارتباطی دبی به قدری قدرتمند است که سبب می‌شوند تا ارسال بار به دبی به بهترین شکل صورت بگیرد بدون اینکه شخص درگیر هزینه‌های اضافی شود و مشکلات مالیاتی و ارزی برای وی ایجاد شود.

بنابراین تصور این که شخص به منظور حمل بار به دبی باید الزاماً از دبی خرید کرده باشد اشتباه است. شما می‌توانید از کشورهای اروپایی و آمریکایی اقدام به واردات محصولات مورد نظر خود داشته باشید و سپس دبی را به عنوان یک پل ارتباطی عالی برای حمل بار انتخاب کنید. شاید واردات در سطح بین‌المللی کمی هزینه بر باشند اما به طور کلی این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با کمترین هزینه بهترین سود را داشته باشید.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

چرا ارسال بار به دبی ؟

دبی یکی از شهرهای پرطرفدار گردشگری محسوب می‌شود. شاید یکی از دلایلی که سبب شده تا دبی به عنوان قطب اقتصادی دنیا برای تجارت شناخته شود، وجود گردشگران زیاد و به نوعی چرخه عظیم اقتصادی این شهر باشد. شهر دبی از بزرگ‌ترین شهرهای امارات محسوب می‌شود. موقعیت جغرافیایی این شهر سبب شهرت زیاد آن شده و دبی به عنوان یکی از بنادر مهم در دنیا به شهرت رسیده است. در سال ۱۹۶۶ در این شهر چاه نفت کشف شد. این موضوع سبب شده تا دبی به یک منطقه تجاری مهم در کل مشهور شود. دقت داشته باشید که دبی تنها در حوزه نفت شهرت ندارد بلکه این شهر توانسته به واسطه سیستم توریست قدرتمند خود کارخانه‌های گسترده پوشاک و سایر اقلام را راه‌اندازی نماید. راه‌های ارتباطی دبی به ایران مثل روش‌های هوایی و دریایی سبب شده تا تاجران این شهر را برای واردات کالا انتخاب نمایند. به طور کلی ارسال بار به دبی در چند سال اخیر بسیار رواج پیدا کرده است.

مزایای خرید آنلاین از سایت‌های ترکیه-min

افلاک مارکت یک مجموعه قدرتمند به منظور حمل بار به دبی محسوب می‌شود. این شرکت در دبی نیز نمایندگی و دفتر رسمی دارد.

شرایطی فراهم شده است که صفر تا صد حمل بار به دبی توسط کارشناسان افلاک مارکت و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت بگیرد. تجارت با دبی برای تاجران ایرانی سودآور است. در این شهر نمایشگاه‌های تجاری زیادی برگزار می‌شوند و این نمایشگاه‌ها کمک می‌کنند تا تاجران بتوانند محصولات خود را عرضه کنند. مشتریان خارجی نیز در این راستا به کسب و کار خود رونق داده‌اند. به طور کلی دولت دبی توانسته با جمع کردن تاجران بزرگ و قدرتمند در شهر خود بهترین شرایط خرید و فروش اقلام در حجم و سطح گسترده را فراهم سازد.

مزایای خرید آنلاین از سایت‌های ترکیه

چه کسانی به دنبال ارسال بار به امارات هستند؟

اگر هنوز نمی‌دانید حمل بار به دبی را انتخاب کنید یا نه، چه خوب است کمی از دید تجاری به کشور امارات نگاه کنید. امارات همسایه جنوبی ایران محسوب می‌شود و در کل دنیا شهرت زیادی دارد. این کشور در طی چند سال اخیر به شدت پیشرفت کرده است. بسیاری از کشورها و شرکت‌های مهم در کل دنیا در حال سرمایه‌گذاری در امارات هستند. با این توصیفات مشخص است که امارات یک کشور ایده‌آل برای تجارت محسوب می‌شود.
امارات کشوری محصور در آب است. در واقع این کشور به واسطه خلیج فارس و عمان به دریا راه پیدا کرده است. از سوی دیگر امارات با عمان و عربستان مرز زمینی دارد.

راه ارتباط امارات با ایران از طریق دریا است، بنابراین حمل بار به دبی به صورت دریایی بیشترین طرفدار را خواهد داشت. بانک مرکزی امارات پیش‌بینی کرده است که رشد اقتصادی این کشور در سال ۲۰۲۴ در حدود ۵. ۷ درصد بیشتر می‌شود. این رقم نشان می‌دهد که وضعیت اقتصادی امارات در سال جدید رو به افزایش بوده و مشخص است که باز هم کانال‌های تجارت این کشور با قدرت بیشتری پیش می‌روند. این موضوع سبب شده تا تاجران، امارات به خصوص شهر دبی را به عنوان یکی از مقاصد بسیار ارزشمند برای خرید کالا و واردات به ایران انتخاب نمایند. البته امارات به نوبه خود یکی از کشورهای قدرتمند در عرصه واردات و صادرات به کل دنیا شناخته شده است.

