تیم افلاک مارکت پیش از این، سال ها در زمینه ی حمل و نقل بین المللی و جا به جایی مرسولات فعالیت و تجربه داشته است.
افلاک مارکت را در واقع می توان زیرمجموعه‌ی شرکت معتبر Alfalak Cargo پیشرو در زمینه ی حمل و نقل بین المللی دانست. این شرکت خدمات حمل و نقل هوایی و دریایی اکسپرس و بسته بندی و جا به جایی مرسولات بزرگ را انجام می دهد و با دو شرکت ثبت شده در ایران و امارات متحده ی عربی پاسخگو و متعهد به ارائه ی با کیفیت ترین خدمات به مشتریان عزیز است

در واقع سال ها تجربه در امور حمل و نقل بین المللی و آشنایی با روش ها و چالش های متعدد جا به جایی و ترخیص کالاها از گمرک، تیم افلاک را برای ارائه ی جدیدترین خدمت خود در قالب تهیه و ارسال سفارشات هم وطنان عزیز از فروشگاه های اینترنتی معتبر جهانی آماده کرده است.
در امور جا به جایی کالاهای تجاری و ماشین آلات در مسافت های بین المللی، تمامی انتقال ها همراه با پوشش بیمه ی کالا از مبدا تا مقصد انجام می شود. علاوه بر این ترخیص کالا از گمرک به طور کامل به عهده ی تیم افلاک می باشد. شرکت همچنین سلامت کالا تا مقصد و تحویل به موقع مرسولات را به مشتریان تضمین می کند.
سال ها تجربه و سابقه ی درخشان در امور مربوط به بسته بندی، ارسال و جا به جایی کالاها در مسیرهای بین المللی همراه با حفظ رضایت مشتریان، گواه کیفیت، سرعت و ایمنی کار ماست.

تیم افلاک علاوه بر ارسال ماشین آلات و محموله های تجاری، مرسولات شخصی در ابعاد کوچکتر را نیز جا به جا می کند. بسته های کوچک با ابعاد کمتر از یک متر مکعب به طور ویژه ظرف کمتر از ۷۲ ساعت در ایران تحویل داده می شوند.
افلاک مارکت با در اختیار داشتن همه ی امکانات و تسهیلات لازم برای جا به جایی سفارشات بین المللی و سابقه ی طولانی در ارسال مرسولات به صورت دریایی و هوایی به گزینه ای قابل اطمینان و ممتاز برای خریدهای بین المللی تبدیل شده است.

آشنایی با چالش های مختلف حمل و نقل بین المللی، جا به جایی کالاها در اندازه های مختلف و بسته بندی ایمن، امتیازات ویژه ای را برای اعتماد مشتریان به سفارش محصولات خارجی به افلاک مارکت می دهد.
از دیگر خدمات تیم افلاک، ارسال اثاثیه ی منزل با بسته بندی ویژه است. تمامی اثاثیه ی منزل توسط تیم مجرب افلاک، به صورت حرفه ای بسته بندی و بدون خسارت جا به جا می شوند.

در همه ی زمینه های فعالیت تیم افلاک، هدف شرکت جلب رضایت مشتریان از طریق پایبندی به ارائه ی خدمات با کیفیت و سریع با قیمت منصفانه است.