منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

پست به استرالیا

پست به استرالیا

هنگام ارسال بسته پستی به استرالیا باید به چه نکاتی توجه نمود؟ پاسخ‌های زیادی را می‌توان برای این سؤال هنگام حمل و نقل بسته‌های مختلف در نظر گرفت. به صورت کلی، ارسال یک بسته پستی مسأله‌ای نسبتاً پیچیده به حساب می‌آید که مزایای زیادی را در خود جای داده است. امروز ما قصد داریم تا مراحل این پروسه و نکات مهم برای ارسال بسته‌های پستی به کشور استرالیا را زیر ذره بین ببریم. پس با ما همراه شوید.

ارسال بسته پستی به استرالیا

ارسال بسته پستی به استرالیا با افلاک مارکت

یکی از سریع‌ترین روش‌های موجود برای ارسال بسته پستی به استرالیا، به استفاده از خدمات پلتفرم‌های مطرح و شناخته شده‌ای همچون افلاک مارکت مرتبط است. افلاک مارکت از پلتفرم‌های حرفه‌ای و خوش نامی به حساب می‌آید که مزایای زیادی را در خود جای داده است. به صورت کلی، افلاک مارکت با داشتن سابقه‌ای طولانی و درخشان در این زمینه، آماده ارائه خدمات به کاربران و انتقال بسته‌های پستی آن‌ها می‌باشد.

ارسال بسته پستی به استرالیا با افلاک مارکت
مزیت ارسال مرسوله پستی با افلاک مارکت

مزیت ارسال مرسوله پستی با افلاک مارکت

ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک مجموعه افلاک مارکت، مزایای زیادی را در اختیار شما قرار می‌دهد. افلاک مارکت از جمله اولین پلتفرم‌های ایرانی فعال در این زمینه به حساب می‌آید. این مجموعه در بازه‌های زمانی طولانی، خدماتش را در اختیار مشتریان قرار داده است.

ارسال سریع

ارسال سریع یکی از اولین مزایای پلتفرم افلاک مارکت به حساب می‌آید. با استفاده از این تیم حرفه‌ای و شناخته شده، شما می‌توانید مرسوله‌های پستی مختلف را در سریع‌ترین زمان ممکن به استرالیا برسانید. به خاطر داشته باشید که افلاک مارکت طی چند سال اخیر توانسته شهرت و موفقیت مطلوبی کسب نماید.

تعرفه مناسب

از آنجایی که افلاک مارکت بدون واسطه خدماتش را در اختیار مشتریان قرار می‌دهد، هزینه استفاده از این مجموعه اصلاً زیاد نیست! در واقع برای انتقال انواع مرسوله با کمک افلاک مارکت، شما هزینه معقولانه‌ای را پرداخت خواهید کرد. برای استعلام قیمت و هزینه ارسال بسته به استرالیا شما می‌توانید هم اکنون با کارشناسان حرفه‌ای و خوش سابقه این شرکت تماس بگیرید.

تضمین سلامت مرسوله

برای افلاک مارکت، رضایت مشتریان اهمیت زیادی دارد. همین مسأله هم باعث شده تا این شرکت از تکنیک‌های نوینی برای تضمین سلامت مرسوله استفاده نماید. به خاطر داشته باشید که مرسوله‌های شما در سریع‌ترین زمان ممکن به دست مشتریان و مقصد می‌رسد. پس شما می‌توانید هم اکنون از این مجموعه استفاده نمایید.

مشاوره رایگان

افلاک مارکت از جمله تیم‌هایی است که آماده کمک‌رسانی به مشتریان می‌باشد. همین مسأله هم باعث شده تا این شرکت مشاوره رایگان در اختیار شما قرار دهد. یعنی تماس با کارشناسان افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا شرایط را بررسی نمایید و بهترین راه حل را بیابید.

پیگیری راحت

در نهایت آخرین مورد از مزایای ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک افلاک مارکت به پیگیری راحت اشاره دارد. برای پیگیری مرسوله‌های ارسال شده از طریق این شرکت، شما نیازی به طی کردن پروسه‌های پیچیده و وقتگیر نخواهید داشت! جهت کسب اطلاعات بیشتر، متقاضیان می‌توانند هم اکنون با کارشناسان افلاک مارکت تماس بگیرند.