دبی یک سیستم بانکی بسیار ایمن دارد و خوشبختانه با ایران نیز ارتباط مستقیمی برقرار کرده است. دقت کنید که تجارت با دبی از روش‌های سریع امکان‌پذیر است مثلاً یک سری راه‌های هوایی و زمینی نیز وجود دارند که سبب می‌شوند تا بتوانید به بهترین شکل پروسه ارسال بار به دبی را دنبال کنید.

راه‌های ارسال بار به دبی و امارات

حمل بار به دبی به روش دریایی یکی از بهترین مواردی است که معمولاً هم از نظر هزینه مناسب بوده و هم از ایمنی بالایی برخوردار خواهد بود. مثلاً یکی از روش‌ها استفاده از لنج به جای کشتی است. نحوه بارگیری لنج از دبی نیز حائز اهمیت است. معمولاً بارگیری در لنج در بندر جبل علی انجام شده و در یکی از بنادر گناوه، دیلم، دیر و دیلوار ترخیص می‌شود. بندر گناوه موقعیت دسترسی به ۸۰۰ لنج باری را دارد که به نوبه خود یک انتخاب عالی محسوب می‌شود. یعنی شما می‌توانید ۶ سهم به ارزش ۱۵۰۰ دلار را به راحتی و بدون عوارض و گمرک وارد دبی نمایید.

خرید از برندهای ترکیه‌ای با افلاک-min

 روش‌های هوایی و زمینی نیز به منظور حمل بار به دبی وجود دارند که هر یک شرایط مخصوص به خود را خواهند داشت. یعنی شما به منظور واردات کالای خود به داخل کشور می‌بایست بررسی‌های اولیه را انجام دهید و سپس روش مناسب حمل بار را انتخاب کنید.

راه‌های خرید از سایت‌های ترکیه-min

ارسال بار به امارات به صورت هوایی

حمل بار به دبی به روش هوایی هم مطمئن است و هم سریع! حمل و نقل‌های هوایی معمولاً برای کالاهایی که سایز کوچک با ارزش بالا دارند و یا نیاز به ارسال فوری اقلام است، در نظر گرفته می‌شوند. حمل و نقل هوایی هزینه قابل توجهی به نسبت روش‌های زمینی و دریایی دارد اما به طور کلی محاسبه قیمت حمل بار هوایی از دبی به ایران بر اساس وزن کالا انجام می‌شود. در این روش یک سری محدودیت‌های ایمنی و قانونی نیز وجود دارد و شاید هر کالایی را نتوانید به روش هوایی وارد کنید. به طور کلی میزان بودجه شما، نوع بار از نظر سطح حساسیت و… بر روی نرخ نهایی تأثیرگذار است. به منظور حمل بار به دبی می‌بایست به نوع بسته‌بندی محصولات دقت داشته باشید.

محموله شما قرار است به صورت هوایی وارد خاک دبی شود. نوع بسته‌بندی کالا باید در حدی باشد که در برابر ضربه آسیب نبیند. در روش حمل بار هوایی، محموله چندین بار جابجا خواهد شد و اگر نوع بسته‌بندی مناسب نباشد در نهایت سلامت کالا به خطر خواهد افتاد.

انتخاب شرکت هواپیمایی ایرانی از موارد مهمی است که در خصوص ارسال بار به دبی با هواپیما انجام می‌شود. در صورتی که هزینه و نرخ حمل هوایی برای شخص واردکننده مهم باشد بهترین گزینه انتخاب شرکت هواپیمایی داخلی است. در این روش شما مجبور به پرداخت عوارض ورود نیستید و در نهایت هزینه‌های مورد نظر کاهش می‌یابند. تیم افلاک مارکت در انتخاب بهترین شرکت هواپیمایی به شما کمک خواهد کرد.

ارسال بار به دبی به صورت دریایی

تیم افلاک مارکت به عنوان یک شرکت با سابقه کاری بالا در واردات محصولات به خصوص حمل بار به دبی، در بیشتر مواقع روش دریایی را پیشنهاد می‌دهد. این روش برای کسانی که حجم بار بالایی دارند و به دنبال ارزان‌ترین کانال واردات هستند قطعاً یک انتخاب هوشمندانه محسوب می‌شود. به طور کلی ایران و دبی مرز آبی دارند و بنادر زیادی در شهرهای جنوبی ایران قرار گرفته اند که سبب می‌شوند تا پروسه واردات به آسانی انجام شود. بارگیری محموله‌ها در بندر جبل علی دبی توسط تیم‌های کاملاً متخصص انجام شده و در یکی از بنادر ایران ترخیص خواهند شد. زمان مورد نیاز برای حمل دریایی از ۳ روز آغاز شده و بر اساس شرایط کالا ممکن است یک الی دو هفته نیز به طول بیانجامد. مقصد انتخابی شخص واردکننده تأثیر زیادی بر روی زمان واردات کالا دارد.

سایت خرید از ترکیه-min
راه‌های خرید از سایت‌های ترکیه-min

ارسال خرده بار به دبی

پیش از اینکه در مورد روش‌های ارسال بار به دبی صحبت کنیم باید تعریف دقیق و درستی در مورد خرده بار داشته باشیم. خرده بار به نوعی حمل بار مشترک گفته می‌شود. این روش زمانی به کار می‌رود که بار شما از نظر حجم کمتر از یک کانتینر یا در وضعیت LCL قرار بگیرد. در واقع شما برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود کالاها را به این روش همراه با کانتینرهای دیگر ارسال می‌کنید.

بنابراین خرده بار یک نوع شیوه خاص از حمل و نقل محسوب می‌شود. در این روش کالاهای چندین شرکت مختلف در یک گروه قرار می‌گیرند و در یک کانتینر ارسال می‌شوند. در واقع هزینه بارها بین چندین نفر تقسیم می‌شود. باری که از نظر حجم کمتر از یک کامیون فضا اشغال نماید خرده بار محسوب می‌شود. این بارها حجم و وزن کمی دارند به این ترتیب به صرفه نخواهد بود که از کامیون برای انتقالشان استفاده شود.

 

از سوی دیگر صفر تا صد پروسه ارسال بار به دبی توسط تیم افلاک مارکت انجام می‌شود و نیازی به حضور شما نخواهد بود. تمام تلاش صورت می‌گیرد تا هزینه‌ها در کمترین حالت ممکن محاسبه شوند. همینطور بسته‌بندی اقلام و بررسی صحت تعداد اقلام از دیگر وظایف تیم افلاک مارکت محسوب می‌شود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

هزینه ارسال بار به دبی

مهم‌ترین هزینه حمل بار به دبی بر اساس نوع بار و حجم و وزن متفاوت است. یک سری بخشنامه‌های جدید نیز از سوی شرکت‌های حمل بار دریایی در دبی وجود دارند. تعرفه‌ها نیز بر همین اساس مشخص می‌شوند. البته این قانون از ۱ می ۲۰۲۳ اجرا شده و اداره کشتیرانی دبی می‌بایست یک سری اطلاعات جامع و دقیق را در این راستا رعایت نماید. همه شرکت‌های حمل و نقل دریایی می‌بایست تعرفه خود از طریق  Dubai Trade را به دولت کشتیرانی اعلام کنند. به طور کلی یک فهرست هزینه اعلام می‌شود که می‌بایست در عرض ۳۰ روز در اختیار اداره کشتیرانی دبی قرار بگیرد. شرکت‌های جدید در این راستا می‌بایست طبق تعرفه مورد نظر اقدام کنند و اجازه افزایش تعرفه نخواهند داشت. دقت کنید که به طور کلی افزایش هزینه‌های دولتی، اداری و یا بندری به منظور سود شخصی مشکل ساز بوده و در نهایت با منع قانونی همراه است. همه شرکت‌هایی که در بنادر دبی فعالیت می‌کنند می‌بایست قوانین را رعایت کنند.

در یک بررسی کلی شما به منظور حمل بار به دبی می‌توانید از تیم افلاک مارکت بخواهید تا هزینه نهایی را برایتان محاسبه نمایند. در این راستا هرگز درگیر هزینه‌های اضافی نخواهید شد و همه چیز طبق اصول دنبال می‌شود.

عوامل تاثیر گذار روی هزینه فریت بار به دبی

هزینه بسته بندی

برخی از اقلام نیاز به بسته‌بندی‌های بسیار مقاوم دارند. مثلاً اقلامی که در بسته‌های چوبی قرار می‌گیرند هزینه بالاتری در حمل خواهند داشت.

هزینه حمل تا مبدا

هزینه حجم و وزن بار شما تا مبدا بخش مهمی از هزینه‌ها را شامل می‌شود بنابراین باید به این موضوع نیز دقت لازم داشته باشید.

هزینه بارگیری

بخش دیگری از هزینه‌ها مربوط به تخلیه و بارگیری کشتی در بندر دبی و ایران است. هزینه تخلیه و بارگیری کشتی با عنوان THC شناخته می‌شود. این هزینه مربوط به شارژهای محلی ترمینال، تجهیزات موجود، سرویس و نگهداری تجهیزات و همینطور مالیات و هزینه‌های دیگر است.

هزینه مجوز

برخی از اقلام برای ارسال نیاز به اخذ مجوز دارند که بخشی از هزینه را شامل خواهد شد.

تعرفه گمرکی

تعرفه‌هایی که به منظور ترخیص کالا از سوی گمرک اعلام می‌شود گاه غیر قابل پیش‌بینی است. به طور کلی هزینه گمرک بر اساس شرایط بار مشخص می‌شود.

نوسانات نرخ ارز

یکی از موارد مهمی که روی قیمت ارسال بار دریایی به دبی تأثیر می‌گذارد تعرفه‌های ارز است.

روش محاسبه وزن بار در ارسال به دبی

برای محاسبه وزن در بار هوایی و دریایی حجم و وزن و همینطور طول و ارتفاع در نظر گرفته می‌شود.

محاسبه وزن در بار هوایی

 

برای اندازه‌گیری وزن محموله در روش ارسال هوایی نیاز به ضرب طول و عرض و ارتفاع بار بسته‌بندی شده بوده و رقم به دست آمده می‌بایست بر عدد ۶۰۰۰ تقسیم شود.

 

محاسبه وزن در بار دریایی

در مورد محاسبه وزن بار دریایی نیز در ابتدا وزن واقعی بارها بر روی باسکول و وزنه محاسبه می‌شود و سپس نوبت به بررسی حجمی وزن هر بسته است. در این راستا طول و عرض و ارتفاع در هم ضرب شده و در نهایت ضربدر تعداد می‌شود. همانطور که در بخش قبل گفته شد قطعاً دو فرمول مقایسه شده و رقم بیشتر انتخاب می‌شوند.
در مورد محاسبه وزن بار دریایی یک سری سؤالات و اصطلاحات مهم دیگر نیز وجود دارد که چه خوب است در مورد هر یک صحبت شود. مثلاً خرده بارها به صورت متر مکعب محاسبه می‌شوند و رقم ثابتی برای آن‌ها اعلام شده که به آن CBM گفته می‌شود. هر سی بی‌ام شامل یک فضای متر مکعبی است به طوری که باری با وزن هزار کیلوگرم را در خود جای می‌دهد. برای بررسی دقیق این موضوع یک مثال عددی می‌زنیم.

فرض کنید که شما یک قلم کالای صنعتی با وزن ۲۰۰۰ کیلوگرم را خریداری کرده‌اید اما این محصول در یک قالب یک متر مکعبی جای گرفته است. چون وزن کالای شما دو برابر ۱۰۰۰ کیلوگرم است در محاسبه وزن بار دریایی، رقم CBM ۲ اعلام می‌شود. این یعنی هزینه هم دو برابر است.

خرید از ترکیه در ایران ؟-min

مدارک مورد نیاز برای فریت بار هوایی به امارات

به طور کلی به منظور حمل بار به دبی ۴ مدرک اصلی و مهم مدنظر است که قطعاً باید به درستی تنظیم شوند. نیاز به کارت بازرگانی خواهد بود و یا می‌بایست معرفی نامه از شرکت ارسال بار به دبی داشته باشید. بدون این مدرک عملاً ارسال بار در گمرک لغو می‌شود و غیر مجاز خواهد بود. برخی از وسایل منزل بسته به نوع و حجم نیاز به دریافت یک سری مجوزهای لازم برای صادرات دارند.

مثلاً اگر بیماری در منزل دارید که یک سری وسایل پزشکی نیاز دارد و حال قرار است این وسایل نیز به دبی ارسال شوند می‌بایست مجوز لازم را اخذ کنید. البته این کار توسط تیم افلاک مارکت و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت می‌گیرد. برخی از افراد در منزل خود اسلحه و یک سری سلاح سرد دارند که اخذ مجوز برای ارسال این وسایل به دبی به نسبت دشوار است.

مورد بعدی پکینگ لیست است که بخش مهمی از مدارک لازم به منظور حمل بار به دبی محسوب می‌شود. یعنی شما باید لیستی از بارهای ارسالی را تهیه کنید. دقت داشته باشید که تنظیم این لیست کار نسبتاً دشواری است و باید سعی کنید همه جوانب را در نظر بگیرید.

در نهایت نیاز به مدرک اینویس به منظور ارسال بار به دبی خواهد بود. اینویس یک سند مهم تجاری محسوب می‌شود و شامل یک سری استانداردهای لازم است که می‌بایست توسط کارشناسان خبره تنظیم و تهیه شود. بنابراین در ارسال اثاث منزل به دبی باید به این موضوع دقت داشته باشید و این مدرک را نیز آماده نمایید.

قوانین ترخیص کالا در دبی

در راستای حمل بار به دبی و ترخیص کالا یک سری شرایط در نظر گرفته شده است که می‌بایست به طور دقیق بررسی شوند. به طور کلی قوانین گمرکی امارات در ترخیص کالای منزل سختگیرانه است و پیشنهاد می‌شود در این راستا افراد خبره‌ای وارد میدان شوند و شرایط را بسنجند. دقت داشته باشید که کالا و لوازم شخصی حتماً باید دست دوم باشند یعنی در صورتی که کالای شما نو باشد ممکن است نیاز به پرداخت مالیات شوید.

 می‌بایست اثبات نمایید که دلیل خاصی برای ارسال بار به دبی دارید. در واقع باید مشخص شود که قصد شما دپو وسایل منزل یا اقلام تجاری نیست. دقت کنید که مدارک کاری یا تحصیلی که می‌بایست ارائه دهید باید ثابت نماید که در دبی اقامت دارید در غیر این صورت امکان برگشت کالا وجود خواهد داشت. لوازم شخصی و منزل می‌بایست به نام فردی که اقامت کشور دبی را دارد وارد شود و یا وکالت رسمی داشته باشد. در نهایت نیز می‌بایست مدارکی اعلام کنید که نشان می‌دهد قرار است برای چه مدتی در دبی زندگی کنید. مثلاً آدرس منزل شما در دبی و وجود سندی که نشان دهنده شرایط زندگی شما در دبی است می‌تواند به این بخش کمک زیادی نماید.

سایت خرید از ترکیه-min
خرید از ترکیه در ایران ؟-min

مراحل ارسال بار به امارات

در گام اول می‌بایست مشاوره تلفنی داشته باشید تا نوع حمل بار و هزینه‌های مربوطه مشخص شود. در گام دوم نوبت به بسته‌بندی بار است که در هر دو روش دریایی و هوایی نیاز به بازرسی اولیه و چیدمان صحیح خواهد بود. در سومین مرحله می‌بایست کانتینر مناسب برای حمل بار به امارات انتخاب شود که کانتینرهای ۲۰ تا ۴۰ فوتی مناسب هستند. مرحله چهارم مربوط به تهیه لیست بسته‌بندی پیش از ارسال است. سپس امور سمپاشی و صدور گواهینامه مربوطه صورت می‌گیرد. پس از آن بارگیری و ارسال به بندرگاه و یا فرودگاه انجام می‌شود و نوبت به انجام امور گمرکی خواهد شد. در این بخش از سگ موادیاب کمک گرفته می‌شود. سپس بار به سیستم هواپیمایی و یا کشتیرانی تحویل داده می‌شود و حتماً نیاز به بیمه نامه معتبر بین‌المللی است. در نهایت نیز از سوی تیم افلاک مارکت پیگیری‌های لازم صورت می‌گیرد.

کالای مجاز برای ارسال به دبی

هر آنچه که در لیست کالاهای غیر مجاز برای ارسال به دبی نیامده باشد، مجاز برای صادرات است اما اگر به عنوان یک تاجر قصد حمل بار به دبی دارید یک سری کالاها با سودآوری خوبی همراه هستند و چه خوب است در این زمینه اطلاعات کافی داشته باشید.

کشور ایران از دسته کشورهای صادرکننده انواع کالاهای تجاری به دبی محسوب می‌شود و افلاک مارکت نیز کمک می‌کند تا تاجران ایرانی بتوانند با پرداخت هزینه کاملاً مقرون به صرفه اقدام به ارسال بار به دبی داشته باشند. آهن و فولاد از اصلی‌ترین اقلامی هستند که طی صادرات به امارات با سودآوری بسیار خوبی همراه خواهند بود. معمولاً این اقلام نیاز به اخذ مجوزهای خاصی ندارند و سختگیری در خصوص این اقلام بسیار کم دیده می‌شود. میوه و خشکبار و همینطور سبزیجات نیز از محصولات صادراتی محسوب می‌شوند که می‌بایست سریعاً به مقصد برسند. برای ارسال این محصولات نیاز به بسته‌بندی‌های خاص و یا کانتینرهای یخچال دار است. دقت داشته باشید که مواد فاسد شدنی گاه می‌بایست به روش هوایی به دبی ارسال شوند.

