منو
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

حمل خرده بار از دبی به ایران


شهر دبی به سواحل جنوبی ایران نزدیک است. این موضوع سبب می‌شود تا دبی به عنوان یکی از اصلی‌ترین هاب‌های واردات و حمل و نقل کالا به کشورهای مختلف مشهور باشد. در نهایت تجار و بازرگانان دو روش حمل هوایی و دریایی را انتخاب می‌کنند و به این ترتیب اقدام به ارسال کالا خواهند داشت. البته حمل خرده بار از دبی به ایران یکی از روش‌های کاملاً ارزشمند محسوب می‌شود.

چرا افلاک مارکت؟

کالای اصل

ارسال سریع

مشاوره رایگان

پرداخت امن

حمل خرده بار از دبی به ایران

حمل خرده بار از امارات به ایران

یکی از دلایل مهم حمل بین‌المللی بار از دبی به ایران، هزینه پایین حمل و نقل کالا است. بررسی‌ها نشان می‌دهد که گاه ارسال مستقیم کالا از کشورهای دیگر به ایران با توجه به قوانین سخت گمرکی دستخوش هزینه‌های بسیار عجیب و غریب خواهد بود، این در حالی است که دبی توانسته کنترل خوبی بر روی هزینه‌ها داشته باشد.

 

حمل خرده بار از امارات به ایران

موضوع دیگر امکان حمل کالا از دبی به روش‌های دریایی، هوایی و حتی زمینی است. یعنی دست شما در انتخاب روش حمل و نقل باز است و می‌توانید بر اساس نوع کالا و شرایط آن بهترین روش را انتخاب کنید. حمل خرده بار از امارات به ایران یک روش ارزان و مناسب است. گاهی نیز شخص تعجیل در ارسال کالا دارد و روش هوایی را انتخاب می‌کند. به هر حال بسیار مهم است که بتوانید بهترین روش حمل و نقل برای مرسوله را تشخیص دهید. به این منظور کارشناسان تیم افلاک مارکت به شما کمک خواهند کرد.

افلاک مارکت به عنوان یکی از شرکت‌های با تجربه در راستای حمل خرده بار از امارات به ایران به شما کمک می‌کند که بهترین روش برای واردات محصولات خود به صورت دریایی را انتخاب کنید. این شرکت با بنادر مختلف ایران و دبی در ارتباط بوده و با همه قوانین گمرکی آشنایی کامل دارد.

دبی ، مرکز حمل و نقل بین‌المللی

دبی ، مرکز حمل و نقل بین‌المللی


گاه دیده می‌شود که ارسال خرده بار از کشورهای دیگر به ایران ممنوع است، در صورتی که به راحتی و به حمل خرده بار از دبی به ایران می‌توان این مشکل را برطرف ساخت. حتی در برخی شرایط محدودیت حداقل بار برای حمل دریایی از کشورهای دیگر دیده می‌شود که برای دبی این ممنوعیت وجود ندارد. تحریم بودن برخی از اقلام نیز سبب می‌شود تا افراد، دبی را به عنوان یکی از بهترین مناطق برای واردات به ایران در نظر بگیرند. البته همیشه حمل بار از طریق دبی به ایران از روی اجبار نیست. کافیست هزینه ارسال بار از چین به ایران را محاسبه کنید و سپس با هزینه حمل خرده بار از دبی به تهران بسنجید. به راحتی متوجه خواهید شد که دبی می‌تواند یک انتخاب کاملاً هوشمندانه محسوب شود.

در سال‌های اخیر حمل خرده بار از دبی به تهران بیشترین تقاضا را داشته و این موضوع به نوبه سبب شده تا تاجران بتوانند بهترین تصمیم‌گیری را داشته باشند. از یاد نبرید که دبی به عنوان یک منطقه تجاری فوق‌العاده قوی در کل دنیا شناخته شده است.
حمل خرده بار از دبی به تهران تنها مربوط به خرید از مارکت‌های دبی نمی‌شود! حتی اگر شما از چین هم خرید داشته باشید باز هم بهتر است محصولات را از دبی وارد ایران کنید. شاید برایتان سؤال باشد که وقتی می‌شود کالا را از چین و یا هر کشور دیگری به صورت مستقیم وارد ایران کرد چرا دبی را به عنوان پل انتخاب کنیم؟ حقیقت این است که شرایط ارسال مستقیم همه اقلام به ایران وجود ندارد. بسیاری از بازرگانان مجبور هستند که یک منطقه را به عنوان پل یا واسطه انتخاب کنند چه منطقه‌ای بهتر از دبی؟!

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

خرده بار چیست؟ تعریف دقیق خرده بار

خرده بار چیست؟ تعریف دقیق خرده بار


پیش از اینکه در مورد روش‌های حمل خرده بار از دبی به ایران صحبت کنیم باید تعریف دقیق و درستی در مورد خرده بار داشته باشیم. خرده بار به نوعی حمل بار مشترک گفته می‌شود. این روش زمانی به کار می‌رود که بار شما از نظر حجم کمتر از یک کانتینر یا در وضعیت LCL قرار بگیرد. در واقع شما برای صرفه‌جویی در هزینه‌های خود کالاها را به این روش همراه با کانتینرهای دیگر ارسال می‌کنید.

بنابراین خرده بار یک نوع شیوه خاص از حمل و نقل محسوب می‌شود. در این روش کالاهای چندین شرکت مختلف در یک گروه قرار می‌گیرند و در یک کانتینر ارسال می‌شوند. در واقع هزینه بارها بین چندین نفر تقسیم می‌شود. باری که از نظر حجم کمتر از یک کامیون فضا اشغال نماید خرده بار محسوب می‌شود. این بارها حجم و وزن کمی دارند به این ترتیب به صرفه نخواهد بود که از کامیون برای انتقالشان استفاده شود.

از سوی دیگر صفر تا صد پروسه حمل خرده بار از دبی به تهران توسط تیم افلاک مارکت انجام می‌شود و نیازی به حضور شما نخواهد بود. تمام تلاش صورت می‌گیرد تا هزینه‌ها در کمترین حالت ممکن محاسبه شوند. همینطور بسته‌بندی اقلام و بررسی صحت تعداد اقلام از دیگر وظایف تیم افلاک مارکت محسوب می‌شود.

شما می‌توانید به راحتی به واسطه روش‌های دریایی موجود چه به صورت کانتینر و چه لنج، محصولات خود را وارد نمایید. تنظیم اظهارنامه و سایر مدارک نیز توسط افلاک مارکت و در سریع‌ترین زمان ممکن صورت گرفته و مشکلی در این راستا دیده نمی‌شود.

روش‌های حمل خرده بار

به طور کلی دو روش برای حمل خرده بار از دبی به ایران وجود دارد که روش اول دریایی و روش دیگر هوایی است. در هر دو روش یک سری مزایا و یک سری معایب وجود دارد. تیم افلاک مارکت شرایط ارسال بار هوایی از دبی به ایران در سریع‌ترین زمان ممکن را فراهم ساخته است. حمل دریایی نیز با بهترین شرایط صورت می‌گیرد. خوشبختانه این امکان را خواهید داشت تا استعلام لازم در راستای هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران را به بهترین شکل داشته باشید.

روش‌های حمل خرده بار

حمل خرده بار به روش دریایی

حمل خرده بار از دبی به ایران به روش دریایی به واسطه کشتی‌ها، کانیتنر و لنج صورت می‌گیرد. با توجه به مزایا و معایب حمل خرده بار از دبی به ایران به روش دریایی، این روش برای کسانی مناسب است که هزینه ارسال برایشان بسیار مهم بوده اما عجله‌ای در ارسال ندارند. البته برنامه‌ریزی به منظور تحویل به موقع کالا از سوی تیم افلاک مارکت با دقت بالایی صورت می‌گیرد و رهگیری محموله به صورت روزانه انجام می‌شود. دقت داشته باشید که این روش به نوبه خود سبب می‌شود تا هزینه اجاره کانتینرها بسیار کمتر از حمل هوایی باشد. در صورتی که کالای شما حجم زیادی دارد و یا بسیار خطرناک است می‌بایست این روش را انتخاب کنید.

مزیت‌های حمل خرده بار به روش دریایی

یکی از مهم‌ترین مزایای حمل خرده بار از دبی به ایران به صورت دریایی هزینه ارزان‌تر آن است. کسانی که به دفعات بیشتری اقدام به حمل بار از دبی به ایران می‌کنند روش دریایی را گزینه ارزانتری می‌دانند. از سوی دیگر این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا ظرفیت بالاتری را انتقال دهید. در واقع محدودیت ظرفیت برای شما وجود ندارد. حقیقت این است که حمل خرده بار از دبی به ایران به روش دریایی برای یک سری اقلامی که در حمل هوایی با ممنوعیت همراه هستند به خوبی صورت می‌گیرد.

معایب حمل خرده بار به روش دریایی

دقت داشته باشید که در روش حمل خرده بار از دبی به ایران به صورت دریایی، زمان ارسال طولانی‌تر شده است.

حمل خرده بار به روش هوایی


حمل خرده بار از دبی به ایران به روش هوایی توسط هواپیما صورت می‌گیرد. این روش برای کسانی که قصد تحویل بار در سریع‌ترین زمان ممکن دارند، بهترین انتخاب است. معمولاً حمل خرده بار از دبی به ایران به صورت هوایی برای مرسولات پستی و کوچک بوده و همینطور مخصوص کالاهایی است که فاسد شدنی هستند. معمولاً انتقال وسایل پزشکی به این روش صورت می‌گیرد.

مزیت‌های حمل خرده بار به روش هوایی

حمل خرده بار از دبی به ایران به روش هوایی سریع‌ترین انتخابی است که می‌توانید داشته باشید. ارسال بار به این روش بسیار کوتاه و سریع بوده و ایمنی بالایی را شامل می‌شود. حمل مستقیم به شهر صورت می‌گیرد و نیازی به هزینه‌های مربوط به حمل زمینی نیست.

معایب حمل خرده بار به روش هوایی

از معایب حمل خرده بار از دبی به ایران به روش هوایی می‌توان به هزینه بالای آن اشاره کرد. ضمناً یک سری محدودیت‌های وزن و حجم نیز برای کالا در نظر گرفته می‌شود که باید به آن دقت کنید. این روش برای کالاهای فاسد شدنی مناسب است اما گزینه خوبی برای اقلام خطرناک نخواهد بود. ارزش کالا از سوی شرکت بیمه اعلام می‌شود. نوع و روش حمل کالا نیز از موارد مهم محسوب می‌شود. همینطور شرکت طرف قرارداد بیمه را باید با دقت انتخاب کنید. افلاک مارکت با بهترین شرکت‌های بیمه به منظور جبران خسارت‌های احتمالی با شما همکاری می‌کند.

نکات مهم در انتخاب روش حمل و نقل

نوع کالا

به منظور انتخاب بهترین روش حمل خرده بار از دبی به ایران، در ابتدا باید نوع کالا مشخص شود. به هر حال محصولاتی که فاسد شدنی هستند معمولاً به صورت هوایی منتقل می‌شوند و اگر حجمشان زیاد باشد نیاز به کانتینرهای یخچال دار خواهد بود. بنابراین در ابتدا باید نوع از نظر شرایط فساد، میزان خطرناک بودن یا نبودن و… بررسی شود. باید بررسی صورت بگیرد که کالای مورد نظر موجود است یا خیر. حجم و وزن کالا نیز از فاکتورهای مهمی است که نباید فراموش شود. دقت داشته باشید که کالاهایی که حجم زیادی دارند باید به روش دریایی حمل و نقل شوند.

بودجه

میزان بودجه‌ای که به منظور حمل خرده بار از دبی به ایران در نظر گرفته‌اید نیز در تعیین هزینه بسیار مهم است. در صورتی که بودجه شما کم است و عجله‌ای در ارسال ندارید، تیم افلاک مارکت، حمل خرده بار از دبی به ایران به روش دریایی را پیشنهاد می‌کند. اما اگر مشکلی در هزینه‌ها نداشته باشید بهتر است به روش هوایی محموله مورد نظر را از دبی به ایران ارسال کنید. مشخص است که کالاهایی با شرایط ویژه و در حجم خاص هزینه نقل و انتقال بیشتری دارند بنابراین می‌بایست در این راستا تصمیم‌گیری درستی داشته باشید. در بررسی هزینه‌ها می‌بایست گمرک، مالیات غیر مستقیم و حتی هزینه بسته‌بندی را نیز محاسبه کنید.

ثبت سفارش و عقد قرارداد

موضوع مهم در حمل خرده بار از دبی به ایران، زمان است. در روش حمل مجموله از دبی به ایران به صورت دریایی، نمی‌توان انتظار تحویل سریع داشت. به طور کلی اگر محدودیت زمانی دارید چاره‌ای جز انتخاب روش هوایی به منظور حمل خرده بار از دبی به ایران نخواهید داشت.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

هزینه ارسال خرده بار از دبی به ایران

هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران رقم ثابتی نیست. به هر حال عوامل مختلفی در محاسبه این مبلغ تأثیر دارند. برای محاسبه نرخ حمل کالا از دبی به گناوه به نسبت ارسال به تهران و سایر شهرستان‌ها تعرفه‌ها متفاوت خواهند بود.

روش حمل و نقل و نوع بار نیز بر روی قیمت تأثیر می‌گذارد. مثلاً اگر حمل خرده بار از دبی به ایران با لنج را انتخاب کنید هزینه شما بسیار کاهش می‌یابد. اما شاید این روش برای همه افراد مناسب نیست. مثلاً یک سری مواد خوراکی هستند که نیاز به تجهیزات سرمایشی دارند. از سوی دیگر محصولات شیمیایی اشتعال‌زا نیز وجود دارند که باید با احتیاط حمل و نقل شوند. به این ترتیب تعرفه‌ها بر اساس نوع بار شما از سوی تیم افلاک مارکت محاسبه شده و به شما اعلام می‌شود. نگران هزینه‌ها نباشید، همه چیز به شکل اصولی و درجه یک ارزیابی می‌شود و این امکان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا به سراغ روش‌های ارزان‌تر بروید.

حمل خرده بار از دبی به ایران یک انتخاب هوشمندانه برای تاجران محسوب می‌شود. خلیج فارس مرز اصلی بین ایران و دبی است و این موضوع سبب می‌شود تا بندر گناوه یکی از مقاصد اصلی حمل و ترخیص کالا از دبی به داخل کشور باشد. تاجرانی که تمایل به واردات کالا با حجم و وزن زیاد دارند روش دریایی را انتخاب می‌کنند. از این طریق تا ۱۵۰۰ کیلوگرم بار را می‌توانید وارد کنید. هزینه حمل و نقل محموله‌هایی که حجم و وزن زیادی دارند از نگاه تاجران بسیار مهم است و خوشبختانه در روش حمل دریایی بار از دبی به ایران هزینه‌ها کاملاً مقرون به صرفه بوده و تیم افلاک مارکت تلاش خود را کرده است تا کنترل خوبی روی هزینه‌ها داشته باشد.

موارد تأثیرگذار روی هزینه ارسال خرده بار از دبی به ایران

فاصله مبدا تا مقصد

مهم‌ترین فاکتوری که روی هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران تأثیر می‌گذارد، فاصله مبدا تا مقصد است. ارسال بار از دبی به بنادر جنوبی ایران به نسبت شهرهای شمالی کشور قطعاً ارزان‌تر است. بنابراین در ابتدا باید موقعیت دقیق مبدا و مقصد مشخص شود. در این میان به شما گفته می‌شود که کدام روش بهتر است و چطور می‌توانید یک انتخاب مقرون به صرفه داشته باشید.

نرخ ارز فعلی

افلاک مارکت سالهاست که در لاین خرید از مارکت‌های خارجی فعالیت می‌کند و بررسی‌های صورت گرفته توسط تیم افلاک مارکت مشخص کرده است که نرخ ارز فعلی بر روی هزینه‌ها تأثیر می‌گذارد. گاه قیمت ارز مناسب است و حمل خرده بار از دبی به ایران بسیار مقرون به صرفه صورت می‌گیرد.

نوع کالا

نوع کالا باید از نظر سایز، حجم، خطرناک بودن یا نبودن و یا میزان فساد ارزیابی شود.

نوع حمل

گاه حمل کالا بر اساس نوع در نظر گرفته می‌شود. مثلاً اگر انتخاب شما حمل هوایی باشد هزینه‌ها بیشتر می‌شوند. حمل با کانتینرهای FCL نیز هزینه بیشتری به نسبت روش LCL دارد. حمل ته لنجی ارزان است اما برای هر نوع کالایی مناسب نیست. گاه محصول به قدری حساس است که نقل و انتقال آن باید با دقت صورت بگیرد.

وزن و حجم

اقلامی که وزن بزرگی دارند باید با کشتی و به صورت دریایی حمل شوند. در حمل خرده بار از دبی به ایران به صورت هوایی سایز اقلام محاسبه می‌شود و از یک حجم و وزن مشخص بیشتر به شما اجازه داده نمی‌شود پس به این موضوع دقت کنید.

بیمه و گمرک

به منظور محاسبه هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران نیاز است تا هزینه بیمه حمل و نقل بین‌المللی به شکل اصولی محاسبه شود. مثلاً ارزش کالا بسیار مهم است.

روش محاسبه وزن بار هوایی

به منظور محاسبه وزن بار هوایی دو فرمول مدنظر است. فرمول اول مربوط به وزن واقعی محصول است که در هر دو روش دریایی و هوایی یکسان بررسی شود و برابر با وزن باسکول است. فرمول دوم در محاسبه وزن بار هوایی، وزن حجمی محصولات مدنظر هستند. برای محاسبه این کار نیاز است، در ابتدا طول، عرض و ارتفاع جعبه در حالت بسته‌بندی شده محاسبه شود. معمولاً در این روش محصولات در کارتن قرار می‌گیرند. در این روش طول و عرض و ارتفاع محصول در هم ضرب می‌شود و رقم به دست آمده بر عدد ۶۰۰۰ تقسیم خواهد شد. حال دو عدد به دست آمد از وزن واقعی و وزن حجمی با هم مقایسه می‌شود. مبنای محاسبه بر اساس وزن عدد بیشتر در نظر گرفته می‌شود.


از آنجایی که معمولاً واردات کالا در حجم و وزن زیاد از نظر نوع بسته‌بندی و حمل و نقل با هزینه‌های زیادی همراه است یکی دیگر از دلایلی که سبب می‌شود تا افراد به سراغ حمل خرده بار از دبی به تهران بروند، هزینه‌های مناسب‌تر است. دقت کنید که به طور کلی شما برای واردات کالا در حجم و وزن بالا می‌بایست هزینه حمل و نقل مناسبی پرداخت کنید تا سودآوری خوبی داشته باشید.

روش محاسبه وزن بار دریایی

در مورد محاسبه وزن بار دریایی نیز در ابتدا وزن واقعی بارها بر روی باسکول و وزنه محاسبه می‌شود و سپس نوبت به بررسی حجمی وزن هر بسته است. در این راستا طول و عرض و ارتفاع در هم ضرب شده و در نهایت ضربدر تعداد می‌شود. همانطور که در بخش قبل گفته شد قطعاً دو فرمول مقایسه شده و رقم بیشتر انتخاب می‌شوند.
در مورد محاسبه وزن بار دریایی یک سری سؤالات و اصطلاحات مهم دیگر نیز وجود دارد که چه خوب است در مورد هر یک صحبت شود. مثلاً خرده بارها به صورت متر مکعب محاسبه می‌شوند و رقم ثابتی برای آن‌ها اعلام شده که به آن CBM گفته می‌شود. هر سی بی ام شامل یک فضای متر مکعبی است به طوری که باری با وزن هزار کیلوگرم را در خود جای می‌دهد. برای بررسی دقیق این موضوع یک مثال عددی می‌زنیم.

فرض کنید که شما یک قلم کالای صنعتی با وزن ۲۰۰۰ کیلوگرم را خریداری کرده‌اید اما این محصول در یک قالب یک متر مکعبی جای گرفته است. چون وزن کالای شما دو برابر ۱۰۰۰ کیلوگرم است در محاسبه وزن بار دریایی، رقم CBM ۲ اعلام می‌شود. این یعنی هزینه هم دو برابر است.

در حمل خرده بار از دبی به تهران، نوع بارگیری به صورتی است که هیچ آسیبی به بار وارد نمی‌شود. از سوی دیگر مشکلاتی مانند ترافیک شهری و حتی ترافیک هوایی و حوادث جاده‌ای نیز وجود ندارد. در این روش شما می‌توانید محموله‌هایی که ممکن است در حمل هوایی و زمینی با مشکل روبرو شوند را به راحتی از طریق دریا وارد خاک ایران نمایید.

شاید حمل خرده بار از دبی به ایران سریع‌ترین روش محسوب نشود اما هم از نظر حجم و وزن و هم از نظر هزینه قطعاً شرایط بهتری برای تاجران فراهم می‌سازد و رضایت بیشتری به همراه دارد.

بیمه حمل خرده بار از دبی

اگر از دسته افرادی هستید که حمل خرده بار از دبی به ایران بدون بیمه را انتخاب می‌کنید سخت در اشتباه هستید. حقیقت این است که هرچقدر هم بسته‌بندی به نحو احسنت صورت بگیرد و بهترین شرکت هوایی و یا دریایی انتخاب شود، باز هم حادثه خبر نمی‌کند. اگر هواپیما سقوط کند و یا کشتی دچار مشکل شود می‌بایست شرایطی وجود داشته باشد تا هزینه‌های مربوط به خسارت وارد شده به محموله شما پرداخت شود. بارهای بین‌المللی به صورت پیش فرض با میزان مشخصی بیمه همراه هستند اما این میزان از دید تیم افلاک مارکت کافی نیست.

پیشنهاد افلاک مارکت حمل خرده بار از دبی به ایران با بیمه تکمیلی است. یعنی هر اتفاقی برای محصول شما در طول سفر افتاد، دقیقاً هزینه واقعی آن را دریافت می‌کنید. انتخاب بهترین بیمه به منظور حمل خرده بار از دبی به ایران اصلاً کار ساده‌ای نیست. برخی از افراد تصور می‌کنند اگر بیمه‌های ارزان‌تر را انتخاب کنند سود بهتری خواهند برد اما این تصور همیشه صادق نیست.

اگر خسارتی به محموله گران قیمت شما وارد شود تکلیف چیست؟ انتخاب بهترین شرکت بیمه از سوی تیم افلاک مارکت نوعی تضمین به منظور سلامت حمل خرده بار از دبی به ایران محسوب می‌شود. یعنی خیال شما بابت هر نوع اتفاقی جمع است و شرایط بباید به شکل اصولی ارزیابی شود.

گاه مسیرهای داخلی ایران (پس از ورود محموله به خاک کشور) بسیار نامساعد هستند. این موضوع سبب می‌شود که محموله در طول مسیر با مشکلات زیادی روبرو شود و بسیار مهم است که بتوانید بیمه داخلی را با دقت بالایی انتخاب کنید. سهل انگاری در بیمه مشکلات زیادی به همراه می‌آورد و حتی ممکن است سرمایه کلی شما از دست برود.

تأثیر نوع بسته‌بندی خرده بار روی هزینه

تأثیر نوع بسته‌بندی خرده بار روی هزینه

تأثیر بسته‌بندی بارها بر روی هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران بسیار زیاد است. برخی از بارها نیاز به بسته‌بندی خاصی ندارند و تنها با یک طناب فیکس می‌شوند. مشخص است که هزینه بسته‌بندی این نوع بارها ارزان‌تر از سایر بارها است. در اغلب شرایط از بسته‌بندی‌های مقوایی یا به اصطلاح همان کارتن برای حمل و نقل بار استفاده می‌شود. جعبه‌های مقوایی خود درجه‌بندی‌های مختلفی دارند بنابراین بسته به حساسیت بار بهتر است جعبه‌های مناسبی برای محصول انتخاب شود. گاه برای اینکه به بارها فشار وارد نشود از پالت‌های پلاستیکی بین بارها استفاده می‌شود این روش به نسبت بسته‌بندی‌های دیگر ارزان‌تر است اما خود یک سری معایب نیز دارد. مثلاً پالت‌ها ممکن است فیکس نشوند و در حین مسیر، حرکت کنند. همین موضوع سبب آسیب دیدن کالاها می‌شود.

پالت‌های پلاستیکی در سبک‌های متنوعی عرضه می‌شوند و همین موضوع نیز بر روی هزینه حمل خرده بار از دبی به ایران تأثیر می‌گذارد. گاه نیز نیاز به جعبه‌های چوبی به منظور بسته‌بندی اقلام است. بسته‌بندی‌های چوبی طبق قاعده خاصی انجام می‌شوند و مشخص است که قیمت نسبتاً بالایی دارند. بنابراین نوع بسته‌بندی بسیار مهم است و در این زمینه نیز نباید سهل انگاری صورت بگیرد. استفاده از جعبه‌های چوبی ضرر کمتری به محیط زیست وارد می‌کنند و قابلیت بازیافت نیز دارند.

در صورتی که از قیمت بسته‌بندی‌های مختلف برای حمل خرده بار از دبی به ایران اطلاع ندارید می‌توانید با تیم افلاک مارکت ارتباط بگیرید و سؤالات خود را بپرسید. از یاد نبرید که به طور کلی حمل خرده بار از دبی به ایران بر اساس نوع بسته‌بندی ویژه‌ای که دارند گاه شامل مالیات نیز می‌شود.

حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

انواع بسته‌بندی خرده بار

بسته‌بندی خرده بارها به روش‌های مختلفی انجام می‌شود. نوع محصول در انتخاب بهترین بسته‌بندی بسیار تأثیرگذار است.

خرده بار به روش بدون بسته‌بندی

شما می‌توانید حمل خرده بار از دبی به ایران بدون بسته‌بندی را انتخاب کنید و به نوعی هزینه بسته‌بندی را پرداخت نکنید. این نوع بسته‌بندی به هیچ عنوان ایمن نیست و تضمینی وجود ندارد که بار شما سالم به دستتان برسد. این روش معمولاً برای حمل و نقل زمینی به طوری که مسافت طولانی نباشد و محموله نیز ارزش بالایی نداشته باشد استفاده می‌شود.

خرده بار به روش بسته‌بندی کارتنی

بسته‌بندی کارتنی معمولاً هزینه کمی دارد. حقیقت این است که این روش بسته‌بندی نیز از کالای شما محافظت خاصی نمی‌کند اما از نبود آن بهتر است. یعنی اگر محموله شما در جعبه‌های مقوایی قرار بگیرد در برابر آب و ضربه محافظت نمی‌شود. به هر صورت این نوع بسته‌بندی برای برخی از اقلام مناسب است و می‌تواند هزینه‌ها را کاهش دهد.

خرده بار به روش بسته‌بندی چوبی

بسته‌بندی چوبی یکی از گران‌ترین سبک‌هایی است که معمولاً در مقابل آب و ضربه مقاومت بالایی دارد و برای محموله‌های حساس بهترین گزینه است. بسته‌بندی‌های چوبی برای هر نوع کالایی به صرفه نیست اما گاه به دلیل حساس بودن کالا نیاز به اجرای همین نوع بسته‌بندی خواهد بود. در برخی مواقع نیز از بسته‌بندی‌های پلاستیکی استفاه می‌شود که مهم‌ترین مزیت آن محافظت در برابر آب و رطوبت است و پیشنهاد بهتری به نسبت جعبه‌های مقوایی است. دقت کنید که این مدل بسته‌بندی‌ها حتی از نظر هزینه نیز ارزان هستند و برای بسیاری از اقلام مناسب خواهند بود.

شما می‌توانید مشاوره‌های لازم از تیم افلاک مارکت در راستای انتخاب بهترین بسته‌بندی برای حمل خرده بار از دبی به ایران را دریافت کنید. به این ترتیب نه هزینه زیادی پرداخت می‌کنید و نه درگیر خسارت می‌شوید.

انواع کانتینر برای حمل خرده بار

در صورتی که قصد شما حمل خرده بار از امارات به ایران است باید بدانید که استفاده از کدام کانتینر بهتر است و صرفه اقتصادی دارد. شناخت کانتینرها و دانستن تفاوت آن‌ها باهم سبب می‌شود تا تصمیم‌گیری بهتری داشته باشید.

کانتینر FCL

حمل با کانتینر FCL یا کانتینر دربست برای محموله‌هایی مناسب است که حجمی برابر و یا نزدیک به گنجایش یک کانتینر کامل دارند. استفاده از کانتینر FCL در حمل و نقل‌های دریایی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد. حمل اف اسی ال نوعی حمل و نقل مستقل محسوب می‌شود که شامل یک یا چند نوع کالا و محموله مشخص برای یک شخص است. در حمل اف سی ال در طول حمل و نقل بین مبدا و مقصد، کانتینرها به صورت کامل محافظت می‌شوند. در روش حمل با کانتینر  FCL، کل هزینه بر عهده خودتان است حتی اگر کانتینر پر نشده باشد. در این روش بیشترین سطح ایمنی وجود دارد به طوری که بار شما در طول مسیر کاملاً محافظت می‌شود و هیچ نوع خطر و آسیبی بار را تهدید نمی‌کند. سرعت ترانزیت نیز از مزایای حمل اف سی ال است.

کانتینر LCL

کانتینر LCL به معنای استفاده از بخشی از فضای کانتینر به منظور بارگیری محموله است. مابقی فضا به واسطه محموله‌های سایر افراد پر می‌شوند. در این روش محموله‌های چند صاحب کالا در داخل کانتینر قرار می‌گیرد. این روش مقرون به صرفه بوده و برای محمولات کم حجم و خرده بارها بسیار عالی است. روش حمل دریایی LESS THAN A CONTAINER LOAD برای بارهای کمتر از یک کانتینر اجرا می‌شود. در این روش بار وارد انبار کشتیرانی شده و سپس بارگیری انجام می‌شود. مقدار کالا کمتر از ظرفیت یک کانتینر بوده و ممکن است بارگیری مشترک با سایر خریداران نیز صورت بگیرد.

شرکت برای حمل خرده بار از دبی به ایران

شرکت معتبر حمل خرده بار از دبی به ایران

شرکت حمل خرده بار از دبی به تهران می‌بایست اطلاعات کامل در مورد بنادر مهم، شرایط واردات و همینطور قوانین گمرکی داشته باشد. مثلاً یکی از بخش‌های مهم مربوط به حمل خرده بار از دبی به ایران، ترخیص کالا از گمرک و کنترل‌های گمرکی است که با دقت بالایی صورت می‌گیرد. کنترل‌های گمرکی خود شامل دو بخش مهم پرداخت و صدور سند ترخیص و همینطور بارگیری و خروج کالا از گمرک خواهد بود.

شرکت حمل خرده بار از دبی به ایران می‌بایست به هر دو بخش تسلط کامل داشته باشد. پس از انجام مراحل بررسی مدارک و اظهارنامه‌ها، بازرس مربوطه شماره ارزیابی را در برگه اظهارنامه به ثبت می‌رساند. به این ترتیب شرایط برای صدور سند ترخیص کالا فراهم می‌شود. دقت کنید که صدور سند ترخیص تنها توسط افراد خبره که به این امور تسلط کامل دارند انجام می‌شود. در تیم افلاک مارکت پروسه پرداخت و صدور سند ترخیص به شکل کاملاً حرفه‌ای و بدون کم و کاستی انجام می‌شود.

بارگیری و خروج از گمرک از دیگر مواردی است که مربوط به حمل خرده بار از دبی به ایران می‌شود. پس از اینکه سند ترخیص کالا صادر شد نیاز به مراجعه به صندوق صدور پروانه بوده و پروانه خروج کالا از گمرک به دفتر کل انبارها ارائه می‌شود. در نهایت اسناد تأیید شده و صاحبین کالا می‌توانند کالای خود را بارگیری نمایند.

فرض کنید فقط همین دو مرحله از امور مربوط به حمل دریایی بار از دبی به ایران و ترخیص را خودتان به تنهایی بر عهده بگیرید! فکر می‌کنید از پس آن برآیید؟ هر کاری می‌بایست توسط افرادی که در آن کار خبره و تجربه دارند انجام شود تا کمترین مشکلات به وجود آید. در غیر این صورت قطعاً ترخیص با تأخیر و هزینه‌های زیادی همراه خواهد بود.

افلاک مارکت برای حمل خرده بار از دبی به ایران

یکی از وظایف مهمی که شرکت حمل خرده بار از امارات به تهران می‌بایست رعایت کند تنظیم مدارک است. حقیقت این است که برای واردات و ترخیص کالا از امارات به ایران عدم رعایت مدارک مشکل ساز خواهد بود. مثلاً گمرکات امارات از دسته گمرکاتی محسوب می‌شود که در آن تأکید زیادی به وجود نسخه اصلی اسناد از مبدا وجود دارد. بنابراین شرکت حمل بار می‌بایست به این نکته توجه جدی داشته باشد. به منظور وارد کردن کالا به ایران از امارات نیاز به اخذ یک سری مجوزهای خاص است که از سوی وزارت امور خارجه در نظر گرفته می‌شود. نبود این مجوزها خود سبب تأخیر در ارسال و حتی برگشت بار می‌شود.

در صورتی که قصد حمل دریایی کالای پزشکی از دبی به ایران را دارید و یا می‌خواهید یک سری اقلام خوراکی وارد کنید قطعاً باید از شرکت واسط خبره کمک بگیرید. در این جریان بررسی می‌شود که آیا اقلام مورد نظر فاسد شدنی هستند یا خیر؟

آیا شرایط حمل خرده بار از دبی به تهران برای این اقلام وجود دارد و یا باید به صورت هوایی و در سریع‌ترین زمان ممکن ارسال شوند. همه این موارد بخش مهمی از وظایف شرکت حمل دریایی بار از دبی به ایران محسوب می‌شود و در صورتی که رعایت نشود مشکل ساز خواهد بود.

سرویس دهی مناسب از دیگر وظایف شرکت‌های حمل بار دریایی به ایران محسوب می‌شود. در واقع خریدار نباید نگرانی از بابت بسته‌بندی بار، نوع ارسال و زمان آن داشته باشد. پیگیری‌های مربوط به اخذ مجوز و یا شرایط ارزی موجود نیز برعهده شرکت حمل بار است.

تیم افلاک مارکت به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های حمل خرده بار از دبی به تهران توانسته صفر تا صد پروسه واردات را بر عهده بگیرد و در این زمینه بسیار عالی عمل کرده است.

چرا افلاک مارکت ؟

برای اینکه به شما ثابت کنیم چرا انتخاب تیم افلاک مارکت یک تصمیم عالی و درجه یک به منظور حمل بار از دبی به تهران است یک سری ویژگی‌های مهم و مزایای این شرکت را توضیح می‌دهیم:

دارای دفتر در تهران و دبی

وجود دفتر افلاک مارکت در دبی و تهران سبب شده تا هیچ هزینه اضافه‌ای برای شما لحاظ نشود.

بیش از ۳۰ سال سابقه موفق

این شرکت ۳۰ سال سابقه به منظور خرید از مارکت‌های خارجی دارد و بیشترین سطح رضایت را به خود اختصاص داده است.

بهترین تعرفه

تعرفه‌ها در افلاک مارکت بر اساس نوع کالا و شرایط حمل و نقل در نظر گرفته می‌شود و خبری از هزینه‌های اضافی نیست.

امکان ترخیص سریع کالا

شما این امکان را خواهید داشت که کالاهای مختلف را سریعاً و بدون هیچ تأخیری از گمرک ترخیص کنید.

ارسال سریع و به موفق

ارسال کالا بسیار عالی انجام شده و با توجه به رعایت استانداردهای موجود، نقل و انتقال سریع خواهد بود.

تضمین سلامت محموله

همه محموله‌ها پیش از ارسال بررسی شده و سلامتشان بررسی می‌شود. بسته‌های شما می‌بایست به یک شرکت معتبر حمل خرده بار از دبی به تهران تحویل داده شوند. کارشناسان نوع بار و بسته‌بندی و سایر مدارک را بررسی می‌کنند.

افلاک مارکت برای حمل خرده بار از دبی به ایران

برای حمل خرده بار از دبی به ایران انتخاب شرکت بسیار مهم است. در این مرحله باید شرکت‌های با سابقه کاری بالا مثل افلاک مارکت را انتخاب کنید. بسته‌بندی بارها بر اساس نوع هر بار مشخص می‌شوند. پس از انتخاب شرکت حمل و نقل، بسته‌ها به صورت کاملاً دقیق و اصولی بسته‌بندی می‌شوند. کالاهای ممنوعه گمرکی به کالاهایی گفته می‌شوند که معمولاً با قوانین اسلام و عرف جامعه در تضاد باشند.

مشروبات الکلی، گوشت‌های حرام، ابزارهای قمار و و سلاح‌های گرم و سرد در این لیست قرار گرفته‌اند. از سوی دیگر شما اجازه واردات کالاهایی که سبب به خطر افتادن اقتصاد ایران می‌شوند و یا وضعیت بهداشتی کشور را دچار مشکل می‌کنند، نخواهید داشت. هر ساله دولت لیست جدیدی از کالاهای ممنوعه به منظور واردات را اعلام می‌کند و حدود ۶۰۰ قلم کالا به عنوان اقلام ممنوعه اعلام شده‌اند. یعنی وزارت صمت با واردات این کالاها به کشور مخالف است. اما گاه می‌توان برخی از اقلام را به کمک اخذ مجوز از وزارت امنیت وارد کرد. برخی دیگر از اقلام وجود دارند که در گروه ممنوعیت موقت قرار می‌گیرند.

شما به عنوان فردی که قصد واردات کالا از دبی به ایران دارید باید بدانید که لیست اقلام زیر ممنوع هستند:
اشیا قیمتی مانند نقره، عتیقه جات و انواع سکه، مواد خوراکی مثل لبنیات، سبزیجات و مرکبات، انواع کبریت و فندک، صنایع نساجی، محصولات دارویی و بهداشتی و آرایشی، کالاهای دارای باطری، کالاهای دارای حافظه داخلی، انواع صنایع چوبی خاص، مواد منفجره و مواد مخدر، نرم‌افزارهای فیلترشکن و یا تجهیزات ماهواره‌ای، صنایع تجهیزات نظامی، کالاهای شیمیایی و مخابراتی، دستگاه‌های فرستنده و نوشت‌افزارهای خاص و ادوات موسیقی در این راستا دچار مشکل می‌شوند.

  • حمل بین المللی بار
  • امکان پرداخت با امین‌ترین روش‌های پرداخت
  • مشاوره در انتخاب محصول و نحوه خرید

دارای دو شعبه در تهران و دبی

افلاک مارکت برای فعالیت خود دارای دو شعبه رسمی در تهران و دبی است. 

مشتریان عزیز می‌توانند به راحتی برای ثبت سفارشات خود بنا به موقعیت خود به دفتر افلاک مارکت در دبی یا تهران مراجعه کنند. و یا از طریق راه‌های ارتباطی در صفحه تماس با ما با کارشناسان ما در تماس باشند.

دارای دو شعبه در ایران و دبی
حمل و نقل جهانی با افلاک مارکت-min

کارشناسان ما کمال میل پاسخگوی شما هستند.

تهران،پیچ شمیران،خیابان انقلاب ،بین بهار و شریعتی،ساختمان آریان،طبقه 3،واحد 3

حمل و نقل بین المللی با افلاک مارکت

فیلتر بر اساس شهر محصول
افلاک مارکت
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

افلاک مارکت