کاربرد اصلی ارسال بسته پستی به استرالیا

کاربرد اصلی ارسال بسته پستی به استرالیا

کشور استرالیا از جمله مناطقی به حساب می‌آید که مهاجران زیادی را مورد پذیرش واقع می‌نماید. به خاطر داشته باشید که امکان ارسال بسته‌های زیادی به این کشور وجود دارد. بسته‌های پستی یکی از متداول‌ترین و رایج‌ترین کالاهایی هستند که کاربران ایرانی آن‌ها را منتقل می‌نمایند.

هنگام ارسال مدارک شخصی به استرالیا، شما نمی‌توانید از تکنیک‌های عادی ارسال بسته استفاده نمایید. اینجا است که ارسال بسته پستی به استرالیا اهمیت زیادی پیدا می‌کند. با استفاده از این تکنیک، شما به راحتی می‌توانید نسبت به ارسال و انتقال مدارک مختلف اقدام نمایید.

ارسال اسناد به استرالیا دیگر کاربرد پر اهمیت این تکنیک به حساب می‌آید. اسناد و مدارک حساس زیادی هستند که نمی‌توان آن‌ها را با استفاده از روش‌های عادی و ساده منتقل نمود. با استفاده از تکنیک‌های پستی، شما می‌توانید به صورت ایمن و بدون نگرانی در مورد آسیب دیدن وسایل خود، نسبت به دنبال کردن این پروسه اقدام نمایید.

دانشجویان و متقاضیان تحصیل در این کشور، از جمله مشتری‌های مهم سرویس ارسال بسته پستی به استرالیا به حساب می‌آیند. آن‌ها باید مدارک خود را با استفاده از یک تکنیک نوین در سریع‌ترین زمان ممکن به کارشناسان دانشگاهی تحویل دهند. تماس با افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا بهترین راه حل ارسال مدارک را بیابید.

گاهی اوقات شما نیاز به ارسال اوراق قانونی و نامه‌های مربوط به دادگاه دارید. در چنین شرایطی هم استفاده از افلاک مارکت برای ارسال بسته پستی به استرالیا می‌تواند نتایج مطلوبی را برایتان به همراه داشته باشد. این تکنیک نه تنها هزینه‌های پرداختی شما را پایین می‌آورد، بلکه روی بازدهی‌تان هم مؤثر است.

در نهایت، آخرین کاربرد ارسال بسته پستی به استرالیا به بسته‌های کوچک اشاره دارد. گاهی اوقات شما به دنبال یک بسته کوچک یا یک هدیه ساده به کشور استرالیا هستید. قطعاً نمی‌توانید هزینه زیادی را صرف هواپیماهای اختصاصی یا کشتی‌های مختلف نمایید. اینجا است که استفاده از سرویس‌های پستی اهمیت زیادی پیدا می‌کند.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مراحل ارسال بسته پستی به استرالیا با افلاک

حتماً شما هم از خود می‌پرسید که برای ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک افلاک مارکت، ما باید چه مراحلی را پشت سر بگذاریم؟ گفتیم که برای کارشناسان افلاک مارکت، رضایت مشتری حرف اول را می‌زند. همین مسأله هم باعث شده تا این مجموعه پروسه ثبت سفارش و انتقال بار را تا حد امکان، ساده نماید.

دریافت مشاوره و استعلام هزینه ارسال بسته پستی

در اولین مرحله، شما باید نسبت به دریافت مشاوره و استعلام قیمت و هزینه ارسال بسته به استرالیا از طریق کارشناسان افلاک مارکت اقدام نمایید. کارشناسان این شرکت با بررسی شرایط شما، بهترین راه حل را در اختیارتان گذاشته و هزینه را نیز به شما اعلام می‌نمایند.

دریافت مرسوله پستی توسط افلاک

پس از تصمیم‌گیری در این زمینه نوبت به ارسال مرسوله پستی می‌رسد. شما باید مرسوله‌های پستی خود را در اختیار کارشناسان افلاک مارکت قرار دهید. آن‌ها در سریع‌ترین زمان ممکن مرسوله‌های شما را به سمت کشور مقصد می‌فرستند. به خاطر داشته باشید که این پروسه با سرعت بالایی دنبال می‌شود.