اقلام قابل ارسال به دبی و امارات

اگر به دنبال روش‌های سودآور برای حمل بار به امارات هستید به سراغ سنگ‌ها و فلزات گران بها بروید. سنگ‌های ساختمانی نیز در این دسته قرار می‌گیرند و ایران یکی از بهترین صادرکنندگان سنگ به امارات محسوب می‌شود. صادرات سنگ بسیار پر سود است. شما می‌توانید مشتقات نفتی و سوخت‌های فسیلی را نیز در لیست محصولات ارسالی خود قرار دهید. به طور کلی انواع ماهی، محصولات کشاورزی، زعفران، فرش و گلیم، صنایع دستی، عسل و… از مواردی هستند که به شما این امکان را می‌دهند تا بتوانید به راحتی سودآوری خوبی داشته باشید. لیست زیر نیز سودآور است:

  • لوازم و اثاثیه منزل
  • لوازم شخصی
  • لوازم دانشجویی
  • حیوانات خانگی
  • محصولات تجاری و نمایشگاهی

کالاهای ممنوعه برای ارسال به دبی

کالاهای ممنوعه گمرکی به کالاهایی گفته می‌شوند که معمولاً با قوانین اسلام و عرف جامعه در تضاد باشند. مشروبات الکلی، گوشت‌های حرام، ابزارهای قمار و و سلاح‌های گرم و سرد در این لیست قرار گرفته‌اند. از سوی دیگر شما اجازه واردات کالاهایی که سبب به خطر افتادن اقتصاد ایران می‌شوند و یا وضعیت بهداشتی کشور را دچار مشکل می‌کنند، نخواهید داشت. هر ساله دولت لیست جدیدی از کالاهای ممنوعه به منظور واردات را اعلام می‌کند و حدود ۶۰۰ قلم کالا به عنوان اقلام ممنوعه اعلام شده‌اند. یعنی وزارت صمت با واردات این کالاها به کشور مخالف است. اما گاه می‌توان برخی از اقلام را به کمک اخذ مجوز از وزارت امنیت وارد کرد. برخی دیگر از اقلام وجود دارند که در گروه ممنوعیت موقت قرار می‌گیرند.

شما به عنوان فردی که قصد حمل بار به امارات دارید باید بدانید که لیست اقلام زیر ممنوع هستند:
اشیا قیمتی مانند نقره، عتیقه جات و انواع سکه، مواد خوراکی مثل لبنیات، سبزیجات و مرکبات، انواع کبریت و فندک، صنایع نساجی، محصولات دارویی و بهداشتی و آرایشی، کالاهای دارای باطری، کالاهای دارای حافظه داخلی، انواع صنایع چوبی خاص، مواد منفجره و مواد مخدر، نرم‌افزارهای فیلترشکن و یا تجهیزات ماهواره‌ای، صنایع تجهیزات نظامی، کالاهای شیمیایی و مخابراتی، دستگاه‌های فرستنده و نوشت‌افزارهای خاص و ادوات موسیقی در این راستا دچار مشکل می‌شوند.

مدت زمان ارسال بار به امارات

معمولاً بین یک هفته تا ۴۵ روز بسته به نوع کالا زمان نیاز خواهیم داشت.

افلاک مارکت آنلاین شاپ خرید از ترکیه-min
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

عوامل تاثیر گذار روی مدت زمان حمل بار به دبی

در صورتی که بودجه کمتری دارید و می‌خواهید حمل بار به دبی با هزینه مناسبی انجام شود به جای کشتی می‌بایست به سراغ لنج بروید. ارسال بار به دبی به لنج مقرون به صرفه‌تر است. اما نکته‌ای که باید بدانید این است که زمان ارسال در چنین شرایطی معمولاً بالا است و همینطور شرایط حمل و نقل با یک سری محدودیت‌ها همراه خواهد بود.

حمل بار به امارات به نسبت هوایی شرایط بهتری دارد و به نوعی مقرون به صرفه‌تر است. اگر خواستار حمل بار در سریع‌ترین زمان ممکن هستید روش هوایی بهترین گزینه برای شما محسوب می‌شود. در صورتی که حجم محموله شما زیاد باشد باید روش دریایی را انتخاب کنید.

به منظور بررسی هزینه حمل بار به امارات می‌بایست به زمان ارسال دقت شود. مثلاً فرض کنید شما اقدام به خرید اجناس و واردات آن در ایام کریسمس دارید. به این ترتیب مطمئناً با هزینه بالایی روبرو خواهید شد.

ارسال بسته پستی به دبی

این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا بتوانید بسته خود را از طریق پست ارسال کنید. محدودیت نوع کالا و وزن در این روش وجود دارد.

ارسال بار از بندر عباس به دبی

ارسال بار از بندرعباس و توسط بهترین کشتی یا لنج به دبی انجام می‌شود و معمولاً سختگیری‌ها در این روش ارسال کمتر است.

ارسال بار از شیراز به دبی

اگر شیراز و یا هر شهر دیگری هستید، می‌توانید پروسه ارسال بار به دبی داشته باشید.

ارسال مدارک به دبی

به منظور ارسال مدارک مهم به دبی قطعاً باید شرکتی مطمئن مثل افلاک ماکت را انتخاب کنید تا مدارک شما کاملاً بیمه شوند.

شرکت ارسال بار به دبی مطمئن

به منظور حمل بار به دبی نیاز به بیمه نامه معتبر بین‌المللی خواهید داشت. این بیمه نامه بر اساس ارزش کالا تعیین می‌شود. یعنی بر اساس لیست اقلام بسته‌بندی شده، بیمه نامه صادر می‌شود و ترجمه آن به دقت صورت می‌گیرد. هر چه بار از نظر قیمت گران‌تر باشد در نهایت هزینه بیمه نیز بیشتر خواهد بود.

رقم بیمه نسبت به کل هزینه حمل بار به امارات، مقدار قابل توجهی نیست بنابراین هر نوع سهل انگاری در این زمینه قطعاً مشکلات زیادی به همراه خواهد داشت. بیمه نامه به منظور انجام تشریفات گمرکی می‌بایست به طور دقیق و رسمی ترجمه شود. انجام این کار توسط متقاضی دشوار است و چه خوب است از کارشناسان افلاک مارکت بخواهید پروسه مربوط به بیمه نامه در حمل بار به امارات را بر عهده بگیرید.

خرید از ترکیه در ایران ؟-min
خرید از ترکیه در ایران ؟-min

افلاک مارکت ، ارسال بار به دبی

یکی از وظایف مهمی که شرکت حمل بار به دبی می‌بایست رعایت کند تنظیم مدارک است. حقیقت این است که برای واردات و ترخیص کالا از ایران به دبی عدم رعایت مدارک مشکل ساز خواهد بود. مثلاً گمرکات امارات از دسته گمرکاتی محسوب می‌شود که در آن تأکید زیادی به وجود نسخه اصلی اسناد از مبدا وجود دارد. بنابراین شرکت حمل بار می‌بایست به این نکته توجه جدی داشته باشد. به منظور وارد کردن کالا به دبی از ایران نیاز به اخذ یک سری مجوزهای خاص است که از سوی وزارت امور خارجه در نظر گرفته می‌شود. نبود این مجوزها خود سبب تأخیر در ارسال و حتی برگشت بار می‌شود.

در صورتی که قصد حمل بار به امارات دارید و یا می‌خواهید یک سری اقلام خوراکی وارد کنید قطعاً باید از شرکت واسط خبره کمک بگیرید. در این جریان بررسی می‌شود که آیا اقلام مورد نظر فاسد شدنی هستند یا خیر؟

سرویس دهی مناسب از دیگر وظایف شرکت‌های حمل بار به امارات محسوب می‌شود. در واقع خریدار نباید نگرانی از بابت بسته‌بندی بار، نوع ارسال و زمان آن داشته باشد. پیگیری‌های مربوط به اخذ مجوز و یا شرایط ارزی موجود نیز برعهده شرکت حمل بار است.

تیم افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل بار به دبی توانسته صفر تا صد پروسه واردات را بر عهده بگیرد و در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است.

چرا افلاک مارکت ؟

شرکت حمل بار به دبی می‌بایست اطلاعات کامل در مورد بنادر مهم، شرایط واردات و همینطور قوانین گمرکی داشته باشد. مثلاً یکی از بخش‌های مهم مربوط به حمل بار به امارات، ترخیص کالا از گمرک و کنترل‌های گمرکی است که با دقت بالایی صورت می‌گیرد. کنترل‌های گمرکی خود شامل دو بخش مهم پرداخت و صدور سند ترخیص و همینطور بارگیری و خروج کالا از گمرک خواهد بود.

شرکت حمل بار به دبی می‌بایست به هر دو بخش تسلط کامل داشته باشد. پس از انجام مراحل بررسی مدارک و اظهارنامه‌ها، بازرس مربوطه شماره ارزیابی را در برگه اظهارنامه به ثبت می‌رساند. به این ترتیب شرایط برای صدور سند ترخیص کالا فراهم می‌شود. دقت کنید که صدور سند ترخیص تنها توسط افراد خبره که به این امور تسلط کامل دارند انجام می‌شود. در تیم افلاک مارکت پروسه پرداخت و صدور سند ترخیص به شکل کاملاً حرفه‌ای و بدون کم و کاستی انجام می‌شود.

بارگیری و خروج از گمرک از دیگر مواردی است که مربوط به حمل بار به دبی می‌شود. پس از اینکه سند ترخیص کالا صادر شد نیاز به مراجعه به صندوق صدور پروانه بوده و پروانه خروج کالا از گمرک به فت کل انبارها ارائه می‌شود. در نهایت اسناد تأیید شده و صاحبین کالا می‌توانند کالای خود را بارگیری نمایند.

چرا افلاک مارکت برای حمل و نقل بین المللی

تخصص

این شرکت ۳۰ سال سابقه به منظور خرید از مارکت‌های خارجی با کارشناسان متخصص را دارد و بیشترین سطح رضایت را به خود اختصاص داده است.

پشتیبانی

همه محموله‌ها پیش از ارسال بررسی شده و سلامتشان بررسی می‌شود. بسته‌های شما می‌بایست به یک شرکت معتبر حمل بار به دبی تحویل داده شوند. کارشناسان نوع بار و بسته‌بندی و سایر مدارک را بررسی می‌کنند. پیگیری بارها معمولاً پس از تحویل بسته‌ها انجام می‌شود و شماره پیگیری نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.

تعرفه مناسب

تعرفه‌ها در افلاک مارکت بر اساس نوع کالا و شرایط حمل و نقل در نظر گرفته می‌شود و خبری از هزینه‌های اضافی نیست.

حمل و نقل سریع

ارسال کالا بسیار عالی انجام شده و با توجه به رعایت استانداردهای موجود، نقل و انتقال سریع خواهد بود. شما این امکان را خواهید داشت که کالاهای مختلف را سریعاً و بدون هیچ تأخیری از گمرک ترخیص کنید.

دارای دفتر در دبی و تهران

وجود دفتر افلاک مارکت در دبی و تهران سبب شده تا هیچ هزینه اضافه‌ای برای شما لحاظ نشود.

مراحل ارسال کالا به دبی با افلاک مارکت

مشاوره و استعلام قیمت

مرحله از حمل بار به دبی، دریافت راهنمایی و مشاوره‌های تخصصی است. در این مرحله با شرکت مربوطه در خصوص نوع محموله، وزن و ابعاد آن صحبت می‌شود. همینطور برآورد هزینه صورت می‌گیرد تا بررسی شود که آیا هزینه حمل بار به دبی مقرون به صرفه است یا خیر. کارشناسان افلاک مارکت در این زمینه راهنمایی‌های لازم را در اختیار شما قرار می‌دهند.

انتخاب بهترین روش

بسته‌بندی اقلام و انتخاب بهترین روش ارسال یکی از مهم‌ترین مراحل حمل بار به دبی محسوب می‌شود. همینطور نیاز است تا اصول اولیه و چیدمان درست بار صورت بگیرد. در غیر این صورت بار دچار آسیب و صدمه می‌شود. بسته‌بندی بار می‌بایست به شکل استاندارد و با نظارت کامل باشد. نوع بسته‌بندی و سایز آن نیز مشخص می‌کند که محموله به صورت کانتینری ارسال شود و یا از لنج استفاده شود.

ثبت سفارش

پس از انجام کارشناسی‌های صورت گفته و بسته‌بندی بار، نوبت به ثبت سفارش و انتخاب بهترین کانتینر خواهد بود. کانتینری که انتخاب می‌شود باید به صورت دقیق شماره‌گذاری شده باشد. لیستی که تهیه می‌شود به زبان گمرک کشور امارات بوده و همینطور نیاز به ترجمه به زبان لاتین است. افلاک مارکت همه امور مربوط به لیست کالا، ترجمه و صدور بارنامه را برعهده می‌گیرد.

انجام امور مربوطه توسط افلاک مارکت

سومین مرحله از حمل بار به دبی، مربوط به انجام امورات گمرکی است. انجام امور گمرکی می‌بایست به صورت دقیق توسط کارشناسان این حوزه صورت بگیرد. انجام امور گمرکی می‌بایست توسط مالک قانونی بار صورت بگیرد. چون این کار نیاز به تخصص بالایی دارد شرایطی فراهم شه است تا بتوانید از بهترین شرکت واسطه به منظور حمل بار به دبی کمک بگیرید.

  • حمل بین المللی بار
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. 

مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در ایران و دبی


خیر. شما مجاز به ارسال طلا به میزان ۱۵۰ گرم هستید.

برای این کار نیاز به اخذ مجوز است.

اگر شرکت معتبری مثل افلاک مارکت را انتخاب کنید قطعاً مشکلی پیش نخواهد آمد.

این کار توسط تیم پشتیبانی افلاک مارکت انجام می‌شود.

روش دریایی ارزان‌تر اما روش هوایی سریع‌تر است.


در روش هوایی به هیچ عنوان اما در روش دریایی بسته به نوع بار ممکن است این شرایط فراهم شود.

 شما می‌توانید از طریق واتساپ و سایت و همینطور تماس با تیم افلاک مارکت ارتباط بگیرید.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت