برای خرید از سایت های خارجی چه اطلاعاتی را باید در سفارش وارد کنم؟

وارد کردن مشخصات خریدار و مشخص کردن کالای مورد نظر از طریق وارد کردن لینک در بخش مشخص شده برای ثبت سفارش لازم است. پرداخت هزینه نیز از طریق درگاه بانکی و به صورت اینترنتی انجام می شود.

 

چه مدت طول می کشد تا سفارش به من تحویل داده شود؟

مدت زمان ارسال کالا بسته به سایت فروشنده ی کالا، کشور مبدا و مشخصات کالا متفاوت است. ما به شما اطمینان می دهیم که تحویل سفارش به سریع ترین حالت ممکن انجام خواهد شد.

 

سفارش خود را از چه طریق می توانم پیگیری کنم؟

تیم پشتیبان ما آماده ی پاسخگویی و ارائه ی خدمات به شما هستند. سایر اطلاعات فرایند سفارش شما نیز از پنل کاربری شما قابل مشاهده و پیگیری است؟

 

آیا امکان کنسل کردن سفارش پس از پرداخت وجود دارد؟

به دلیل خریداری سفارش از سایت های خارجی، هزینه های جا به جایی و چند مرحله ای بودن فرایند خرید و ارسال، مرجوع کردن سفارش برای افلاک مارکت ممکن نیست. به همین دلیل در انتخاب سفارش خود از سایت فروشنده و بررسی مشخصات آن دقت کافی داشته باشید.

 

چرا مبلغ پرداختی با قیمت اصلی کالا در سایت فروشنده ی خارجی تفاوت دارد؟

هزینه ی دریافتی شامل قیمت اصلی خرید کالا از سایت فروشنده به علاوه ی هزینه های مربوط به بسته بندی، ارسال و کارمزد می شود. ما تمام تلاش خود را به کار می بریم تا قیمت های اعلام شده به شما کاملا منصفانه و مناسب باشند.

 

آیا هر نوع محصولی در افلاک مارکت قابل سفارش است؟

بله. برای سفارش کالاها محدودیت خاصی وجود ندارد. البته واضح است که کالاهای ممنوعه و خلاف قوانین کشور قابل خریداری نمی باشند.