ارسال بسته پستی توسط افلاک

سومین مرحله از ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک افلاک مارکت به حمل و نقل مرسوله اشاره دارد. افلاک مارکت با استفاده از تکنیک‌های نوین حمل و نقل، می‌تواند به راحتی نسبت به ارسال بسته‌های مختلف اقدام نماید. به خاطر داشته باشید که کارشناسان این مجموعه همواره بهترین وسایل نقلیه و تکنیک‌های حمل را مورد استفاده قرار می‌دهند.

رهگیری و پیگیری مرسوله پستی

رهگیری و پیگیری مرسوله پستی مرحله بعد ارسال بسته پستی به استرالیا به حساب می‌آید. نگرانی در مورد روند ارسال مرسوله‌های پستی برای همه افراد طبیعی می‌باشد. با رهگیری بسته‌های ارسالی خود، شما می‌توانید از موقعیت مکانی دقیق آن‌ها اطلاع پیدا نمایید. به خاطر داشته باشید که این مسأله هنگام ارسال بسته‌های حساس و مدارک خاص، اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

دریافت محصول در مقصد

در آخرین مرحله کارشناسان در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به ارسال بسته پستی به استرالیا اقدام نموده و شما می‌توانید آن‌ها را در مقصد دریافت نمایید. این مسأله بسته به اولویت بسته و پیچیدگی‌های روند ارسال، می‌تواند به بین یک تا چند روز زمان نیاز داشته باشد.

ارسال هوایی بسته به استرالیا

ارسال هوایی بسته به استرالیا

افلاک مارکت از جمله تیم‌هایی به حساب می‌آید که هنگام ارسال بسته پستی به استرالیا، چندین راه حل مختلف را در جلوی پای کاربران قرار می‌دهد. به صورت کلی، ارسال هوایی بسته به استرالیا یکی از همین روش‌های محبوب به حساب می‌آید که مزایای زیادی را نیز در خود جای داده است. با ارسال هوایی بسته‌های مختلف به کشور استرالیا، شما می‌توانید در سریع‌ترین زمان ممکن مرسوله را به مقصد برسانید.

مزیت ارسال هوایی بسته پستی به استرالیا

ارسال بسته پستی به استرالیا از طریق هواپیما، می‌تواند مزایای زیادی را برایتان به همراه داشته باشد. ارسال سریع، امنیت بالا و پیگیری راحت از جمله مهم‌ترین مزایای این روند مهم و کلیدی به حساب می‌آیند.

امنیت بیشتر

ارسال بسته پستی به استرالیا، از نظر امنیتی هم فوق‌العاده می‌باشد. این پروسه به شما اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به انتقال وسایل مختلف اقدام نمایید. البته که کارشناسان افلاک مارکت می‌توانند مرسوله‌های شما را بیمه نمایند تا در بهترین حالت ممکن به مقصد برسند. به خاطر داشته باشید که در مقایسه با روش‌های ارسال دریایی، انتقال با هواپیما خیلی ایمن و مطلوب می‌باشد. همین مسئله هم باعث شده تا مزایای زیادی را به همراه داشته باشد.

ارسال سریع

ارسال هوایی بسته‌های پستی، به شما اجازه می‌دهد تا در سریع‌ترین زمان ممکن این پروسه را دنبال نمایید. یعنی با ارسال سریع، شما نیازی به نگرانی در مورد تأخیر نخواهید داشت. چرا که در این پروسه، مرسوله شما با استفاده از هواپیما به کشور استرالیا منتقل می‌شود. البته، به خاطر داشته باشید که ارسال سریع به کشورهای خاصی همچون استرالیا می‌تواند هزینه بر باشد. چرا که ارسال کالاهای مختلف به کشورهایی همچون استرالیا، امکان پذیر نیست. افلاک مارکت در سریع‌ترین زمان ممکن نسبت به پشت سر گذاشتن این پروسه اقدام می‌نمایند.

رهگیری راحت‌تر

حمل و نقل هوایی می‌تواند روند رهگیری و پیگیری را نیز ساده نماید. به خاطر داشته باشید که ارسال بسته پستی به استرالیا با استفاده از هواپیما به شما اجازه می‌دهد تا در لحظه موقعیت آن را رهگیری نمایید. پس اگر سرعت ارسال و قابلیت رهگیری برایتان اهمیت زیادی دارد، می‌توانید هم اکنون با افلاک مارکت تماس بگیرید.

چه بسته‌هایی را نباید پست کرد؟

جالب است بدانید که شرکت‌های مطرح و شناخته شده‌ای همچون افلاک مارکت، خدماتشان را برای شهرهای مختلفی در سراسر استرالیا ارائه می‌نمایند. اگر شما هم به دنبال ارسال بار به استرالیا هستید، با خیال راحت می‌توانید مقصد خود را به صورت دقیق انتخاب نمایید.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

مدت زمان و هزینه بسته پستی به استرالیا

از آنجایی که علیه ایران تحریم‌های زیادی وضع شده است، ارسال بسته پستی به استرالیا به صورت مستقیم از ایران امکان‌پذیر نیست. برای ارسال بسته‌های پستی مختلف به کشور استرالیا، در اولین مرحله کارشناسان بسته را به یک کشور دیگر و سپس به صورت غیر مستقیم آن را به استرالیا ارسال می‌نمایند. همین مسأله هم باعث شده تا مدت زمان رسیدن بسته پستی به کشورهایی همچون استرالیا، تقریباً زیاد شود. با استفاده از افلاک مارکت، شما این پروسه را در بهترین حالت ممکن دنبال خواهید کرد.

در حال حاضر امکان مشخص کردن هزینه ارسال بسته پستی به استرالیا به صورت عمومی وجود ندارد. نه تنها شرایط ایران از نظر اقتصادی خیلی مطلوب نیست، بلکه هزینه ارسال این کالا هم دائماً در حال تغییر می‌باشد. تحریم‌های گسترده و وجود چندین روش حمل و نقل مختلف، پروسه حمل بسته‌های پستی به کشور استرالیا را چالش برانگیز کرده است.

موارد مؤثر روی هزینه ارسال بسته پستی به استرالیا

عوامل زیادی هستند که می‌توانند هزینه ارسال انواع بسته پستی به کشورهایی همچون استرالیا را تحت تأثیر خود قرار دهند. ابعاد وزن، بسته آن، شرکت مد نظر و روش ارسال از جمله متغیرهای مهم تعریف شده در این زمینه به حساب می‌آیند. برای کاهش هزینه ارسال، شما می‌توانید به سراغ کارشناسان افلاک مارکت بروید تا پروسه ارسال همراه با سرعتی بالا و تعرفه‌ای مناسب برایتان طی شود.

راه‌های ارسال بسته پستی به استرالیا

البته که روش‌های زیادی را می‌توان برای ارسال بسته پستی به استرالیا مورد استفاده قرار داد. اولین روش به شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران اشاره دارد. در این شرایط شما بسته خود را به درگاه‌های مورد تأیید پست تحویل می‌دهید و آن‌ها پروسه انتقال را دنبال می‌نمایند. قطعاً این روند هزینه زیادی دارد ولی در صورت بروز مشکل، شما می‌توانید به راحتی نسبت به پیگیری درخواست خود اقدام نمایید. این در حالی است که امکان ارسال بسته‌های پستی به کشور استرالیا از طریق شرکت‌های خصوصی ویژه‌ای همچون پست افلاک مارکت هم وجود دارد.

ارسال از طریق پست جمهوری اسلامی ایران

یکی از ساده‌ترین و سر راست‌ترین روش‌های موجود برای ارسال بسته پستی به استرالیا، به استفاده از خدمات شرکت ملی پست اشاره دارد. با این روش، شما می‌توانید با خیال راحت بسته خود را بفرستید ولی ارسال مرسوله‌های خارجی از این طریق، می‌تواند هزینه‌های سنگینی را روی دست شما بگذارد. طی چند سال اخیر سیاست‌های پست جمهوری اسلامی ایران تغییر پیدا کرده و باعث شده تا روند ارسال بسته‌های خارجی با کمی چالش مواجه شود.

ارسال با افلاک مارکت

ارسال با افلاک مارکت دومین راه معتبر و مطمئن به حساب می‌آید که مزایای زیادی را نیز در خود جای داده است. ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک افلاک مارکت به شما اجازه می‌دهد تا این پروسه را با تضمین قیمت و سرعت دنبال نمایید. افلاک مارکت همواره خدمات بهترین متخصصان ایرانی فعال در این زمینه را به کار می‌گیرد تا در مورد کیفیت خدمات خود اطمینان حاصل نماید.

مزایای پست ملی جمهوری اسلامی ایران

پست ملی ایران از جمله نهادهای قابل اعتمادی به حساب می‌آید که خدماتش را تقریباً با ضمانت در اختیار مشتریان قرار می‌دهد. با مراجعه به دفاتر پستی، شما به راحتی می‌توانید پروسه ارسال را با پرداخت هزینه‌ای معقولانه دنبال نمایید.

معایب پست ملی ایران

البته پست ملی ایران یک سری معایب ویژه را نیز در خود جای داده است. به عنوان مثال، طی چند سال اخیر این شرکت خدمات برون مرزی را به شرکت‌های سوم شخص واگذار نموده است. یعنی در هر صورت پروسه انتقال مرسوله و تحویل نامه‌ها به مقاصد خارجی از طریق شرکت‌های سوم شخص انجام می‌شود.

مزایای پست خصوصی با افلاک مارکت

این در حالی است که افلاک مارکت مزایای زیادی را در خود جای داده و تقریباً هیچ عیبی ندارد. ارسال بسته پستی به استرالیا از طریق این شرکت، محدودیت‌های اداره پست را به صورت کامل رفع می‌کند. شرکت افلاک مارکت با داشتن سابقه فعالیت طولانی، همواره خدماتش را با تضمین در اختیار شما خواهد گذاشت. پس اگر شما هم به دنبال ارسال بسته‌های پستی به کشور استرالیا هستید، می‌توانید هم اکنون به سراغ افلاک مارکت بروید.

هزینه ترخیص مرسوله پستی به استرالیا

هزینه ترخیص مرسوله پستی به استرالیا

پس از ارسال بسته پستی به استرالیا، افراد حاضر در مقصد باید نسبت به تحویل و ترخیص آن اقدام نمایند. هزینه‌ای که شما باید برای ترخیص مرسوله پرداخت نمایید، دائماً در حال تغییر می‌باشد. تماس با شرکت‌هایی همچون افلاک مارکت و استعلام قیمت و هزینه ارسال بسته به استرالیا به شما اجازه می‌دهد تا هزینه‌های ضروری تعریف شده در این زمینه را نیز تا حد قابل توجهی کاهش دهید.

برای استعلام قیمت و هزینه ارسال بسته به استرالیا، شما می‌توانید هم اکنون و با خیال راحت با کارشناسان حرفه‌ای مجموعه افلاک مارکت تماس بگیرید. استعلام قیمت و دریافت مشاوره به شما کمک می‌کند تا در بهترین حالت ممکن نسبت به کسب بازدهی مطلوب اقدام نمایید.

ارسال بسته از ایران به استرالیا

هنگام ارسال بسته از ایران به استرالیا، افراد می‌توانند روش‌های متنوعی را به کار گیرند. به صورت کلی، پروسه ارسال بسته از ایران به استرالیا چالش برانگیز بوده و می‌تواند هزینه‌های زیادی را نیز روی دست شما بگذارد. مخصوصاً اگر به سراغ بهترین شرکت‌های سوم شخص فعال در این زمینه نروید! اینجا است که به کارگیری خدمات تیم‌های مطرحی همچون افلاک مارکت اهمیت زیادی پیدا می‌نماید. با کمک این پلتفرم، شما هم هزینه‌هایتان را پایین می‌آورید و هم به بازدهی مطلوبی در این زمینه می‌رسید.

کالاهای ممنوعه در ارسال پستی به استرالیا

هنگام ارسال بسته پستی به استرالیا، شما باید به کالاهای ممنوعه تعریف شده در این زمینه هم توجه داشته باشید. هم کشور ایران و هم کشور استرالیا روی قوانین ارسال پستی خود حساسیت زیادی نشان می‌دهند. همین مسأله هم باعث شده تا امکان ارسال یک سری کالاهای ممنوعه در این مناطق وجود نداشته باشد. انواع دارو، سم، مواد شیمیایی، حیوانات زنده، گل و گیاه و مواد رادیو اکتیو و سلاح‌های مختلف را نمی‌توان با استفاده از سرویس‌های پستی به کشور استرالیا منتقل نمود. مقامات این کشور روی این مسأله حساسیت زیادی نشان می‌دهند.

نکات کلیدی در بسته‌بندی مرسوله پستی به استرالیا

آیا شما هم به دنبال ارسال بسته پستی به استرالیا هستید؟ در این صورت حتماً باید خدمات بهترین تیم‌های سوم شخص ایرانی را مورد استفاده قرار دهید. استفاده از بهترین شرکت‌ها و سازمان‌های ایرانی به شما اجازه می‌دهد تا هم هزینه‌هایتان را پایین بیاورید و هم در این زمینه به بازدهی مطلوبی برسید. جدا از این مسأله، هنگام ارسال بسته‌بندی‌ها و مرسوله‌های مختلف به کشور استرالیا شما باید به حجم و ابعاد این وسیله هم توجه داشته باشید. قطعاً امکان ارسال بسته‌های پستی خیلی بزرگ به استرالیا وجود ندارد! این مسأله از نظر هزینه‌ای مشکلات گسترده‌ای را برایتان ایجاد خواهد نمود.

چرا افلاک مارکت ؟

ارسال بسته پستی به استرالیا با کمک افلاک مارکت، می‌تواند مزایای مثبت زیادی را به همراه داشته باشد. اگر این مزایا را کنار بگذاریم، می‌توانیم به ویژگی‌های کلیدی شرکت افلاک مارکت دسترسی پیدا نماییم.

تخصص

افلاک مارکت از جمله تیم‌های متخصصی به حساب می‌آید که طی ۳۰ سال تجربه زیادی در این زمینه به دست آورده است. به طوری که امروزه خیلی از شرکت‌های سوم شخص ایرانی، همچون یک واسطه میان مشتریان و کارشناسان افلاک مارکت عمل می‌نمایند. در نتیجه، شما با خیال راحت و بدون هیچ مشکل خاصی می‌توانید خدمات افلاک مارکت را به کار گیرید.

پشتیبانی

شرکت افلاک مارکت از چندین دپارتمان مختلف تشکیل شده است. واحد پشتیبانی این مجموعه یکی از مهم‌ترین و فعال‌ترین واحدهای آن به حساب می‌آید. با ارسال بسته پستی به استرالیا، شما به راحتی می‌توانید موقعیت آن را بررسی کنید و در صورت نیاز، خدمات حرفه‌ای پشتیبانی را نیز به کار گیرید.

تعرفه مناسب

اولویت ما در مجموعه افلاک مارکت، ارسال بسته پستی به استرالیا همراه با تعرفه‌ای معقولانه می‌باشد. در نتیجه، خدمات افلاک مارکت همواره با بهترین قیمت در اختیار مشتریان قرار می‌گیرند. جالب است بدانید که کارشناسان این مجموعه با حذف واسطه‌ها و ارسال بار به صورت مستقیم، توانسته‌اند هزینه‌های پرداختی شما را تا حد قابل توجهی کاهش دهند.

حمل و نقل سریع

شرکت افلاک مارکت از جمله تیم‌هایی است که روی حمل و نقل سریع حساسیت زیادی نشان می‌دهد. ما در این شرکت همواره از به روزترین تکنیک‌ها و تجهیزات جهانی برای انتقال بار به موقعیت‌های مختلف استفاده می‌نماییم.

دارای دفتر در دبی و تهران

ارسال بسته پستی به استرالیا بدون داشتن یک دفتر در خارج از کشور، امکان‌پذیر نیست. همین مسأله هم باعث شده تا کارشناسان افلاک مارکت دو دفتر در تهران و دبی داشته باشند. شما می‌توانید هم اکنون و با خیال راحت نسبت به استفاده از خدمات این مجموعه اقدام نمایید.

  • حمل بین المللی بار
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در ایران و دبی
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت